PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aiushtha-Enchantress

ForSophisticate
20/01/2011, 17:52
Rehber Özel Sebeplerden Dolayı Tarafımca Kaldırılmıştır.

imported_Wizy
20/01/2011, 17:57
Rehberi beğendim emeğine sağlık ama doom sadece creep yemez ultisi ile silence atar sonrada alır ağır skilleri var bence enchant en büyük düşmanı doomdur...ama emeğine sağlık birde dagon gereksiz değil dagonu ks için kullanmayacaksa kasılabilir.

ForSophisticate
20/01/2011, 18:09
Rehberi beğendim emeğine sağlık ama doom sadece creep yemez ultisi ile silence atar sonrada alır ağır skilleri var bence enchant en büyük düşmanı doomdur...ama emeğine sağlık birde dagon gereksiz değil dagonu ks için kullanmayacaksa kasılabilir.

Ks haricinde Enhantress ile genelde uzaktan savaşıyoruz. Ultimizin rangesi ile Dagon'un rangesi de bir değil ya. Bu nedenle gereksiz bir item oluyor. Lucifer'in ultisini de eklemeyi unutmuşum ekledim teşekkürler :)

T-ThePhantomicLord
20/01/2011, 18:10
Hepsini okumadım da impetus'un skill açıklamasında hata var. Vurduğu damage'in mızrağın düşmana değdiği andaki düşmanın konumu ve ench'in konumu arasındaki mesafeye göre olması gerekiyor..

ForSophisticate
20/01/2011, 18:14
Hepsini okumadım da impetus'un skill açıklamasında hata var. Vurduğu damage'in mızrağın düşmana değdiği andaki düşmanın konumu ve ench'in konumu arasındaki mesafeye göre olması gerekiyor..

Bence öyle değil çünkü, öyle olursa Ench ile mızrağı attığımız an kendimizi Force ile geri iteriz + dagger ile tekrar geri gideriz ve gidebildiğimiz kadar geri yürüyüp tek atma noktasına gelinir ki bu imba olur benim dediğim Ench'in mızrağı attığı konumdan mızrağın düşmana değdiği konum arasındaki fark.

Lundbeck
20/01/2011, 18:16

Eskiden öyleydi,dagger ile geri atlayıp daha fazla hasar veriliyordu.Ama artık kalktı mızrağın fırlatıldığı yerden itibaren sayılıyor

+ olarak Impetus max +400 dmg vurur bunu da ekleyebilirsin.

ForSophisticate
20/01/2011, 18:18
Eskiden öyleydi,dagger ile geri atlayıp daha fazla hasar veriliyordu.Ama artık kalktı mızrağın fırlatıldığı yerden itibaren sayılıyor

Teşekkürler ekledim.

isimsiz755
20/01/2011, 18:27
çok güzel olmuş ellerine sağlık :)

T-ThePhantomicLord
20/01/2011, 18:48
Bence öyle değil çünkü, öyle olursa Ench ile mızrağı attığımız an kendimizi Force ile geri iteriz + dagger ile tekrar geri gideriz ve gidebildiğimiz kadar geri yürüyüp tek atma noktasına gelinir ki bu imba olur

Zaten öyle yapıyoruz ;) Bundan sebep rehberde dagger eksik diyorum.

Eskiden öyleydi,dagger ile geri atlayıp daha fazla hasar veriliyordu.Ama artık kalktı mızrağın fırlatıldığı yerden itibaren sayılıyor.

Kalktığını nerden duydun bilmiyorum ama geçenlerde yine yapmıştım.

.......

Skill bilgisinde dagger kullanılabilir yazıyor ama altındaki açıklamayla hiç uymuyor. Copy paste?

NeVeR_
20/01/2011, 19:12
Pt (str) 2 bracer magicwand sonra forcestaff ardından duruma göre hex/aganim akıyor

ForSophisticate
20/01/2011, 19:15
Zaten öyle yapıyoruz ;) Bundan sebep rehberde dagger eksik diyorum.

Kalktığını nerden duydun bilmiyorum ama geçenlerde yine yapmıştım.

.......

Skill bilgisinde dagger kullanılabilir yazıyor ama altındaki açıklamayla hiç uymuyor. Copy paste?

