PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bi bakınız lutfen..

S_LinC
29/12/2010, 00:33
beyler bu akşam eb de oyun atarken Sirlancelot ismli host ban yedm nedeni ise mh kullanmıs olmammıs...oyunuda kendim saveledm zaten.bnm anlatmak istedgm karsıda venge vardı ve gang yapcaklardı ve bn farmdayken sentinel magenin atack bonusu oldgnu farkettm.kendmi ovmek gbi olmasın ama bu oyunda iiimdir ve kolay kolay gang yemem..neyse ben tabi durumu cakınca fıydm ve banı yedm..replayi var kaydetmistm kandmdem kicklenmedn once...valla cok snrliym su an ilk defa oluo bu ve o hostun adamakıllı bi akıllnamsını istiom nasıl yapablrm(server ban vs..)isteyen olursa replayi gondericem.sizde anlarsınz zaten mh olmadgın..simdiden eyv..

kUnTiGeR
29/12/2010, 00:54
sen mh deılsen dert etme bl eklesn nolcak adam sana kufr etmeden hakaret etmeden veya mh olmadan bısı yapılmaz gıbı.Bu arada lancelot da baya dydugumuz nıck oldu bu aralar

S_LinC
29/12/2010, 01:15
smdi replayi tekrar izleynce magede deil sentinel siegede bi atack bonus olayı oluo.zaten oyuna odaklanınca bi anda mancınıgın altı parlayınca adamın dkkatini cekiyo hmn.aynı oyunda 2 defa gang yedm karsıda furi vardı saolsun..onu dert etmiomda artık bu eb iice bebelerle doldu gangdan kacınca millet hmn mh basıo deli ettiler bni :S 3 senelik id lan bu ban yememissti daha !! :D :D

Ruby
29/12/2010, 01:17
sana mh diyolarsa egonu tatmin et geç

chethin
06/01/2011, 15:52
Takma kafana yukardaki bilio o sana yeter herşeye mh zaten bota anti mh eklense oto ban vs daha ii olur kimsenin aklında şüphe kalmaz.

zanboracks
06/01/2011, 17:46
mh deilsen neden bu kadar atarlandığını anlamadım.Güler geçerdim ben...