PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : The International - Katılacak Takımlar

Nighthawk
16/08/2011, 00:34
17-21 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek 1 milyon dolar ödüllü Dota 2 turnuvası The International'a katılacak takımların listesi şu şekilde:

GGNet (Avrupa)
MYM (Danimarka)
Na'Vi (Ukrayna)
iG (Çin)
Virus (Fransa)
TyLoo (Çin)
OK.Nirvana.int (Avrupa)
M5 (Rusya)
MiTH-Trust (Tayland)
EHOME (Çin)
StarsBoBa (Vietnam)
OK.Nirvana.cn (Çin)
nevo (Danimarka)
Scythe.SG (Singapur)
MUFC (Malezya)
Mineski.Infinity (Filipinler)

BorisPeace
16/08/2011, 00:54
Hep böyle bir şey olduğunda düşünürüm, Türkiye'den niye takım yok diye :(

Famera
16/08/2011, 07:34
Kişisel yorumuma göre böyle şeyler Türkiyede küçük görülüyor.. Nasıl nasıl desem önemsenmiyor gibi bir şey... Etrafıma baktığımda dota için demiyorum oyun oynadığında sanki ''Oyun oynayan çocuktur'' gibi his veriyor Türkiyede... En büyük etken sanırım çoğu ailelerin böyle şeylere olumlu bakmaması.18 yaşına gediğinde böyle şeylerden çoktan vazgeçmiş oluyorsun... Diğer bir etken ise Türkiyede genellikle bu tarz turnuvalar hep İstanbul'da yapılıyor diğer şehirlerde eminim ki İstanbulda oynayanlardan çok daha iyi oynayan ve seven vardır. yani İstanbul dışında pek bir hafif yüksek ödüllü turnuva yok gibi.. bazen internet kafeler çıkabiliyor işte ödül için... kendimi ifade edemiyorum ama daha iyi açıklayanlar olacaktır eminim.

WeRdeR WeReMeM
16/08/2011, 07:47
Türkiye'de böyle şeyler olmaz, olmayacakta heveslenmeyin hiç bir zaman.Aile olsun, ekonomik durumlar olsun olmaz yani.İlk okul bitiyor dersaneye sabah akşam test çözüyorlar.Lise bitiyor Öss için bu sefer sabah akşam ders çözüyorlar.Türkiye'de sistemler çok kötü böyle bir sistemde gençler istediğini tam olarak yapamıyor malesef.Mecbur kalıyorlar iyi bir okul kazanıcam diye...

CryingToDeath
16/08/2011, 09:16
Türkiye'de böyle şeyler olmaz, olmayacakta heveslenmeyin hiç bir zaman.Aile olsun, ekonomik durumlar olsun olmaz yani.İlk okul bitiyor dersaneye sabah akşam test çözüyorlar.Lise bitiyor Öss için bu sefer sabah akşam ders çözüyorlar.Türkiye'de sistemler çok kötü böyle bir sistemde gençler istediğini tam olarak yapamıyor malesef.Mecbur kalıyorlar iyi bir okul kazanıcam diye...
adamsın gardaş!+sup

ViktorReznov
16/08/2011, 09:30
Bence bizim insanımız bu tip "eğlencevi" şeyleri pek ciddiye almadığı için takım çıkartmıyoruz. Yani bizde oyun oynayan insan eğlenmek, zevk almak için oynar; işin profesyonelliğinde değildir hiçbir zaman.Bir de NightOwl'un söylediği gibi "oyun oynayan çocuktur" gibi bir düşünce gerçekten fazlasıyla yaygın. Ben eminim Türk insanı bütün bu insanlardan daha oyun sever, oyuna vakit ayıran insanlar. Ama dediğim gibi profesyonellik yok, profesyonelliğe önem veren az (malesef).

FeedGuaranteed
16/08/2011, 10:34
çoğu insanın vakti yok werderin dediği gibi

Titan
16/08/2011, 16:24
Birisi takımların son durumlarını yazsa çinlilerdeki kadro değişikliklerini takip edemez oldum : S

faars
16/08/2011, 23:23
MYM i tutuyorum Na'Vi ile olan bir maçını izledim ve takıma aşık oldu bir çok insan sadece çinliler kazanacak diyor takım ismi bile vermiyor bazıları ise Na'Vi yi tutuyor lakin NA'Vi nin oyun anlayışı push push push..

TimeWanderer
17/08/2011, 00:19
Takım kadrolarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://www.gamehonor.com/content.php/345-The-International-Tak%C4%B1m-Kadrolar%C4%B1

Fakat bunların birçoğu sadece The International için geçerli kadrolar. The International davetlerinin yollandığı günden bugüne kadar Çin takımlarının kadrolarında büyük değişiklikler yaşandı. Fakat takımlar The International'a katılma şanslarınını kaybetmemek adına turnuvaya eski kadrolarıyla katılıyor.

huf
17/08/2011, 09:19

ben bir kere oturup test çözmüş adam değilim, lise ve ortaokul aylaklıkla geçti. öss'yi kazanmak için sabah akşam test çözmek gerekmiyor. sadece 28 mat1 neti 18 mat2 neti(sadece 46 soru yapmıştım zaten) yaparak mühendislik kazanabiliyorsun. ben denedim %100 çalışıyor.

WeRdeR WeReMeM
17/08/2011, 09:22
ben bir kere oturup test çözmüş adam değilim, lise ve ortaokul aylaklıkla geçti. öss'yi kazanmak için sabah akşam test çözmek gerekmiyor. sadece 28 mat1 neti 18 mat2 neti(sadece 46 soru yapmıştım zaten) yaparak mühendislik kazanabiliyorsun. ben denedim %100 çalışıyor.

Herkez senin gibi değil bende hiç çözmedim ders çalışmadım.Çalışsam tıp bitirmştim şimdi zaten.Herkezin kapasite aynı değil hem ne mühendisi tutturdun bakalım :D

FeedGuaranteed
17/08/2011, 09:43
28 mat1 18 mat2 :D Tmler bile daha iyisini yapıyo sanırım artık

huf
18/08/2011, 13:07
jeoloji mühendisliği. deprem olunca "en seksi erkek" seçilebiliyoruz.

WeRdeR WeReMeM
18/08/2011, 13:26
jeoloji mühendisliği. deprem olunca "en seksi erkek" seçilebiliyoruz.

Bknz. Ahmet Mete Işıkara :D :D :D