PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eurobattle MH den kurtuluyor

zanboracks
11/12/2010, 00:02
Evet arkadaşlar euroturkiye adminleri kolları sıvazladı.Yakında eu da sıkı bir mh denetimi göreceğiz.Mh acılan cafelere bir daha tekrar edilmemesi icin ip banı atılması düşünülüyor.Dinamik ip ler içinde bir planları var.Yani artık eu da mh kullanımını minumuma indirmek için kollar sıvazlandı.İnşallah hayırlı olur.Euroturkiye yöneticisinin actıgı konuyu sizlerle paylaşayım

DRYAS:

''son dönemde artan manyak bir map hack kullanımı var.diyorum ki,

map hack ile aynı sabit IP den belirli bir sayıda acct lock olursa 1 aylığına o sabit IP locklayalım.dinamik IP ler için önerim zaten hazır ama burda paylaşamam.

ne dersiniz ? genel düşünce nedir ?

tabi bu ban yiyenler kafe olma ihtimali yüksek yerler.ama şunuda söyleyebilirim, genelde aynı kafelerde map hack yoğunlaşması var. ''

LİNK BURDA

http://forum.euroturkiye.net/showthread.php?77560-map-hack-%C3%B6neri

Lundbeck
11/12/2010, 00:37
Mac IP değiştirilip tekrar girilir,sanmıyorum önüne geçilceğini.

DidYouMeanThat
11/12/2010, 00:38
harika olur böyle bir şey uygulamaya geçerse. şu an gerçekten çok yoğun bir şekilde map hack olayı var eu da. umarım azalma olur ve bir an önce olur. konu için teşekkürler.

zanboracks
11/12/2010, 11:56
Mac IP değiştirilip tekrar girilir,sanmıyorum önüne geçilceğini.

Mac ip değiştirmek zor bir iş

zanboracks
11/12/2010, 11:57
+ bide mac ip değiştirmeyi coluk cocuk yapamıyacağından ve mh nin % 80 nini coluk cocuk kullandığından bir sorun olacağını sanmıyorum

Riptide
11/12/2010, 12:37
İyi bari sonunda adam gibi oynayabiliriz

zanboracks
11/12/2010, 12:45
İyi bari sonunda adam gibi oynayabiliriz

bu sayede diğer serverların oyuncularınında eurobattla geçebilirler (şahsi düşüncem)

Riptide
11/12/2010, 12:59
Sayende giren çıkan euda zaten :)

FeeLPaiN
11/12/2010, 12:59
Mac ip değiştirmek zor bir iş

Ethernet kartının mac ip sini değiştirmek 15 snlik iş,yani çok kolay.Fakat modeme mac ip ban atarlarsa ve kullandığınız modemde mac'i değiştirmenizi sağlayacak herhangi bir seçenek yoksaki çoğu modemde olmaz.İşte ozaman onu değiştirmek okadar kolay değil =)

Kimbilir
11/12/2010, 13:02
bu sayede diğer serverların oyuncularınında eurobattla geçmesi planlanıyor

bunu kim dedi?

bir de mac ip üzerine bir sistem olacağını kim söyledi?

zanboracks
11/12/2010, 13:06
bunu kim dedi?

bir de mac ip üzerine bir sistem olacağını kim söyledi?

pardon o benim şahsi düşüncem

zanboracks
11/12/2010, 13:08
Ethernet kartının mac ip sini değiştirmek 15 snlik iş,yani çok kolay.Fakat modeme mac ip ban atarlarsa ve kullandığınız modemde mac'i değiştirmenizi sağlayacak herhangi bir seçenek yoksaki çoğu modemde olmaz.İşte ozaman onu değiştirmek okadar kolay değil =)

dostum mac ip değiştirme her baba yiğidin harçı değildir.Normal bir bilgisayar kullanıcısı bu işi yapamaz yapsa bile bir noktada hata yapar ve ayarlamalarının hepsini bozar

II_Remedy_II
11/12/2010, 13:10
İp değiştirmek 1 dk yeni hesap almak 5 dk sonuç yine aynı

Birde dryas denilen eleman kimdir serverda admin felan mı acep?

