PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Assassin - Mars Deimoss karşısında ne yapılır

Vulcan
23/02/2011, 21:02
Çok sevgili ve saygılı muhterem değerli JFA oyuncularım. Şu yapmış olduğum Assassin karşısında kasabilen varmıdır varsa ne yapılır ona karşı. Ben çok sevgili Assassin'inize nerf çekmeden önce bana taktik verin :)

LiFeFoRLiFe
23/02/2011, 21:33
dust lu bi garithos mars ı kesebilir.

mountain king aynı sekilde.

Vulcan
23/02/2011, 21:43
Sadece Garithos ve Mountain King'mi ?

zkubi
23/02/2011, 21:43
Öncelikle yanında dust bulunsun.Eğerki range isen kaçarken dust basıp öldürürsün melee isen stun gibi bir büyün varsa at yoksa haline :(

EC_precipice
23/02/2011, 21:45
2 gün süre ver 15 hero bulayım sana onu kesebilcek . Ama illa da nerf atcam diyorsan bana sorarsan melee yap heroyu .

Vulcan
23/02/2011, 21:47
Yok sorun orada değil o zamanda zayıf kalır Poisoned Dagger biraz imba gibi geldi bana ve farkındaysanız ilk defa haritayı yapan birisi olarak nerflemeden önce soruyorum çünkü ben bile kararsız kaldım

EC_precipice
23/02/2011, 21:51
Vs de eziyor dogru ama v5 de biraz daha gözlemle derim yine de son karar senin .

zkubi
23/02/2011, 21:59
Yok sorun orada değil o zamanda zayıf kalır Poisoned Dagger biraz imba gibi geldi bana ve farkındaysanız ilk defa haritayı yapan birisi olarak nerflemeden önce soruyorum çünkü ben bile kararsız kaldım

bunun için birçok konu açıldı ve genelde konularda şöyle yazıyordu ;

Şu poisonu kaldırın,poisonun buff u çok sürüyor zamanı azaltın. gibi

bende buffun azaltılması yanındayım ama karar senin

-Kink Yorumcu.

Vulcan
23/02/2011, 22:01
Ya süreyi düşürecem yada zehirin hasarını düşürecem çünkü herkes assassin ile her oyunda eziyor

KingAntares
23/02/2011, 22:30
valla assassini massassin bilmemde corrupted treant godmode.........
400 damage absorb....spellere immun hale gelme adamda zehir var damage return var bu adamın ciddi ciddi gözden gecirilmesini istiyorum......
tauren chiftaininda 2 tane attack skili var....ve bu adamin revivi var....herif hem str herosu...hem attack skili var hem dirilmesi var....adamı 2 kere kesmen lazimm....2 atak skili olan str herosunu 2 defa kim kesicek ?
corrupted treant olayina geri dönersem adam hem str herosu hem 400 damage absorbuda var adam spellere immune halede geliyor....adama skill de atamıyorsun....o adam sana skill atiyor sen o adama skill atamıyorsun.....eee kafa kafaya girissen adamda return var.....tier 5 lifesteal itemi kastim adamın returnu zehiri daha fazla damage atıyor....
creplerin collide size i kapladıgı alan cidden okuz gibiydi...gecmemize izin vermiyorlardii...hem last hit yapmayı zorlastiriyorlar hemde kapladıkları alanla kuleye yatmanın baş aktörlerinden....

KingAntares
23/02/2011, 22:36
last guardian splash damage vursun.....ve basedeki guard swende splash damage vursun......last guardian swen ve ejderhanın gucleri damagi arttirilsin...gelen 1 crep dalgasıyla yatıcak durumda olmasınlar......

ayrıyaten o dun gece attıgımız macta ejderhanın base kadar adam kovalaması bug degilde nedir volkan :P
*ilk defa gordum base guardianin pvp modea cıkması :P

utanmasa colony zonea gidip cz yapacak :P
*nova town bile yapar belki :P

green dragon bizi base kadar kovaladı dun ben fountaina gitmisim bana hala saldırmaya calısıyor

TR^Die
23/02/2011, 22:38
400 damage absorb....spellere immun hale gelme adamda zehir var damage return var bu adamın ciddi ciddi gözden gecirilmesini istiyorum......
tauren chiftaininda 2 tane attack skili var....ve bu adamin revivi var....herif hem str herosu...hem attack skili var hem dirilmesi var....adamı 2 kere kesmen lazimm....2 atak skili olan str herosunu 2 defa kim kesicek ?
corrupted treant olayina geri dönersem adam hem str herosu hem 400 damage absorbuda var adam spellere immune halede geliyor....adama skill de atamıyorsun....o adam sana skill atiyor sen o adama skill atamıyorsun.....eee kafa kafaya girissen adamda return var.....tier 5 lifesteal itemi kastim adamın returnu zehiri daha fazla damage atıyor....
creplerin collide size i kapladıgı alan cidden okuz gibiydi...gecmemize izin vermiyorlardii...hem last hit yapmayı zorlastiriyorlar hemde kapladıkları alanla kuleye yatmanın baş aktörlerinden....

