PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : host olma/oyun kurma

[KsK]ForeveR
13/12/2010, 23:52
eurobattleda hostlar azalmaya basladı nedense bilmiyorum..
buraya bi konu actım ki bilen kisiler host olma konusunda yardım etsinler hostlarımz coğalsın .d 120 ksinin 50 si den fazla lobyde muhabbet ediolar ve sacma sapan seyler konusuolar adam gibi bsi olsa icim yanmıcak cocuk gibiler ana bacı sövüolar :S bunlardan kurtulmak icin yardım edinde host olalım bunlardan kurtulalım ilk sorum : port nası acılır ? 2-) actıktan sonra ne yapılır ? 3 -)oyun nası kurulur hepsini bilen arkadaş yardım ederse 1 oyuna girmek icin yarım saat beklemek yada bi oyuna girmek icin zamanla yarısmadan kurtulalım bilen arkadaş varsa yardım etsin smdiden tsk.

EuSS.WackyDire
14/12/2010, 05:54
Dota mapi kurcaksan ;
1-Playdota.eu kanalına gir
2-/w playdota.eu !gopub xxxxxxx veya /w playdota.eu !gopriv xxxxx (xxx Oyun ismi olcak)
3-Custom gameden oyununu bul gir host oldun işte :D

Daha da açıklamalı istersen Trabzifon abinin konusunu vereyim;
http://www.trdota.com/forums/showthread.php?t=8370

Bu biraz eski ama sen istersen üstteki şeyi uygula :D

[KsK]ForeveR
14/12/2010, 13:42
onu biliyorum ama bn öbür türlüyü soruyorum nse saol genede .d

Sprivia
14/12/2010, 13:44
azcık forumu arasan bulurdun.foruma giriyosunuz aptal gibi direk konu açıyosunuz nasıl yapılır diye.

EuSS.WackyDire
14/12/2010, 14:01
Evet rehberler bölümünde yığınla bunla ilgili konu var :D

450ErDem450
14/12/2010, 19:32
Buyur arkadaşım Kendi alıntı rehberim :D

MrCekirge
14/12/2010, 23:06
azcık forumu arasan bulurdun.foruma giriyosunuz aptal gibi direk konu açıyosunuz nasıl yapılır diye.

Sakin ol şampiyon

[KsK]ForeveR
16/12/2010, 19:54
sanane bilader ben kendim icin acmadım bu konuyu herkez icin actım hem sanane yapan yapar istedini acmadan önce sana sormak zorunda değilim

Die
16/12/2010, 20:54
ForeveR;147412']eurobattleda hostlar azalmaya basladı nedense bilmiyorum..
buraya bi konu actım ki bilen kisiler host olma konusunda yardım etsinler hostlarımz coğalsın .d 120 ksinin 50 si den fazla lobyde muhabbet ediolar ve sacma sapan seyler konusuolar adam gibi bsi olsa icim yanmıcak cocuk gibiler ana bacı sövüolar :S bunlardan kurtulmak icin yardım edinde host olalım bunlardan kurtulalım ilk sorum : port nası acılır ? 2-) actıktan sonra ne yapılır ? 3 -)oyun nası kurulur hepsini bilen arkadaş yardım ederse 1 oyuna girmek icin yarım saat beklemek yada bi oyuna girmek icin zamanla yarısmadan kurtulalım bilen arkadaş varsa yardım etsin smdiden tsk.

1) Port Açmak => Sylar
http://www.trdota.com/forums/showthread.php?t=10005
2) Bişi Yapmazsın
3) Create Game' ye basarsın oyun ismi ni yazarsın , mapı seçersin oyunu kurar oyuncu beklersin ,ancak ghost olmayan oyunlara giren yok

Önerdigim PlayDotA.Eu botudur .
ilk adım ) kanala girip /join playdota.eu yazarsın
2) /w playdota.eu !gopub ( oyunismi ) veya !gopriv ( oyunismi )
NOT: gopriv ( oyunismi ) yaparsan o oyunun ismini /away (oyunismi ) olarakda yazman gerekir priv gamelere girebilmeleri için diyer oyuncuların ,
3) Adını Verdiğin oyuna girersin oyuncu beklersin veya kanalda reklamını yaparsın

PD.eu botuyla ilgili 1 rehber vereyim ;

PlayDotA.eu Botu Kullanımı => Trabzifon

http://www.trdota.com/forums/showthread.php?t=8370