PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birkaç öneri

furkann
03/04/2011, 20:53
Oyuna ancient tango gibi bir pot eklenmeli

Oyuna itemleri her yere taşıyabilecek bir kuş tavuk gibi yapı eklenmeli

Training dummyler hp doldurmamalı neden derseniz oyun süresi ilerledikçe statlar imba olabiliyor zaten 4 tane dummy var itemleri çıkarıp az atak ile kesilmeli ve imba stat olayı ortadan kalkabilir

2 gün önceki oyunda fark ettim ki bazı str herolarının stat artışı ve bazı skilleri imba olduğu için ölmüyor mamut/wildkin/roshan örnek mamuth lvl başına 5 str alıyor bunların nerflenmesi gerek diye düşünüyorum

grumwel
03/04/2011, 21:09
Training dummyler hp doldurmamalı neden derseniz oyun süresi ilerledikçe statlar imba olabiliyor zaten 4 tane dummy var itemleri çıkarıp az atak ile kesilmeli ve imba stat olayı ortadan kalkabilir

Training dummy ortadada var o zaman ortada dalarm cok az canım var kacarm dummye full hp geri dönerm ve bu dummynin base de heallanma olayı çok saçma bariz bir bug ve bu bugı herkez (volkanda olmak üzere ) kullanıyor :)

furkann
03/04/2011, 21:22
Training dummy ortadada var o zaman ortada dalarm cok az canım var kacarm dummye full hp geri dönerm ve bu dummynin base de heallanma olayı çok saçma bariz bir bug ve bu bugı herkez (volkanda olmak üzere ) kullanıyor :)

ondan bahsetmiyorum diyelim ki dummynin 3k hp si var biz vura vura 1 k ya düşürdük tekrar 3 k olmamalı

Vulcan
04/04/2011, 09:34
Oyuna ancient tango gibi bir pot eklenmeli

Oyuna itemleri her yere taşıyabilecek bir kuş tavuk gibi yapı eklenmeli

2 gün önceki oyunda fark ettim ki bazı str herolarının stat artışı ve bazı skilleri imba olduğu için ölmüyor mamut/wildkin/roshan örnek mamuth lvl başına 5 str alıyor bunların nerflenmesi gerek diye düşünüyorum

1-) Olabilir mantıklı
2-) Var zaten :)
3-) Dummy kasarak statleri imba olan kişiler gerçekten olmadı ve tartışmaya açık bir konu yinede
4-) Mamut konusunda haklı olabilirsin ama her seviye başına 5 değil 4 strength alıyor. Onun dışında Hero öldürmek için çok fazla kullanışlı bir Hero değil ama tanklık görevini fazlası ile iyi yapıyor. Roshan'a gelince Roshan'da efektif kullanılması için sağlam life veya str gereksinimi olan bir Hero. Ultisi çünkü canının yarısını alıyor. Wildkin konusunda zaten değişiklik yapmayı planlıyordum