üç noktayı anlarımda dört nokta ne yaw :S

KingAntares
23/02/2011, 22:38
last guardian swen ve ejderhanın gucleri damagi derken kastim hpleri armorları ve damageleri artisn ve splash damage vursunlar

TR^Die
23/02/2011, 22:39
last guardian splash damage vursun.....ve basedeki guard swende splash damage vursun......last guardian swen ve ejderhanın gucleri damagi arttirilsin...gelen 1 crep dalgasıyla yatıcak durumda olmasınlar......

ayrıyaten o dun gece attıgımız macta ejderhanın base kadar adam kovalaması bug degilde nedir volkan :P
*ilk defa gordum base guardianin pvp modea cıkması :P

utanmasa colony zonea gidip cz yapacak :P
*nova town bile yapar belki :P

green dragon bizi base kadar kovaladı dun ben fountaina gitmisim bana hala saldırmaya calısıyor

KingAntares 6 yaşında filan mısın

KingAntares
23/02/2011, 22:41
bu foruma bu map gelistirilsin diye uye oldum.....polemiklere girmek icin gelmedim...
o yuzden abuk sabuk mesaj yazanlar tarafımdan sallanmayacaktır.....

KingAntares
24/02/2011, 15:32
bence arthas ve varimarthasla cok kolay kesilir....

Vulcan
24/02/2011, 15:41
TR^Die mesajlarına bakıyorum abuk subuk konuşuyorsun insanlarla, yaşın küçükse yaşını bilmediğin kişilere karşı saygılı ol, yaşın büyükse yaşının adamı ol bu 1 2 3 kere olmadı bu kaçıncı, jfa aleyhine abuk sabuk mesajların var kendine bir çeki düzen ver.

Gokotas
20/04/2011, 22:53
Warlock üstesinden gelir

Hp si düşük olduğu için warlock 1. skilini 3 defa atsa bir de ulti caktigi an isi biter

1.skill cd 2 sn'dir

Vulcan
21/04/2011, 08:55
Yok zaten vazgeçtim Assassin'e gelen son nerf sonrası hero çok etkisiz kaldı. Kaç oyundur dikkat ediyorum kağıt gibi hero üflesen ölüyor...

Vulcan
19/07/2011, 01:05
Aradan uzun bir süre geçti Assassin çok zayıflamıştı tekrar buff geldi bu seferde Assassin Imba'mıdır tartışması grupta yine gündemde.

Jedi
19/07/2011, 01:13
Assasin ne ki ne nerfi

WHY YOU LITTLE
19/07/2011, 01:15
bana imba geldi şu son oynadığım oyunlarda yada ben o oyunlarda çok iyi oynadım :D bide benim asasin için açtığım konuyu silermisiniz burda konu varmış

napstar
19/07/2011, 10:42
Hmm yeni bi hero gelmiş ve herkes imba diyor. Bu çok normal beyler zamanla alışırsınız. Wind , Kunkka , Rubick , Tauren , Phoenix hepsi ilk geldiğinde imba sanıldı. Sakin olun ve zamana bırakın :)

Vulcan
19/07/2011, 10:47
Yok be ne imbası 3490589102835091 versiyondur var :D

napstar
19/07/2011, 10:48
Yok be ne imbası 3490589102835091 versiyondur var :D

O zaman nerf şart :P

Vulcan
19/07/2011, 10:50
Tamamda şöyle birşey var. Şimdi JFA grubunda çok iyi oyuncu sadece bir kaç tane var. Şu an asıl Assassin değilde keşfedilmeyi beklenen 2 Hero'm var. Assassin'in aslında çözümü basit. 900 golda 1 tane essence of life (dotadaki ring of health) alınca 1 tane skillinin etkisi büyük ölçüde azalır (poisoned blade) ve Assassin herhangi bir nuker'a karşı pek birşey yapamaz kağıt gibi hero.