PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garena Türk Turnava

ersinbaris
24/12/2010, 16:21
Arkadaslar bu konuyu açma nedenim Garena üzerinden turnuva düzenlemek istemem.Benim gibi düşünen bir sürü arkadaşın olduğunu biliyorum.Ben bu olayı organize ederim demiyorum ama birilerinin bunu görüp bişeleri BAŞLATMADA öncülük yapabileceğini böle bir potansiyelinde oldğunu düşündüğümden açtım

Sizden de yorum yazarak öneriler de bulunarak fikir beyan ederek EN YAKIN ZAMANDA umarım küçük çaptada olsa bir turnuva yapaabileceğimiz umududur.Simdiden katılımlarınızı ve isteklerinizi bekliyorum.

Garena Platformu aPAcHi_sTyLa_1

zanboracks
24/12/2010, 17:41
eğer turnuva olacaksa biz eurobattle dan geliriz katılırız garenadaki turnuvaya :D

ersinbaris
26/12/2010, 17:05
eğer turnuva olacaksa biz eurobattle dan geliriz katılırız garenadaki turnuvaya :D

Hocam umarım olurda yaparız.Admine de yazdım bole biseyi.Oda şuan için düşünmediğini ama talep olursa bu şekilde inanıyorum ki oda yardımcı olur ve güzel bişeler ortaya çıkar umarım.:o

fanded
26/12/2010, 17:13
yaza doğru bir turnuva yapmayı düşünüyoruz, büyük çapta;)

ersinbaris
26/12/2010, 21:04
İns hocam büyük küçük fark etmez artık :D olsun da biseler :D umarım daha erken bir tarihte de yapılabilir.

Twilightning
26/12/2010, 22:17
Çok denenen şeyler bunlar. TRDota Ligi bile açıldı zamanında; ama olmadığı zaman aranıyor, olduğu zaman değeri bilinmiyor işte. Ligin kapanma nedeni de o hafta oynanması gereken hiçbir maçın oynanmamış olması!
Yenilen çekilmek istiyor turnuvadan hemen çirkeflikler başlıyor. Parasız turnuva yapınca kafasına esen gelmiyor maçlara ve bunun gibi bir sürü şey var. O yüzden kolay değil pek göründüğü gibi.

Xornax
27/12/2010, 09:44
Çok denenen şeyler bunlar. TRDota Ligi bile açıldı zamanında; ama olmadığı zaman aranıyor, olduğu zaman değeri bilinmiyor işte. Ligin kapanma nedeni de o hafta oynanması gereken hiçbir maçın oynanmamış olması!
Yenilen çekilmek istiyor turnuvadan hemen çirkeflikler başlıyor. Parasız turnuva yapınca kafasına esen gelmiyor maçlara ve bunun gibi bir sürü şey var. O yüzden kolay değil pek göründüğü gibi.

+1 twilightning

ersinbaris
27/12/2010, 21:42

Katılıyorum hocam sana ama bişelerin olması için böle bi konu açtım uğraşıyorum bakalım nere varcak bekliyorum :)

Prog.TR
30/12/2010, 20:38

Doğru.

bumblebee37
30/12/2010, 22:29

aga haklısın ama gerçekten de olabilir. Mesela tr clan turnuvaları yapılabilir. 50 üyenin 50 si de gelmeyecek değil ya!

ersinbaris
31/12/2010, 13:30
Bakalım zaman göstercek ya yazın sonuna kadar beklicez :D burdan admine sesleniyorum :) yada daha öncesinde belki bişeler olcak

Mots
03/01/2011, 18:42
Bugün arkadaşlarla konuştuk olsada katılsak diye.Bence paralı nasıl olcak bilemiyorum ama olursa sağlam oyuncular çıkar ve düzenlencek sayıya ulaşılır.