PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DotA 2 Beta Başvuruları

Nighthawk
17/08/2011, 01:20
Evet arkadaşlar başvurular açıldı. Ayrıntılı bilgiyi burada (http://www.gamehonor.com/content.php/343-DotA-2-Beta-Ba%C5%9Fvurular%C4%B1-A%C3%A7%C4%B1ld%C4%B1) bulabilirsiniz.

Başvuruyla ilgili soru/sorunlarda yardımcı olmaya hazırız.

kUnTiGeR
17/08/2011, 01:39
Hadi hayırlısı.

Emusnica
17/08/2011, 01:47
Şükür sonunda açtılar beta testingi. Tonla adam başvurmuştur herhalde :D

Nighthawk
17/08/2011, 14:43
Maçlar başlayınca sitedeki link kayboldu. Muhtemelen turnuva bitince aynı yerde çıkacaktır.

WeRdeR WeReMeM
17/08/2011, 14:52
Yada hiç almayacaklar bizim gibi hızlılar alamayanlardan önce deneyecez hi,hihihihihihihi :D

joseph16
23/09/2011, 21:25
bu durumu anlamıs değilim suan dendinin bir streamini izliyorum adamlar resmen dota 2 oynuyolar beta keyler ne zman dagıtılcak yada oyun ne zman sunulcak merak ediyorum

Lexsarko
23/09/2011, 21:35
Beta keyler dağıtıldı zaten. Beta key sahibi olmayanlar boşuna beklemesin.

Ayrıca GosuGamers ve PlayDotA gibi sitelerde beta key ödüllü yarışmalar var. PlayDotA'daki yarışmanın ayrıntılarını anasayfamızdaki konuda bulabilirsiniz.

WeRdeR WeReMeM
23/09/2011, 22:01
Dağıtıldı derken bizim niye haberimiz yok en azından bir mail felan ataydılar çokmu şey istedik sanki tobe yarabbi ya.Liste felan yokmu nerden bakıyoruz

Nighthawk
23/09/2011, 22:02
Hayır, turnuva sırasındaki başvurulara beta dağıtımı henüz başlamadı.

WeRdeR WeReMeM
23/09/2011, 22:06
Hayır, turnuva sırasındaki başvurulara beta dağıtımı henüz başlamadı.

OHhh bu iyi haberdi işte.Tırstım ya hergün maillerimi kontrol ediyorum haber bekliyorum vermezlerse varya isyanlardayım haaa :'(

MrFoseptik
02/10/2011, 12:56
bilmiyorum yerinde mi soruyorum ama cevaplarsanız sevinirim. şimdi bu dota 2yi steampowered.com dan istek listesine alan herkese betakey yollanmayacak mı?

BorisPeace
02/10/2011, 12:59
Herkese yollanmayacak.

MrFoseptik
02/10/2011, 13:23
hoppala :'{ o kadar da ümitlenmiştim bana kesin yollanmaz :(

Nighthawk
02/10/2011, 13:50
Arkadaşlar kapalı beta demek, herkes oynayamıyor demek. Açık beta demek, isteyen indirip oynuyor demek. Şu an çok kapalı betadayız, yani çok az sayıda kişi deniyor oyunu. Steam'den betaya başvuranlara verilmeye başlandığında kapalı betada olacağız. Daha sonra da herkesin deneyebildiği bir açık beta olacak. Hatta son haberlere göre açık betaya ulaşmamız çok sürmeyecek.

MrFoseptik
02/10/2011, 14:14
allahına kurban folamour :D pederin harçlık vermesinden sonra aldığım en güzel haber :D

WeRdeR WeReMeM
02/10/2011, 17:43
Bende kapalı betada denemek isterdim.Okadar oyun alıyoruz steam'den bir güzellik yapsalar ölcekler sanki.

kaka_leite_akar _asdf
09/10/2011, 19:09
beta keyler ne zaman dağıltılmaya başlanacak bir bilginiz var mı

Lexsarko
09/10/2011, 19:28
Hayır, belirtilmiş net bir tarih yok. Bazı tahminler var Folamour'ın üstte bahsettiği gibi. Bir tarih verildiğinde en kısa zamanda GameHonor sakinleriyle paylaşacağız.

bykaya
16/10/2011, 16:05
Şuanki durum nedir arkadaşlar hala beta key için başvuruda bulunabiliyormuyuz konu başındaki anlatıma baktım ve denedim ama yapamadım.