zanboracks
11/12/2010, 13:14
İp değiştirmek 1 dk yeni hesap almak 5 dk sonuç yine aynı

dryas euyurkiye yönetiticlerinde biri

+ remedy ip değiştirmek 1 dk falan değil.O dediğin ip değiştirmeyi aşan konular var.Normal ip ni istediğin kadar değiştir genede servera giremezsin

Kimbilir
11/12/2010, 13:20
iyi de mac ip falan yazmıyor mesajda. neden ip üzerine konuşuyorsunuz? statik ipse zaten değiştiremezsin ip ban yedin mi ggsin. dinamikse de bi yolu var demiş söylememiş adam.

zanboracks
11/12/2010, 13:25
iyi de mac ip falan yazmıyor mesajda. neden ip üzerine konuşuyorsunuz? statik ipse zaten değiştiremezsin ip ban yedin mi ggsin. dinamikse de bi yolu var demiş söylememiş adam.

evet kafasında bir yol var bizde o yolun ne olabileceğini tartışıyoruz :)

II_Remedy_II
11/12/2010, 13:49
Sonuçta bu yönteminde kendi hostunun banlamasından bir farkı yok yani euda mh den kurtulma gibi birşey biraz uzak ki kesinlikle kendi arkadaşlarını kayırma gibi durumlar olucaktır nede olsa Türküz

Ayrıca eğer her foga atılan skilli mh olarak düşünen ufak beyinlli elemanlar bu işe soyunursa yetkililerin o kadar şikayet arasından bulması uzun sürer düşüncesindeyim

zanboracks
11/12/2010, 14:10
Sonuçta bu yönteminde kendi hostunun banlamasından bir farkı yok yani euda mh den kurtulma gibi birşey biraz uzak ki kesinlikle kendi arkadaşlarını kayırma gibi durumlar olucaktır nede olsa Türküz

Ayrıca eğer her foga atılan skilli mh olarak düşünen ufak beyinlli elemanlar bu işe soyunursa yetkililerin o kadar şikayet arasından bulması uzun sürer düşüncesindeyim

dostum anlasılan sen bu konulardan biraz uzaksın :) Sen zannediyorsunki ip banı atılacak modeme res atıncada geçecek.Böyle düşünüyorsan yanlış düşünüyorsun

Tabiki gene mh kullanımı olacaktır ama amaç bunu en aza indirgemek ve ağır cezalar vermek.Kendi arkadaşlarını kayırma konusuna gelirsek artık onların vijdanlarına kalmış bir durum.Diğer adminleri bilmem ama dryasın kayırma gibi bir şey yapacağını sanmıyorum kişilikli bir insandır.

Dostum foga atılan skiller zaten mh olarak sayılmaz.Bunlar tahmindir.Oyun esnasında mh acmıs birinin haritada normal şekilde tıklayamıyamıyacağı yerlere tıklaması sonucu o oyuncunun mh olduğu tespit edilir.Bide sikayette bulunan kişinin dakkayı ve olayı belirtmesi gerekir buda yetkililerin işini kolaylaştırır

DidYouMeanThat
11/12/2010, 14:25
mh kullanımı her zaman olur tabi ki ama amaç zaten bunu bitirmek değil sadece en aza indirgemek. bitirmek bir hayalden öteye geçemez düşüncesindeyim.

II_Remedy_II
11/12/2010, 17:06
Foga tıklamak her zaman olan birşey ki bazen bug olabiliyor benim hakkımda da bu şekilde bir şikayet olmuştu bu forumda replaya bakarsan direk mh bende kontrol ettim o şekilde gözüküyor ama mh açmadığımıda biliyorum

Benim orada kendi hostundan banlanma gibide demek istediğim ortada bir mekanizma yerine bir insanın olmasıydı yani hatalara daha açık bir sistem

Neyse hele bir sistem olsun 2 ay geçsin server biraz temizlensin eğer düzgün çalışıyorsa bizde oynarız orda