Yok copy paste değil, dagger'ın eskiden kasıldığını biliyordum. , İkilem arasında kalmıştım item build'e eklemedim ordan da çıkarmayı unutmuşum. Bu arada dediğin doğruymuş gerçekten de dagger işliyormuş. Şimdi ekleyeceğim. Zaten Copy/Paste kanısına da nerden vardın hiç anlamış değilim.

bristLy
20/01/2011, 19:23
Baya emek harcanmış on numara rehber ellerine sağlık paşam :D

T-ThePhantomicLord
20/01/2011, 19:35
Zaten Copy/Paste kanısına da nerden vardın hiç anlamış değilim.

Fazla takma sen dediklerime. Öyle çelişki görünce sorayım dedim.

ForSophisticate
20/01/2011, 19:35
Baya emek harcanmış on numara rehber ellerine sağlık paşam :D

Teşekkürler. Bu arada Item Diziliminin / Lüks kısmına Dagger ekledim. Önceden kasılıyordu da şimdi kasılmıyor diye duymuştum bu nedenle de konuda ikilem arasında kalınca bir tarafda dagger kaldı bir taraf da dagger'i reddeden kısım kaldı :D O nedenle yani tekrar söyleyeyim Copy/Paste değildir.

...........

Fazla takma sen dediklerime. Öyle çelişki görünce sorayım dedim.

Ben mesaj yazarken sen mesaj atmışsın :D Anlayışın için teşekkürler ve dagger'ı hatırlattığın için de tekrar teşekkür ediyorum.

Neveraeh
20/01/2011, 20:05
Bkb yok ayrıca ence radi kasılır

ForSophisticate
20/01/2011, 20:23
Bkb yok ayrıca ence radi kasılır

Radi'nin Enchantress'e kasılma nedeni nedir ki ? Zaten combatların dibine girdiğimiz yok. Kırılgan bir hero olduğumuzdan da radi'nin pek kullanışlı olduğunu sanmıyorum zaten o yaklaşık 4500 parayı hex için harcasak daha mantıklı olur. Bkb de yine aynı herhangi bir combat ortasına tank olarak girmiyoruz veya combatın ortasında çok önemli bir carry hero değiliz ya da channeling skilimiz yok bu nedenle o kadar parayı Linken'e harcarsak gang'dan gang'a gelen Disable ve stun'ları önleyebilirsek daha mantıklı olur diye düşündüm.

Neveraeh
20/01/2011, 20:39
Oyundaki en düşük str gaini olan herolardan 2 spelle gg carry oynuyorsan kasarsın zaten yoksa hex eul falan kas

chethin
20/01/2011, 20:47
Oyundaki en düşük str gaini olan herolardan 2 spelle gg carry oynuyorsan kasarsın zaten yoksa hex eul falan kas

Radi kasılır necroyla euluda unutmuşşun bkb yerine linken daha ii olur shiva yerinede ac kasılabilir.

[CraftR]
20/01/2011, 21:10
Ya kardeşim her şey kasılır her şey.
Ne kadar emin konuşabiliyorsunuz böyle.
Oynamayı bilen adam Eos kasar bi ulti bi slov atar yine oynar yani şuna kesinlik vermeyin.

ForSophisticate
20/01/2011, 21:38
Radi kasılır necroyla euluda unutmuşşun bkb yerine linken daha ii olur shiva yerinede ac kasılabilir.

Oynamayı bilen adam Eos kasar bi ulti bi slov atar yine oynar yani şuna kesinlik vermeyin.

Kesinlikle katılıyorum. Siz enc'e Pt veya phase sonra bir tane unr sonra aghanim sonrada hex'inizi kalın gerisi sizin keyfinize. Size bunu şunu kas diye dayatmıyorum.

ForSophisticate
20/01/2011, 21:39

Kesinlikle katılıyorum. Siz Enc'e Şu dört itemi: Pt veya phase sonra bir tane urn sonra aghanim sonrada hex'inizi kasın gerisi sizin keyfinize. Size bunu şunu kas diye dayatmıyorum.

