PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilgisi olanlardan yardım bekliyorum

new4jizzic
05/01/2011, 22:05
Tanışma köşesinde de söylemiştim henüz ortamın yenisiyim diye. Pek bilgim yok bu garena hakkında. Battle.net den başlamıştım orda devam edıyordum. Garenada oynayan arkadasım var ama ben nasıl baglanıcagımı bılmıyorum. garena rehbernı okudum fakat battle.net gibi fix fln yok. 124e fln dıyor. o işlemleri yapsam battle.net e baglanma mı etkiler mi? Teşekkürler.

chethin
06/01/2011, 01:19
Battle net ve garena rehberini iyi okuduysan rahat bağlanman gerekir mod arkadaşlar detaylı bir şekilde açıklamış 2sininde kurulumu farklıdır garena kurulumu daha basittir birbirini etkilemez patch 1.24 e olması lazım garena setup yükle kurulum tamamlandıktan sonra local set ve diğer gerekli ayarları yaptıktan snra 2sinede sorunsuz bir şekilde bağlanırsn birbirini etkilemezler.

[ele]diff_ads
06/01/2011, 01:55
eu da ztn euroloaderı indirip ordan w3'e giriosun yani ben öyle yapıorum;) garena tamamen farklı ztn program gibi garenayı kuruyosun odaya girip start gameden oyunun pc üzerindeki yerini seçiosun sonra local gameden oynuyosun,neresini beceremedin merak ettim:)