PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İMBA Treant KAM <<<<

Cena-Betis~
20/02/2011, 15:28
Arkadaşlar Dün Gördügüm Treant ile ilgili Şeylerle biraz bilgilendirme Ve NERF istiyicem

İlk Önce Treantin Pasif 9 armor ve %43 RETURN oldugunu biliyormuydunuz ? (5k canla giriyorsunuz 6 kere vurup kendiniz ölüyosunuz adam bişi yapmıyor O derece)

Yahu nebicim bir Yüzdedir o YÜZDE 43 ya!
Arthas ile 4k canım war Adama 5 kere vurup kendim öldüm dsakjfshgdgf

2.cisi Damage Shieldi Çok imba Shieldi Basıyoruz 12 saniye boyunca Hero Tanrı oluyor Kule altına girip triple alıyosunuz(Tabi bunun yanı sıra Siz kuleye dalarken size dalan Mlee heroların hepsi Kendini dövüyor orası ayrı mesele)

3.cüsü Pasif olan Ultisi :
O nasıl bi poizondur arkadaş ! pasif olarak Adama bi kere vurmanız 480 damage Vuruyor Bune ya (yani İnt herolara 2 kere vurması 1000 damage yapar buda intlerin vurmasına gerek kalmıyor :D

Ayrıca bunun yanı sıra Pasif 480 damage vuran posinonun yanında Birde Active Skili var gene poison gene slow :o
Siz adama 1 kere vurup üstüne activa poisonu atınca 700 civarı Damage vuruyorsunuz bide mlee iseniz 1 kere vurmanız adama yatmanıza MaL olur

Çok Acil NERF GETİRİN ŞU HEROYA (4 k canla 5 kere vurup ölüyosunuz bunne lan ! )

NERF NERF NERF

Vulcan
20/02/2011, 19:29
Hero çok zayıftı bi güçlendireyim dedim biraz fazla kaçmış sanırım ayarı :) Öneri kabul edilmiştir.