Lexsarko
16/10/2011, 16:25
DotA 2 hala closed betada. Yani şu an için oynama şansınız yok. Steam üzerinden DotA 2'yi aratıp istek listenize eklemeniz şimdilik yeterli. O şekilde de ancak open betada oynayabileceksiniz.

Famera
16/10/2011, 22:40
Ürün sayfasında Yılın sonunda kapsamlı beta yayımlamayı hedefliyoruz demişler yıl sonu derken Kasım-Aralık ayı mı yoksa Sadece Aralık ayını mı kastediyorlar???

WeRdeR WeReMeM
01/11/2011, 21:25
Hiç haber vermiyorlar buradan Valve'yi kınıyoruz bari steam'den alışveriş yapanlara vereydiler bi beta key :'( okadar oyun aldık ya yiterrrrr lannnnnnn gına geldi beklemekten yada en kötü ihtimali söylüyorum BORİS BANA ŞİFRESİNİ versin bende oynim :'(

tarhuman
02/11/2011, 12:20
"Herkesin size söyleyeceği bir şey varsa o da Dota’nın arkadaşlarla oynandığında çok daha eğlenceli bir oyun olduğudur. Bu yüzden biz de davet edilen herkesin yanında birkaç arkadaşını da getirebileceğinden emin olmak istiyoruz. Yani Dota 2′yi edinen herkes istedikleri kişilere gönderebilecekleri iki adet fazladan kopyaya sahip olacak. Fazladan kopyalarınızı Steam hesabınızın eşya envanterindeki Steam bölümünde bulabileceksiniz ve bu kopyaları Steam Takas özelliğini kullanarak arkadaşlarınıza verebileceksiniz."

Werder hayırlı olsun diyeyim sana :D. Borise oyunlarından birini verip kopyasını alırsın artık :D. Bu güncelleme dün dota2 sitesinde yayınlandı.
Türkçesi için: link (http://www.dotaiki.com)

Bu arada herkes e-postalarını kontrol etsin steamdan mail var :D. Anket gibi birşey betakey alabiliriz.

WeRdeR WeReMeM
02/11/2011, 13:10
rhuman;136118']"Herkesin size söyleyeceği bir şey varsa o da Dota’nın arkadaşlarla oynandığında çok daha eğlenceli bir oyun olduğudur. Bu yüzden biz de davet edilen herkesin yanında birkaç arkadaşını da getirebileceğinden emin olmak istiyoruz. Yani Dota 2′yi edinen herkes istedikleri kişilere gönderebilecekleri iki adet fazladan kopyaya sahip olacak. Fazladan kopyalarınızı Steam hesabınızın eşya envanterindeki Steam bölümünde bulabileceksiniz ve bu kopyaları Steam Takas özelliğini kullanarak arkadaşlarınıza verebileceksiniz."

Werder hayırlı olsun diyeyim sana :D. Borise oyunlarından birini verip kopyasını alırsın artık :D. Bu güncelleme dün dota2 sitesinde yayınlandı.
Türkçesi için: link (http://www.dotaiki.com)

Bu arada herkes e-postalarını kontrol etsin steamdan mail var :D. Anket gibi birşey betakey alabiliriz. Hem bana mail gelmedi :'/

offff olm Werder Hayırlı olsun diyeyim yazmışsın ya onu okurken beta key geldi sandım bana bir an heycanlandım :'( :'(

tarhuman
02/11/2011, 13:17
Eğer gelmediyse dota2 nin güncellemesinde linki var. Önce steam'i başlat sonra o linke tıkla uygulamayı çalıştır de. Anketi doldur gönder.

WeRdeR WeReMeM
02/11/2011, 13:22
Bulamadım ki güncelleme felan çıkmadı yani bende.Dotaikinin sitesinden baktım steam://takesurvey/1/ bu linke yönlediriyor ama açmıyor anlamadım ya kafam karıştı :D :D

tarhuman
02/11/2011, 13:29
Heh işte söylediğin o linke tıklayacaksın ama steam'i açtıktan sonra.
Eğer olmassa steam'i kapatıp tekrar açın diyor.

WeRdeR WeReMeM
02/11/2011, 13:37
Tamam doldurdum anketi ilk aşama pc ile alakalıymış evde yapsaydım keşke ama dayanamadım nabim :'( bi beta key verseler bari :P