Exodus
11/12/2010, 17:18
benim cafeye müşterielr dota atmaya geliyor şimdi onlar mh açarlarsa benim cafe ban yiyecek bak sen şu işe

zanboracks
11/12/2010, 18:54
Foga tıklamak her zaman olan birşey ki bazen bug olabiliyor benim hakkımda da bu şekilde bir şikayet olmuştu bu forumda replaya bakarsan direk mh bende kontrol ettim o şekilde gözüküyor ama mh açmadığımıda biliyorum

Benim orada kendi hostundan banlanma gibide demek istediğim ortada bir mekanizma yerine bir insanın olmasıydı yani hatalara daha açık bir sistem

Neyse hele bir sistem olsun 2 ay geçsin server biraz temizlensin eğer düzgün çalışıyorsa bizde oynarız orda

harita sende kapalı olan yerlerde herhangi bir heroya yada nesneye tıklayamazsın!!!!!

Kimbilir
12/12/2010, 20:26

garenada uzun süre channel adminlik yapmış adam MH user çıkıp banlanıyor. Garena hackler ekmek gibi gidiyor. Neyle neyi kıyaslıyorsun?

eurobattleda oynamıyorsan eurobattle staffının adam kayırdığını nerden biliyorsun? ben orda oynuyorum ve adam kayrıldığını görmedim daha.

BorisPeace
12/12/2010, 20:40
eurobattle'da şu an korkunç bir mh avı başlatıldı. Internet cafelere gösterilen imtiyazlar kaldırıldı. Adamlar o kadar abartmış ki, wc3 simgesinin yanında MH simgesi var deepfreeze'de. Artık özel yöntemlerle MH kullanan kişinin modemine IP ban atılıyor, yani "Modemi açtım kapadım IP değişti, np" işe yaramıyor.. Internet cafeler zaten statik IPde oldukları için, ve imtiyazları kalktığı için, Internet cafeden MH kullanan biri olursa Internet cafeye 1 ay IP ban atılıyor.

Bunu söylemiştim zaten daha önce. Olay aynen bu.

benim cafeye müşterielr dota atmaya geliyor şimdi onlar mh açarlarsa benim cafe ban yiyecek bak sen şu işe

Aynen öyle. Dediğim gibi bazı cafeler işi abartıp wc3 simgesinin yanına MH simgesi de koyuyor. Hangi internet cafe nasıl yürütülüyor bilemiyoruz tabi ki Eurobattle yönetimi olarak. Bu değişikliğin amaçlarından biri de internet cafe sahiplerini bilinçlendirmek ve MH sonlandırma aşamasında onların da yardımını almak. Bildiğim kadarıyla çok basit programlar var MH açılmasını (herhangi bir programın açılmasını) engelleyebileceğin.

dryas, Eurobattle'ın Türkiye baş sorumlusudur ve aynı zamanda Eurobattle'da admindir.

Bakın bu hareketin bir örneği: Linky. (http://forum.euroturkiye.net/showthread.php?77685-f-irst.bloo-d-urji&p=325854#post325854) Aynı IP'den birçok kişi MH olarak tespit edildiği için o internet cafenin IP'si locked.

gorkemaga11
15/12/2010, 18:40
hani konuşmayayım konuşmayayım diyorumda e be arkadaş sen değil miydin mhden 346347 kere ban yiyen şimdi mhden mhcilerden kurtulsak ne güzel olur diyosun bide gidip başkalarına "mh kullanıyomuşsun işte ne kıvırıyon aq" anlamında imalı mesajlar atıyosun (bkz: remedyden alıntılayarak gönderdiği post).Ben sana ne diyeyim yani senin kadar 2 yüzlü bir sterimarı falan görmüşümdür heralde

Kayırma falan olmuyor asla tr kanalı operatörü olan Pokerface^ yakın arkadaşımdır öyle bişey olmadığına emin olabilirsiniz kendimden biliyorum.

II_Remedy_II
15/12/2010, 18:55
garenada uzun süre channel adminlik yapmış adam MH user çıkıp banlanıyor. Garena hackler ekmek gibi gidiyor. Neyle neyi kıyaslıyorsun?

eurobattleda oynamıyorsan eurobattle staffının adam kayırdığını nerden biliyorsun? ben orda oynuyorum ve adam kayrıldığını görmedim daha.

garena adminlerini biliyoruz canım senin öğretmene gerek yok ama ben herhangi bir yerde garena adminlerini övdüğümüde hatırlamıyorum?

