PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : World Of Warcraft Filmi !!

imported_Wizy
27/11/2010, 21:33
Merhaba arkadaşlar ben dota sevdiğim kadar WoWun da çok büyük hayranıyımdır.
Pek çok forumda bu başlık altında çok şeyler yazılmış.Affınıza sığınarak girdiğim forumlardaki yazıların hiçbiri işe yaramaz...Bu forum çitti ve bu yüzden Trdota halkının bu gibi haberler ile ilgili olduğunuzu düşündüm.Filmi hakkında bilginiz var ise lütfen yazın yada bir site ingilizce olması fark etmiyor benim için lütfen bana yardımcı olun.

Saygılarımla Doğukan...

zanboracks
30/11/2010, 13:55
walla benim bildiğim 2010 da cıkacaktı hala cıkacak :D daha cok bekleriz....

filmin cıkacağı ile lgili net bilgiler yok arkadaşlar o yüzden fazla ümit vermeyin.Cıkar belki ama yakın zamanda deil.Yakın zamanda cıkacagı belli olsa ayak sesleri duyulurdu.

gxAYIVHj
30/11/2010, 16:44
2011 den 2013 e ertelendi. Büyük ihtimalle de Aralık ya da Kasım ayında olur.

UNIYASHA
19/05/2011, 13:22
spiderman nın yapımcısı tarafından yapılacak film fakat yapımcı spiderman 4' u (sacmalıktan olusan bı film ama hala yenısını yapıyolar) cıkartman ıcın agırlık verınce warcraft ın fılmı ertelendı. IMDB 2013 dıyor fakat bazı kaynaklarda 2011 ın yaz aylarında cıkma ıhtımalının olmudugu belırtıyor

film hakkında adı Warcraft: Rise of the Lich King olarak belırlendı. Hiç bir sekilde animasyon degıl.

Bence filmi anlamak ıcın oyunun champing bolumu olur nasıl yazıldıgını unuttum orayı oynayıp bıtırmekte yrr olucagını dusunuyorum kı ben hıc sevmıyom o bolumlu kısımları

grumwel
19/05/2011, 14:18
Spiderman ' in yenisi çıkamayacak spiderman tekrar çekiliyor 1. bölümden (Yanlış hatırlamıyorsam Amazing Spiderman olarak çekiliyor) film ' in senaryosu geçen yaz tamamlanmıştı ama ne zaman çıkacağına dair bir fikrim yok

imported_Wizy
20/05/2011, 20:08
Ayıptır söylemesi umurumda değil spider-man filmi WoW filmi çıkarsa kapalı gişe oynar herhalde birde animasyon değil ooooovvv heyecan bastı!!