PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Team Viever (arkadaşınızın pc sine baglanın)

zanboracks
16/12/2010, 15:33
Merhaba arkadaşlar.Size bu gün kullandığım güzel bir programı paylaşacağım.

Teamviever programı bir bilisayardan diğer bir bilgisayara 1024 Bit RSA Key Exchange ve 256 Bit AES Session Encoding veri kanalları üzerinden(kısacası güvenli :) ) bağlanmanızı sağlayan güzel bir programdır.Programın kullanılışı kesinlikle zor değildir.

Bu program ile arkadaşlarınızın pc sine girip onlara gereken yardımda bulunabilir ve diğer ek işlerinizdede programı kullanbilirsiniz.Mesela ben 5-6 kişiye bu program sayesinde GHOST ONE kurduğumu biliyorum...

İndirmek için
http://www.teamviewer.com/tr/index.aspx

He bu arada kullanılışını söyleyeyim.Programı çalıştırınca sol tarafda sizin id nizi ve şifrenizi veriyor.Sizde bilgisayarınıza girmesini istediğiniz arkadaşınıza bu id ve şifreyi veriyorsunuz.Bağlanmak isteyen arkadaş bağlantı kur bölümünün altındaki bölüme sizin id nizi yazarak karşındaki kişiyle bağlantı kur sekmesine basıyor.Ardındanda şifreyi girmesi gerekiyor.Ondan soran program 2 bilgisayarın bağlantısını gerçekleştiriyor...

Herkeze iyi günler...

FroStly
16/12/2010, 17:13
Bazı Programların Kuruluşunu Bilmediğinde Bilen Arkadaşın Kendi Bilgisayarından Kurabiliyor Çok Güzel Program Paylaşım İçin Saol

Die
16/12/2010, 19:31
Bu rehberi biri daha önce hazırlamıştı sanki ?

zanboracks
16/12/2010, 20:25
Bu rehberi biri daha önce hazırlamıştı sanki ?

bul o zmn

Die
16/12/2010, 21:28
bul o zmn

Rehberin aynısı değilde yinede TeamVieweri tanıtan 1 rehber daha önce görmüştüm sanki

zanboracks
16/12/2010, 23:39
Rehberin aynısı değilde yinede TeamVieweri tanıtan 1 rehber daha önce görmüştüm sanki

iyide bul o zmn :)

DidYouMeanThat
23/12/2010, 17:16
iyi de bul o zaman. o nasıl bir tabirdir arkadaşım :) sana gelicek olursak Die yok ki zanboracks arkadaşımız konuyu açmış :D allahım gülme krizlerine girdim resmen şuanda ya :D şakayıda bıracakıcak olursak.. bu program gerçekten çok faydalı bir program. sınıfta ki bilgisayar özürlülere az program kurmadım bunun sayesinde :)