Herhangi bir yerde eurobattle admini adam kayırıyor dedim mi acaba?genel söylemleri özele indirgeyip suçlama kıvamına getirmezsek hoş olur.Benim bahsettiğim olay kendimizi çekemememiz alttaki linktede açıkladım ne demek istediğimi

http://www.trdota.com/forums/showthread.php?p=147613#post147613

gorkemaga11
15/12/2010, 19:00
Ben o genel söylemini sadece Pokerface^ e söyledin diye düşünmedim zaten öyle birşey olmadığını örnekli bir şekilde dile getirmek istedim.

II_Remedy_II
15/12/2010, 19:19
Ben o genel söylemini sadece Pokerface^ e söyledin diye düşünmedim zaten öyle birşey olmadığını örnekli bir şekilde dile getirmek istedim.

O biraz senin mesajına cevap olarak gözükmüş ama ben mesajı atmak için pencereyi açtığımda daha senin mesajın değişmemişti yani bilmiyordum öyle birşey yazdığını ^^

gorkemaga11
16/12/2010, 19:43
Tamam sorun yok o zaman ^^

son durum;

MAP HACK de son durum özeti ;

3 IP ban atıldı kafelere , 1 tanesi kafe sahibinin konuya el atması ve söz vermesi üzerine açıldı.IP takip de...

4 adet kafe IP si yakın takipde ,

değişik dinamik IP lerden mh suçunu filen işleyenlerin yaklaşık 40 kadar extra acctu kapatıldı.

yaklaşık 35 kadar acct çeşitli bilgilerle takipde..

Die
16/12/2010, 21:03
bu sayede diğer serverların oyuncularınında eurobattla geçebilirler (şahsi düşüncem)

Geçilcek olsa Xn*pe ye geçilir
Anti-MH yazılımı Xguard destekli
Euya bağlanabilen Botlar
her userin admin oldugu botlar ( üyelik açıp anında girip botla oyun kurabiliyosunuz , Adminlik almanıza gerek yok )

zanboracks
16/12/2010, 22:40
Euya bağlanabilen Botlar
her userin admin oldugu botlar ( üyelik açıp anında girip botla oyun kurabiliyosunuz , Adminlik almanıza gerek yok )

buda senin görüşün.Saygı duyuyorum

Riptide
16/12/2010, 23:13
Euya bağlanabilen Botlar

Madem o kadar iyi niye koskoca serverda topu topu 2-3 oyun kuruluyor ?

zanboracks
17/12/2010, 12:38
Madem o kadar iyi niye koskoca serverda topu topu 2-3 oyun kuruluyor ?

+1 helal olsun

Sprivia
17/12/2010, 13:28
ya artık euyu övmeyi bırakın mh olmasa bile 100kişisen 1i geçer en fazla ki baya önce pudge oynadım forumdan 5kişiyle b den item alıyorum kule dibine kaçtım inv gondar gelmiş ben kaçarken alldan pudge mh kapat dedi sonrada replayı foruma vermiş lock yedi accım.

zanboracks
17/12/2010, 14:03
ya artık euyu övmeyi bırakın mh olmasa bile 100kişisen 1i geçer en fazla ki baya önce pudge oynadım forumdan 5kişiyle b den item alıyorum kule dibine kaçtım inv gondar gelmiş ben kaçarken alldan pudge mh kapat dedi sonrada replayı foruma vermiş lock yedi accım.

mh olmasan yemezsin merak etme.Bende mh den ban yedim.Harbide kullandım yani itiraf ediyorum.bunun dışında 1 kere daha da foruma verilmiştim.Onda kullanmamıştım ama.Mh kanısına varılmadı ve hiçbi sorun yaşamadım...

