PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Soldat ( beğeneceksiniz bir oyun )

zanboracks
21/12/2010, 16:41
Merhaba arkadaşlar.Bu gün sizlere cok süper bir oyun paylaşacağım.Forumda böyle bir başlık olmadığı icin teknoloji bölümüne konuyu acıyorum.Şimdi arkadaşlar soldat nedir?

Soldat Cok kucuk boyutlu (sadece 15 mb) ama COK BUYUK İŞLER BAŞARMIŞ güzel bir oyundur.15 mb olmasına bakmayın.Eminim şu anda piyasada olan birçok ağır online oyunlara taş cıkarta bilecek bir oyundur.Oyunda olan online sayısı herhangi bir dota serverı kadardır.Oyun tarzı action dur....

Soldat fazla bir zaman harcanacak oyun değildir.Dota gibi bir oynayışta 40-50 dakkanı götürmez.Özellikle fazla zamanı olmayan yarım saat pc de oyun oynuyayım diyenler için ideal bir oyundur.Oyunu 1-2 saat içinde kavrıyacaksınız ve acemiliğiniz gidecek.

Soldatta aynen dota gibi birçok mod var oyunda.Deathmac,capture the flag vs.... 7-8 tane var.İsterseniz ONLİNE OLARAK OYNAYABİLİR İSTERSENİZDE KARSINIZA BOT ATIP OYNAYABİLİRSİNİZ.Hatta kendinizi geliştirseniz Soldatta bir klana katılabilir ve klan maclarına da cıkarsınız.Aynen dotadaki gibi soldattada klan maclarında mevkiler vardı.Mesela takımın soğuk kanlı bir sniperi olabilirsiniz yada cılgın bir makinalı tüvekci yada etrafı patlatmayı seven bir bomba çatlağı...Fark etmez o sizin zevkinize kalmış...

ARKADAŞLAR ÜSTÜNE BASA BASA OYUNU DENEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM.SIKILMIYACAKSINIZ GARANTİSİNİ VERİYORUM

SOLDATA NASIL BAŞLARIM?

Soldatı indirip bilgisayarınıza kurunca.Masaüstünüze gelen soldat ableminden oyuna gireblirsiniz.OYUN KESİNLİKLE ÜYELİK İSTEMEMEKTEDİR.SADECE İNDİR VE OYNA.

KENDİ TARZINIZI YARATIN:

Oyuncu ayarlar kısmında kendi oyuncunuzu kendiniz ayarlayabilirsiniz.İstediğiniz rengi verebilirsiniz

OYNAYIŞ TARZI VE OYUN TUŞLARI:

SOL FARE TUŞU:ATEŞ ETMEK
SA? FARE TUŞU:UCMAK
W:ZIPLA
A:SOLA GİT
D:SA?A GİT
S:E?İL

EL BOMBASI ATMA:E
SİLAHI YERE BIRAKMA:F
CHAT KONUŞMA:T
SİLAH MENUSU:TAB
SİLAH DE?İŞTİRME(2.SİLAHI ALMA):Q
ŞARJÖR DOLDURMA:R
TAKIM KONUŞMASI:y
RADİO MENU:V

(bu ayarları siz kendinize göre değiştirebilirsiniz)

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN(RESMİ TURK WEB SAYFASI)
http://www.soldat-tr.com/

zanboracks
21/12/2010, 16:42
arkadaşlar turk serverında sadece turklerle oynamak isterseniz bu clientide yüklemeniz gerekmektedir

http://www.soldat-tr.com/dosyalar/dosya.php?id=56

Not:Soldatın kendi serverlarındada turkler var.Bunu illa yuklemeniz şart değil...

T-ThePhantomicLord
21/12/2010, 17:49
Ummadığım kişiler ummadığım oyunlar oynuyor. Oyun gayet güzel beyler T onaylı :D

MrCekirge
21/12/2010, 18:02
+1 sadece 3 kez oynadım oda okuldaki pcde ama güzel :D

Neveraeh
21/12/2010, 18:22
Çok güzel oyundur da iyi oynamak için elinizin çok hızlı olması lazım

Die
21/12/2010, 18:31
Eskiden oynuyordum çok güzel bir oyun .

Realist
21/12/2010, 19:51
Botlarla çok oynamıştım.Netten oynamak isteyip becerememiştim iyi oldu bu.

WaterAlchemist
21/12/2010, 21:22
Eskiden oynadığım çooooook zevkli bi oyun ya :D adını unutmuştum neydi neydi diyodum hatırlattın sağolasın :D

zanboracks
22/12/2010, 20:57
eee beyler hangi serverdasınız soldatta :D ben soldattayım gelin beraber gang atalım :D