PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sifre sorunum var aradim buladim

UNIYASHA
17/02/2011, 23:30
arkadaslar benim okuldn dolayi 1. donem bilgisyarimin ramini aldi babam ve nereye koyduunu bulmadim bu donmse bilgisayarima sifre koydu her yerde aramama ramen bulmadim bende sizlere sormayi dusundum

simdi arkadaslar sifre bilgisayarin aciliindaki siyah ekranin orda f8 yoluyla guvenli mod yapmaya calistim sifre direk geldiginden f8 e basinca guvenli mod a gecemiyorum nasil gecebilirim

birde leptop var onda ise sifre oturumda fakat leptop bnim drgil yani sifreyi kaldirirsan farkederler sifreyi ogrenmenin yada sifre yazmadan gecmenin yolunu ariorum ctrl alt del 2 kere bainca gelen ekranda administrator yazip girmeyi deneim ordada sifre arada bilgisayari kullananmaa izin veriyolar o zmnarda nerden ogreebilirim sifreyi

yardimci olursaniz sevinirim dota oynamayi unuttum resmen bole giderse ne varsa silinecek kafamdan yardimarinii bekliyorum simiden tesekkurer

ßanliyö
17/02/2011, 23:39
Ailen bence senin en iyisini istiyor kardeşim okul bitince oynarsın sende. Sorununa gelirsek bifikrim yok,şifreyi kaldırmanın yolu var ama şifreyi bulmanın yolu yok diye biliyorum.

ptRx
17/02/2011, 23:48
valla işin zor arkadaşım.Ben de babamla zamanında pc yuzunden cok tartıstım pcye şifre koydular ben de administratorden girdim babam geldi modemi söktü sonuçta yine onun dediği oldu .Sen de benim gibi okul çıkışları ve hafta sonları dersanem var de kafeye git en mantıklı çözüm bu :D

T-ThePhantomicLord
17/02/2011, 23:50
Jumper'la biraz oynaşınca silinmiyor muydu o siyah ekrandaki şifre. Modası geçti o şifrelerin tek yiyor o şifreler :D

WoLKHaN
18/02/2011, 10:06
Jumper değil de Anakartın üzerindeki Pili çıkartıp açmayı dene birde

http://www.harunucuncu.com/blog/wp-content/uploads/2010/01/BIOS_pili.jpg

Lundbeck
18/02/2011, 10:10
Jumper değil de Anakartın üzerindeki Pili çıkartıp açmayı dene birde

http://www.harunucuncu.com/blog/wp-content/uploads/2010/01/BIOS_pili.jpg

+1
Pili çıkartıp tak,BIOS sıfırlanır.

UNIYASHA
18/02/2011, 16:15
Ailen bence senin en iyisini istiyor kardeşim okul bitince oynarsın sende. Sorununa gelirsek bifikrim yok,şifreyi kaldırmanın yolu var ama şifreyi bulmanın yolu yok diye biliyorum.

bencede benım ıcın ıyısını yapıyolarda sıkılıyom telefonda olmasa varya olucem heralde telefonuda alcaklarda bazanın altına tıkıyom telefonu bulamıyolar telden gırıyom ınternete

yanı sımdı sıfreyı ogrenmenın yada sıfreyı yazmadan gecemenın yolu yokmu ?

T-ThePhantomicLord
18/02/2011, 16:19
Yukarıdaki yazılar görünmüyor mu?

pier0ws
18/02/2011, 16:24
Anladığım kadarıyla şifre tamamen kaldırılırsa ailesi bunu farkeder ve sıkıntı olur bu yüzden başka yol arıyor.

UNIYASHA
18/02/2011, 17:04
Anladığım kadarıyla şifre tamamen kaldırılırsa ailesi bunu farkeder ve sıkıntı olur bu yüzden başka yol arıyor.

sonunda derdımı anlayan bı vatandas :D cıdden ole yol yoksada artık beklıcez 4 ay napalım

nese beyler yapacak bısı yoksa beklıcez baska caremız yok yınede yardımlarınız ıcın tesekkurler