Sprivia
17/12/2010, 14:09
haa mhden yedim evet sadece 1200hpyle iinvis gondarla kaçtıığım için sonuçt a 1ulti+hooka ölüyo aptal aptal konuşma replayıda atarım istersen görürsün olayı

katomekzx
17/12/2010, 14:39
euda bot diye bisi yoktu eskıden ben de euda oynuyodum ama bot cıkınca eunun da botu çıktı oyunu kuran istedigini yapıyo ondan euda oynanmaz

zanboracks
17/12/2010, 17:34
haa mhden yedim evet sadece 1200hpyle iinvis gondarla kaçtıığım için sonuçt a 1ulti+hooka ölüyo aptal aptal konuşma replayıda atarım istersen görürsün olayı

olay ondan değil.oyunda iken tıklayamıyacağın yerleri(karanlıkta kalan yerleri) tıkladığından bu rune,hero,crep,kule vs olabilir bundan dolayı mh olduğun anlaşılır.Bunu fog of war dan görebilirsin.Daha büsürü ayrıntısı var bunun.Kimse bir pudgenin boşluğa hook atmasıyla mh den banlamaz.Biraz bilipde buraya yorum yazın.Bilip bilmeden abuk subuk yazmayın şuraya.

BorisPeace
17/12/2010, 18:28

Böyle bir dünya yok.

gorkemaga11
17/12/2010, 19:24
euda bot diye bisi yoktu eskıden ben de euda oynuyodum ama bot cıkınca eunun da botu çıktı oyunu kuran istedigini yapıyo ondan euda oynanmaz
Oyunu kuran en fazla sana mute atar yada ban atar sadece o kişinin oyunlarına giremezsin sorun olmaz ama kick,küfür tarzı şeylerin cezası var tabii ki şikayet ettiğiniz takdirde.

MrCekirge
17/12/2010, 19:40
Numonorean yani bora ile aynı oyundaydım cidden adam item alıyordu.. Hatta bayağı şaşırdı mh kapat denildiğinde

zanboracks
17/12/2010, 19:46
Numonorean yani bora ile aynı oyundaydım cidden adam item alıyordu.. Hatta bayağı şaşırdı mh kapat denildiğinde

mh olan adamı bazen anti hack timleri gözden kacırabiliyor.Ama mh olduğu forumda onaylanmış bir adam kesin mh dir.İtiraz ederseniz replaydan somut bir olay gösterirler size.Olum kapatın su konuyu ya :) ben bizzat yaşadım bu vakayı :D numonorean illa mh lik bir vaka yapmıştırda banlanmıştır.yoksa mirana veya pudgenin tahmini olarak adamların kaçtığı noktaya arrow-hook atmasıyla mh den ban yemezsin.üstte acıkladım

WoLKHaN
18/12/2010, 10:37
+ bide mac ip değiştirmeyi coluk cocuk yapamıyacağından ve mh nin % 80 nini coluk cocuk kullandığından bir sorun olacağını sanmıyorum

%20 lik kesim olan ve çoluk çocuk olmayan kesimden bir kişi nete bir döküman sunacak ve dakikalar içersinde bu mac değişikliği yapılabilecek.Bence bu uygulma ile kurunun yanında yaş da yanıcak belli bir ip range banlanacak ve o range içindekilerde banlanacak o yüzden sağlıklı bulmuyorum

gorkemaga11
18/12/2010, 10:45
Ip aralığını banlama konusunda temkinli davranıyorlar zaten o ip aralığında başka kullanıcılarda olabileceği için.Onun yerine kullanıcının açtığı bütün accountlar tespit edilip locklanıyor.

WoLKHaN
18/12/2010, 10:52
Ip aralığını banlama konusunda temkinli davranıyorlar zaten o ip aralığında başka kullanıcılarda olabileceği için.Onun yerine kullanıcının açtığı bütün accountlar tespit edilip locklanıyor.

bu tespiti aynı ip den alınan acc ile yapıyorlar dimi ? e ip değişikliğinden sonra bu yeni acc alımını nasıl tespit edicekler ?

zanboracks
18/12/2010, 10:57
bu tespiti aynı ip den alınan acc ile yapıyorlar dimi ? e ip değişikliğinden sonra bu yeni acc alımını nasıl tespit edicekler ?

orasını bilmiyorum.dryas a 2-3 kez sölememe rağmen bana tek bir ip ucu vermedi :) .He yapıyorlarmı konusuna gelirsek harbi yapıyorlar...

