PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Patch 1.2.2 - Giriş Arayüzü

bucKeRudy
30/08/2011, 19:42
315

1-)Saat

Server ve Local olarak iki ayrı saat vardır.Local sizin bilgisayarınızda gözüken saattir.Server ise sunucunun kendi saatidir.Oyunda belirtilen her türlü saat(server ve alternatif turnuva saatleri,maç saatleri...vb)server saatine göredir.

2-)Yenilikler/Haberler

Sunucu ile ilgili haber ve yenilik başlıklarının gösterildiği yerdir.Sarı yazılara tıklayıp belirtilen yere gidebilirsiniz.Sarı yazıya bastıktan sonra karşınıza web sitesinin açılacağına dair şu uyarı çıkacaktır:

316

3-)Dil Seçimi

Oyun yazılarının hangi dilde olmasını istiyorsanız onu seçersiniz.Seçili olan dilin etrafı sarıdır.Dört dil desteği vardır;İngilizce,Fransızca,Almanca,İspanyolca.Dili seçtikten sonra karşınıza ayarın uygulanabilmesi için oyunun tekrardan açılması gerektiğine dair şu uyarı gelecektir:

317

4-)Yapımcılar

Oyunun yapımında emeği geçen herkese saygı niteliğindeki kayan yazı şeklinde açılan tablodur.

318

5-)Replays

Replays basılınca açılan tabloda replay ile ilgili bilgileri(harita,oyuncular,sonuç,oyun modu..vb) görmek için replay adına sol tıklayın.Eğer replay adını değiştirmek,replayi izlemek ya da silmek için ise sag tıklayın.

320

Yaması eski olan bir replayi izlerken karşımıza yamanın farklı olduğunu,tam olarak çalıştırılamayabileceğine dair şu uyarı gelecektir:

321

6-)Linkler

Hesap işlemleri ve anasayfadaki önemli linklerdir.Linklere bastıktan sonra karşınıza web sitesinin açılacağına dair şu uyarı çıkacaktır:

316

7-)Oyundan Çıkış

Quit Game tuşuna basarak oyundan çıkabilirsiniz :)

WeRdeR WeReMeM
31/08/2011, 02:05
Çok güzel hazırlamışsın eline sağlık beğendim ben.Yabana atılcak bir oyun değil zaten ben çok sevdim ama pc kaldırmıyor benim zaten en kısa sürede pc yenileme yapıcam :) Tavsiye ettiğim bir oyundur canınız sıkılıyorsa deneyebilirsiniz.

WeRdeR WeReMeM
31/08/2011, 12:29
Şöyle bir video paylaşayım.Eleman hem oynuyor hemde anlatıyor ara yüzlerini felan.

http://www.youtube.com/watch?v=3vu70sWL2pA