Kurasaki-Kun
20/01/2011, 22:03
çok güzel omluş abi.zaten heronun 1.skil çok imba çko işe yarıyor 1v1de baya etkili

MaQueenPain
21/01/2011, 20:17
NC skill buildin mantıgı nedir? Enchantress'le nasıl NC kasılır? Orkid ve linken süper giden itemler. Slow skilli neden bu kadar dıslanıyo? ultimiz ile cok iyi bir kombinasyon yaratıyor

T-ThePhantomicLord
21/01/2011, 20:34
Slow'un dışlanıldığını düşündüğüne göre noob gamelerde takılıyosun.
Nc nasıl kasılır asdasd

MaQueenPain
22/01/2011, 00:19
Dışlanıyor derken 'oyun basında verilmiyor'u kastetmiştim :))) Beni hiçbir şekilde anlayamıyosan yorumlarımada cevap yazma da hem enayi gibi gözükme hemde canımı sıkma ne dersin?

T-ThePhantomicLord
22/01/2011, 00:29
Seni doğru veya yanlış anladığımı sen cevap vermeden nasıl anlayayım?

junior10der
22/01/2011, 00:30

bzzzzt yanlış.

Lvl 1 max 375
lvl 2 max 500
lvl3 max 625 dmg vurur

NeVeR_
22/01/2011, 10:23
Radinin mantığı nedir hex le againmle aynı parada / aganim 4200 / kasılır radi desen 3800+1350.Şahsen kasılabilecek daha iyi itemler varken radi saçmalıktan öteye gitmez.Git o radinin mesafesine sana ne yaparlar görürsün.2 nukeye kalırsın.AS kırmana güvenme ben çok güvendim kaldım öle :D.
Radi güzel gitmez demiyorum gerek farm için ama daha iyi kasılabilecek itemler var :)

ForSophisticate
22/01/2011, 10:33
Dışlanıyor derken 'oyun basında verilmiyor'u kastetmiştim :))) Beni hiçbir şekilde anlayamıyosan yorumlarımada cevap yazma da hem enayi gibi gözükme hemde canımı sıkma ne dersin?

Enchant skilinin NC'leri kendi tarafına çevrilebildiğini bilmiyorsun herhalde. Chen'in Holy Persutation skili gibi.

Evet bu arada Impetus skili 375/500/625 (Maximum) vuruyor. Düzelttim teşekkürler.

MaQueenPain
22/01/2011, 15:02
Bilmiyordum. Açıkladığın için teşekkür ederim.

FroStly
22/01/2011, 22:48
Arc'da Kasılabilir

NeVeR_
22/01/2011, 23:40
Arc oyun başı işine yarar oyun ortasına doğru mana problemini hallettiğin zaman fazla işine yaramaz.Enc wind gibi as ye ihtiyacı olan bir hero bunu ucuz yoldan güzel en güzel şekilde hemde can / int takviyesi yaparak pt sağlıyor.Ek olarak arkasından iyice a.s. için (impetus için) force staff sonra direkt aganim.

Menergy
22/01/2011, 23:50
Enc hakkında aradım bilgileri buldum teşekkürler :)

isimsiz755
23/01/2011, 13:58
Arc oyun başı işine yarar oyun ortasına doğru mana problemini hallettiğin zaman fazla işine yaramaz.Enc wind gibi as ye ihtiyacı olan bir hero bunu ucuz yoldan güzel en güzel şekilde hemde can / int takviyesi yaparak pt sağlıyor.Ek olarak arkasından iyice a.s. için (impetus için) force staff sonra direkt aganim.

ultisi varken windin as ye ne için ihtiyacı var ki :)

FroStly
23/01/2011, 14:18
Aganim Kasınca Ultide Olan Değişiklik Yok Rehberde Tam Bilgilendirme Yapcak Varmı ?

T-ThePhantomicLord
23/01/2011, 14:32
Aghanim kasınca range 700'e çıkıyor. Sadece ulti için geçerli değil...

MaQueenPain
23/01/2011, 20:26
Ben phase kasıyorum. Fakat asırı kırılgan :(( Kırılganlıktan nasıl kurtarabiliriz??

T-ThePhantomicLord
23/01/2011, 20:33
Pt kasarak ve combatta çok ortalara atlamayarak. Phase'in autocast özelliği olan herolarda çok işe yaradığını sanmıyorum. Phase bastıktan sonra adamın önüne kadar gitmen gerekiyor eğer ultiyle vurarak yürümeye kalkarsan phase bozulur.

Linken ve shiva da kırılganlığı gayet azaltır.

MaQueenPain
23/01/2011, 21:18
Orkid kasıyordum gelende. Fakat Oyun ortasındada 800 Hp sorun cıkartabiliyor. Pt-Linken-2xBracers-TP-Aghanim Pub gameler icin ideal gibi