WoLKHaN
18/12/2010, 11:01
Hırsıza kilit dayanmaz diye boşuna dememişler.Bunu tamami ile önlemek imkansız.Fakat şunu anlarım iyi bir oranla mh kullanımı azalıcaktır ama kullanımın % 60 %50 nin altına inebileceğini sanmıyorum.

zanboracks
18/12/2010, 11:07
Hırsıza kilit dayanmaz diye boşuna dememişler.Bunu tamami ile önlemek imkansız.Fakat şunu anlarım iyi bir oranla mh kullanımı azalıcaktır ama kullanımın % 60 %50 nin altına inebileceğini sanmıyorum.

walla serverda tanınan playerların hepsinin mh yi kapatacağına inanıyorum ben.Cafeler zaten ciddi tehlike altında.onlarınki static ip olduğundan cafelerde mh ye izin verileceğini sanmıyorum.geri kalan ev playerlarının da %50 sinin bırakacağını umuyorum.izleyip göreceğiz

gorkemaga11
18/12/2010, 11:54
Hayır bu accountlar ipden bağımsız bir yöntemle tespit ediliyor.

Kimbilir
18/12/2010, 12:49
Yine bilmeden konuşup kendi çapınızda süper sonuçlara varmışsınız tebrikler!! Bunun ip ile de mac address ile de alakası yok. ip range ban atmadıklarını da söylediler zaten. hala bu değişir şu ayarlanır kurunun yanında yaş da yanar vs. bi sizin aklınıza geliyo ya zaten.....

MetoLeto
18/12/2010, 12:56
Yine bilmeden konuşup kendi çapınızda süper sonuçlara varmışsınız tebrikler!! Bunun ip ile de mac address ile de alakası yok. ip range ban atmadıklarını da söylediler zaten. hala bu değişir şu ayarlanır kurunun yanında yaş da yanar vs. bi sizin aklınıza geliyo ya zaten.....

Sen yine nerden hortladın?

MrCekirge
18/12/2010, 12:59

Sen iyimisin cocuk ? burda insanlar düşüncelerini paylaşıyor iyi o zaman onlar düşünmüştür desin herkes koyun gibi nereye sürüklerlerse oraya gidelim saçmalığa bak ya.

Kimbilir
18/12/2010, 14:25
Sen iyimisin cocuk ? burda insanlar düşüncelerini paylaşıyor iyi o zaman onlar düşünmüştür desin herkes koyun gibi nereye sürüklerlerse oraya gidelim saçmalığa bak ya.

Çocuk diye hitap edince daha mı etkili oluyor :)

İnsanlar düşüncelerini paylaşmıyorlar, şu şu şu yapılacak o yüzden uygulamayı yanlış buluyorum falan diyorlar ama şu şu şu YAPILMAYACAK deniyor zaten. Az okusanız belki anlayacaksınız ama okumuyorsunuz bile.

Sanki ülke yönetiminden konuşuyorsun da koyun gibi sürüklemek falan diyorsun.

zanboracks
18/12/2010, 14:58
Çocuk diye hitap edince daha mı etkili oluyor :)

İnsanlar düşüncelerini paylaşmıyorlar, şu şu şu yapılacak o yüzden uygulamayı yanlış buluyorum falan diyorlar ama şu şu şu YAPILMAYACAK deniyor zaten. Az okusanız belki anlayacaksınız ama okumuyorsunuz bile.

Sanki ülke yönetiminden konuşuyorsun da koyun gibi sürüklemek falan diyorsun.

euroturkiye yöneticilerinden biri olduğun anlaşılıyor ama bence konuşmak ve tartışmak her zaman iyidir.Yanlış şeyler tartışılıyorsa bile sonucta tartışma ve düşünce paylaşımı iyidir :)

II_Remedy_II
18/12/2010, 16:39
euroturkiye yöneticilerinden biri olduğun anlaşılıyor ama bence konuşmak ve tartışmak her zaman iyidir.Yanlış şeyler tartışılıyorsa bile sonucta tartışma ve düşünce paylaşımı iyidir :)

Kim bilir?

Kimbilir
18/12/2010, 16:52

evet dryasım ben iyi yakaladın. zamanında seni de mi banlamıştım mh den??

benim nickim euroda da dtrde de kimbilir, bilen bilir.

