PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beğenmeyen Garenada Oynamasın !

Menergy
15/04/2011, 21:49
Durmadan garena roomlar hata v.b oyunlar görememe gibi şikayetler var bizde nasıl olmuyo bu sorunlar hiç anlamıyorum anladım tek bişey var bizlerde sorun yok sorunz sizde bence sebebide Roomlara girme mh v.b programları kullanmanız kendi şahsi görüşüm böyle ayrıca artık konuların durmadan garena karaylı olmasındanda çok sıkıldım isteyen eurobattle var darer var ne biliyim bissirü serverlar var Tek sizden istediğim Garena tabanlı Hack Tools v.b programları kullanmamanız ben eminim ki bunları yaparsanız sorun çözülecektir.

Not:Hiç kimse alınmasın üstüne ben böyle düşünüyorum sadece açılan konu bollugundan sıkıldım belirtmek istedim :mad: :mad:

MetoLeto
15/04/2011, 21:53
Sakin ol şampiyon.

Ryogo
15/04/2011, 21:54
rahata tak

Menergy
15/04/2011, 22:00
Bi an sinirlenmiştim :D

RamoboY
17/04/2011, 14:43
tek kullandığım program hp gösterici. Bilgisayar özelliklerim iyi, netim 8 gb ve %95 sorun olmuyo garenada dediğin gibi. Ama bazen kurulan oyun versiyon aynı olmasına rağmen görmüo bu aralar sık oluyo hatta, bazen telekomdan yada garenadan kaynaklı oyunda disconnect olayı da yaşanıyo ve bunlar insanın sinirini gerçekten bozuyo ve garenaya küfür de haliyle geliyo. biraz şansada bağlı sanırım

BorisPeace
18/04/2011, 18:02
tek kullandığım program hp gösterici.

HP gösterici biraz geride kalmadı mı :/ Program kullanmak yerine Options'dan 'Always show HP bars' seçsen? ( ._.)

RamoboY
18/04/2011, 18:16
HP gösterici biraz geride kalmadı mı :/ Program kullanmak yerine Options'dan 'Always show HP bars' seçsen? ( ._.)

Daha ne programlar vardır kimbilir :) ama en sade şekli ile devam benim için pek bi zahmetide yok zaten

nejan123
21/04/2011, 19:10
[QUOTE=MetoLeto;160260]Sakin ol şampiyon.[/QUOTEas
asd D:

Gokotas
22/04/2011, 14:57
Arkadaşa katılıyorum

Neveraeh
22/04/2011, 16:42
Eleştirmicezde napcaz

Rush
22/04/2011, 17:08
Garena da eleştirilmeyecek gibi değil.Bu beğenmiyorsanız oynamayın yerine şikayetlerimizi dile getirip sistemin değiştirilmesini istememiz daha mantıklı.Sıkıldım artık garenadan oyuna giriyorum adam fb veriyor direk leave atıyor.Mh desen gittikçe çoğaldı artık millet itiraf etmekten bile çekinmiyor mh kullandığını.Böyle .ikindirik sistemli bir yerde bir oyun atmak bir buçuk saati buluyor.Garenanın sistemi değiştirilmeli böyle giderse kullanıcılarını darere kaptıracak ki ben de geçtim bir hafta kadar önce.

lextasyl
22/04/2011, 20:35
Bak klavye başındaki küçük ergen, Bilgisayar işlerinden pek bişey anlamadığın belli bari sus. Bilgisayarların veri tabanlarıyla ilgili bir sorun olabilir, map'i yüklerken bi virüs bulaşmış olabilir belirli hatalar olabilir. Sen ne olduğunu zannediyosun ki beğenmeyen gitsin diyosun. Sen bununla bi iki kişinin gidiceğini falan mı zannediyosun minik hücrende. Sorunlar düzelsin ki herkes eşit şartlarda oynunu adilce oynasın oynayamayan da bu sorunu aşıp oyundan tad alsın diye uğraşılıyor. Ergenlğini git farklı sitelerde yada peçete kağıdına at şimdi.

Menergy
22/04/2011, 20:51
Bak klavye başındaki küçük ergen, Bilgisayar işlerinden pek bişey anlamadığın belli bari sus. Bilgisayarların veri tabanlarıyla ilgili bir sorun olabilir, map'i yüklerken bi virüs bulaşmış olabilir belirli hatalar olabilir. Sen ne olduğunu zannediyosun ki beğenmeyen gitsin diyosun. Sen bununla bi iki kişinin gidiceğini falan mı zannediyosun minik hücrende. Sorunlar düzelsin ki herkes eşit şartlarda oynunu adilce oynasın oynayamayan da bu sorunu aşıp oyundan tad alsın diye uğraşılıyor. Ergenlğini git farklı sitelerde yada peçete kağıdına at şimdi.

