PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : JFA Haber Ajansı

Vulcan
12/04/2011, 11:20
JFA ile ilgili aklınıza gelen geyikleri yapabileceğiniz bir başlıktır. Açılışı ben yapayım

Akşam 9 jfa'larında üst üste aldığı yenilgilerden sonra Clan Devil'ın küme düşmesi bekleniyor. Küme düşerse Hero'lara karşı değilde sadece Creep'lere karşı mücadele edecek Clan Devil eğer kazanabilirse tekrar 1. lige karşı çıkabilecek. Konu ile ilgili olarak Clan Devil komutanlarından amyleeman: "Mekanikler biraz sorun olabilir ama elimizden geleni yapacağız" şekilde bir açıklamada bulundu.

LiFeFoRLiFe
12/04/2011, 11:41
JFA ile ilgili aklınıza gelen geyikleri yapabileceğiniz bir başlıktır. Açılışı ben yapayım.

Akşam 9 jfa'larında üst üste aldığı yenilgilerden sonra Clan Devil'ın küme düşmesi bekleniyor. Küme düşerse Hero'lara karşı değilde sadece Creep'lere karşı mücadele edecek Clan Devil eğer kazanabilirse tekrar 1. lige karşı çıkabilecek. Konu ile ilgili olarak Clan Devil komutanlarından amyleeman: "Mekanikler biraz sorun olabilir ama elimizden geleni yapacağız" şekilde bir açıklamada bulundu.

yanıma bilen 2 3 kisi verin bak ben o devili düsürtüyormuyum küme :D

reaperdeki casuslarımız devil grubunun bug kullanımı ile ilgili rapor verdiklerini de soyleyeyim

_GLYSE_
31/05/2011, 16:42
Şuanda Clan Reaper'in mage creeplerinin kendini tank sanıp önden önden koşup melee creepler yetişemeden ölmesi gündemimizde ve 10 yaşındaki kardeşimin bile bunu farketmesi.(Ne saçma baksana magelerim önden gidip ölüyor demesi.) Sanırım bu kadar ciddi bir geyik olamaz.

LiFeFoRLiFe
31/05/2011, 17:32
Şuanda Clan Reaper'in mage creeplerinin kendini tank sanıp önden önden koşup melee creepler yetişemeden ölmesi gündemimizde ve 10 yaşındaki kardeşimin bile bunu farketmesi.(Ne saçma baksana magelerim önden gidip ölüyor demesi.) Sanırım bu kadar ciddi bir geyik olamaz.

ve bende ondan sora cb yapılmıyor deyip de collisonları düsüren birine armagan ederm bu sözü

Gokotas
18/08/2011, 00:58
İlk lig şampiyonu sünnet olan tusubasa!!

WHY YOU LITTLE
18/08/2011, 01:04
İlk lig şampiyonu sünnet olan tusubasa!!

hahaha sünet olan tusubasa ezer

Specy
18/08/2011, 02:00
Jfa 1v1 liginde 2. olan LifeForLive'ın yanıma birini daha verseniz kesin birinci olurdum diyerek kendisine torpil sağlanıp 2v1 oynamak istediğini farketmiş bulunmaktayız sayın seyirciler. . .

Lifeforlive ayrıca şu açıklamada bulundu:
Eğer 2 tane morbid olsaydı g0kotas'ı kesinlikle yenerdim.

LiFeFoRLiFe
18/08/2011, 02:06
Jfa 1v1 liginde 2. olan LifeForLive'ın yanıma birini daha verseniz kesin birinci olurdum diyerek kendisine torpil sağlanıp 2v1 oynamak istediğini farketmiş bulunmaktayız sayın seyirciler. . .

OhA 2v2 turnuvada gorusuruz

^^:) <3