WoLKHaN
18/12/2010, 19:30
Yine bilmeden konuşup kendi çapınızda süper sonuçlara varmışsınız tebrikler!! Bunun ip ile de mac address ile de alakası yok.

Biz bi kanıya varmadık yazılanlardan sadece fikir yürüttük forumlar bu yüzden yokmu zaten ?

ip range ban atmadıklarını da söylediler zaten. hala bu değişir şu ayarlanır kurunun yanında yaş da yanar vs. bi sizin aklınıza geliyo ya zaten.....

Bizim aklımıza gelmeyenler sadece bi yöneticin yada x kişinin aklına geliyor dimi ?

Burda yapılanları aşağılayan yada karşı çıkan filan yok sadece düşüncelerimizden bahsettik ve bunun tamamı ile önüne geçilemeyeceğini söyledik.X tarihinde Y acc ile 1 nolu pc ve modemden battlenete yapılan giriş ile x2 tarihinde Y1 acc ile 1 nolu pc ve modemden battlenete yapılan giriş arasında tutarlı bir şekilde bir bağlantı kurabileceklerini düşünmüyorum.Yani uzun lafın kısası biz burda sadece fikir paylaştık düşüncelerimizi dile getirdik fazlası yok...

Lundbeck
18/12/2010, 19:58
Ben önüne geçilebileceğini sanmıyorum,açıcak olan her türlü açar,acc alır,mac ip değiştirir uğraşan yapar.

@gorkemaga111
Farklı IP'lerden aynı şahsın acc'sini tespit etmek çok zordur.Bunu yapabilmen için ya o adamı tanıman lazım,ya da yanında oyun oynaman lazım.Böyle birşey mümkün değil gibi duruyor.

Dediğim gibi,denensin yapılabilirse yapılsın ama olmayacak.

gorkemaga11
18/12/2010, 21:17
Hayır arkadaş hani eurobattleda mhye karşı önlem alınıp birşeyler yapılmaya çalışılıyor ve gayette iyi gidiyor çalışmalar peki o çok beğendiğiniz garena da bu konuda bir gelişme var mı? HAYIR. Bu kadar at gözlüklü olmayın lütfen.

II_Remedy_II
18/12/2010, 21:22
Hayır arkadaş hani eurobattleda mhye karşı önlem alınıp birşeyler yapılmaya çalışılıyor ve gayette iyi gidiyor çalışmalar peki o çok beğendiğiniz garena da bu konuda bir gelişme var mı? HAYIR. Bu kadar at gözlüklü olmayın lütfen.

Tamam ulan tamam eurobattle çok güzel server ezer geçer öldürür süründürür yeter be yeter

zanboracks
18/12/2010, 22:31
Tamam ulan tamam eurobattle çok güzel server ezer geçer öldürür süründürür yeter be yeter

sakin ol şampiyon.Burası senin topickin deil.Bir zahmet toz olursan burdan ?Biz eu cular burda aramızda konusuyoruz

Audaz
18/12/2010, 22:47

adam hunharca ezmiş gerçekten

Xornax
18/12/2010, 22:56
sakin ol şampiyon.Burası senin topickin deil.Bir zahmet toz olursan burdan ?Biz eu cular burda aramızda konusuyoruz

Babanın topic imi forumda hiçbir topicden kimseyi kovamazsın adı üstünde forum insanlar istedikeri yorumu yazabilirler tabii forum kuralları çerçevesinde. Forum kurallarında ggc ciler ve euro cular diye bir kaide olmadığına göre sus ve işine bak

II_Remedy_II
18/12/2010, 23:33

Kusura bakma patron forum eurocular değil dotacılar forumu kendi aranızda konuşunda bu garenayla eu arasındaki sidik yarışının sebebi nedir sürekli dönen?

Lundbeck
19/12/2010, 00:01
Çalışmalar yapılacak,EuroTürkiye MH Önleme duyurularını kendi forumunda yapsın.
zanboracks sende orda tartışırsın,ne de olsa orası senin forumun.

http://i52.tinypic.com/nbybdh.png