Bi sövmediğin kalmıs aklın sıra mantıklı konustun ama muhattab olmuyorum ....

TheTRactoR
22/04/2011, 20:59

bilgisayar işlerinden anlamadığın belli diyorsun.Asıl göremeyenler vs. bilgisayardan anlamadıkları için böyle hatalar alıyor.Adam bana diyor kardeş bu 1.26a patch hata veriyor.Diyorum hata ne.Bakmadım diyor.Hata verdi diyor hatayı okumuyor bile.Halbuki okusan sorunu anlayacaksın di mi.Bilgisayarı adam gibi kullananda çıkmaz asıl böyle hatalar...

WaterAlchemist
22/04/2011, 21:08

Fazla sivridillisin.

MetoLeto
22/04/2011, 21:18

tanımadığın biriyle böyle konuşabiliyorsun?

lextasyl
22/04/2011, 22:02
Zeki olan konuşmasından belli olur dostlarım, muhattab değilmisin ? Normalde çok uğraşırdım seninle ama daha çok uğraşmama modlar izin vermiyor. Bir ara konuştuklarını düşün. Firma yöneticileri beğenmeyen almasa dese.. Neyse canım

rdvnyl
22/04/2011, 22:54
Aynştayn mode on

Sen ne diyon yaprakım?

FroStly
22/04/2011, 23:03
Weplada Yeni Olarak WDC Gelmiş Bir Deniyicem Aslında WDC Açıkken Mh Kullanılmıyor WDC KApayanlar Zaten Mh Ama WDC İle Cidden MH Kullanan Kalmadı WEplada Mh Olmadığı İçin Çoğu Nublar ARtık WEplada Oynamıyor Bende Weplaya Geçmeyi Planlıyorum Denemelik Olarak TAvsiye Ederim 10Kişininde Mhsiz Olduğu Oyun Off Harika^^

Xornax
22/04/2011, 23:27
Arkadaşlar YIL 2011 WEPLA KALDIMI YA?

Ayrıca. Bundan saçma bir başlık görmüştüm

-Herkez görmediğimi sandı değil mi?

FroStly
22/04/2011, 23:46
Arkadaşlar YIL 2011 WEPLA KALDIMI YA?

Ayrıca. Bundan saçma bir başlık görmüştüm

-Herkez görmediğimi sandı değil mi?

Wepla Kaldımı Diyorsun Peki Garenada Sürüyle Mhli Var Onuda Geçtim Ya Millet Sıkıldıkça Leav Atıyor Garenanın Bana Weplaya Göre Tek Bir +Yönünü Söylesene ?

WHY YOU LITTLE
23/04/2011, 00:09
garena kadar saçma birşey yok adam istedigi zaman leave atıyor room girmeye çalışıyorsun giremiyorsun vs vs bi ton saçma şey

Twilightning
23/04/2011, 01:12
Beyler GO ICCUP diyorum başka bir şey demiyorum.

kUnTiGeR
23/04/2011, 01:23
Beyler GO ICCUP diyorum başka bir şey demiyorum.

Evine mi dönüyorsun recep :D

Twilightning
23/04/2011, 01:32
ICCUP>Garena TR odaları
ICCUP>Eurobattle
ICCUP>Wepla

Evden kastın Rusya ise For Mother Russia.

Dil dile değmeden dil öğrenilmez.

ersinbaris
24/04/2011, 19:45
Durmadan garena roomlar hata v.b oyunlar görememe gibi şikayetler var bizde nasıl olmuyo bu sorunlar hiç anlamıyorum anladım tek bişey var bizlerde sorun yok sorunz sizde bence sebebide Roomlara girme mh v.b programları kullanmanız kendi şahsi görüşüm böyle ayrıca artık konuların durmadan garena karaylı olmasındanda çok sıkıldım isteyen eurobattle var darer var ne biliyim bissirü serverlar var Tek sizden istediğim Garena tabanlı Hack Tools v.b programları kullanmamanız ben eminim ki bunları yaparsanız sorun çözülecektir.

Not:Hiç kimse alınmasın üstüne ben böyle düşünüyorum sadece açılan konu bollugundan sıkıldım belirtmek istedim :mad: :mad:

dikkat liseli

sende haklısın tabide artık b... cıkardı garena.Doğru duzgun bir sistemini bile yapıp koyamıyor.Cogu platformda mh onleyiciler varken garenanın GOLD uyelerimi yok :eek:
İsin özü Darer gıbı bir sistemi artık koymalı tabi gelecek gelecek bahara....
Oynama gelince IQ 70 altında insanların Garena Masterla oynadığını sanmaları bence Garenayı ölüyorken hepten öldürür.

by aPAcHi_sTyLa_1

ersinbaris
24/04/2011, 19:46
Sakin ol şampiyon.

+1 rep:D

NidderuN
27/04/2011, 16:39
İyi saçmalamışsın valla helal olsun.