PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Farkettim birkaç bug ve öneri..

grumwel
02/04/2011, 10:34
Dün yaptığımız etkinlikte farkettm bunları

-Ölünce yukarıda yazan isimlerde hata var mesela grumwelcF00 felan yazıyor.

-Niye biz karşı teamin ne zaman doğacağını görebiliyorz ?

-Bence mape parayla doğma koyabilirsin

-Multiboardu renki yapabilirsin daha güzel bir görsel olur ve en yukarıda neden (0)Kill (0)Death yazıyor onuda anlamadım.

-Şöyle bir mapte hala switch ve swap modunun olmaması kötü birşey bence.

-Multiboardu direk değiştirebilirsin yerine levellı goldlu güzel birşey yapabilirsin.

-Mape müzik ve komutlar koyabilirsin (varmı bilmiyorm ama )

Şimdilik düşündüğüm bunlar ki uzun bir aradan sonra ilk mapim oynadıkça sana söyliyecem :)

Vulcan
02/04/2011, 11:42
Sadece bu değil bir kaç birikmiş öneri var onlara uzun süredir burada olmadığım için bakamıyordum, akşam eve gittiğimde hepsini cevaplayacağım.

Vulcan
04/04/2011, 10:47
Dün yaptığımız etkinlikte farkettm bunları

1 -Ölünce yukarıda yazan isimlerde hata var mesela grumwelcF00 felan yazıyor.

2 -Niye biz karşı teamin ne zaman doğacağını görebiliyorz ?

3 -Bence mape parayla doğma koyabilirsin

4 -Multiboardu renki yapabilirsin daha güzel bir görsel olur ve en yukarıda neden (0)Kill (0)Death yazıyor onuda anlamadım.

5 -Şöyle bir mapte hala switch ve swap modunun olmaması kötü birşey bence.

6 -Multiboardu direk değiştirebilirsin yerine levellı goldlu güzel birşey yapabilirsin.

7 -Mape müzik ve komutlar koyabilirsin (varmı bilmiyorm ama )

Şimdilik düşündüğüm bunlar ki uzun bir aradan sonra ilk mapim oynadıkça sana söyliyecem :)

1-) Renk kodları ile ilgili bir hata sanırım. Boardu uzun süredir değiştirmeyi düşünüyordum
2-) Sizce görmemelimiyiz ? Tartışmaya açıktır
3-) Parayla doğma zaten var
4-) Değişesek zaten Board :)
5-) Switch ve Swap işini
6-) Bakınız 4
7-) Yok ve koymayı düşünüyorum

kUnTiGeR
04/04/2011, 15:09
Volkan dün arkadaşa oyunu göstermek için 1el attık da takım puanlarıyla rock çıkarttık yalnız; rock haritanın ortasında takılı kaldı hareket etmedi. Onu da ayarlıyabilirsen iyi olur. Replaydan görebilirsin.

grumwel
04/04/2011, 16:26
5-) Switch ve Swap işini

ee devamı ne ? :)

Vulcan
06/04/2011, 23:02
Eheh yazmayı unutmuşum başka bir şeyle ilgileniyordum :) Switch ve Swap işinide yapmayı düşünüyorum bu aralar çok şey birikti teker teker fırsat buldukça yapıyorum