PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eurobattle Playdota.eu JFA oyun kurulumu

_GLYSE_
22/04/2011, 01:02
Eurobattle oynayan arkadaşlar artık playdota.eu isimli bottan JFA kurabilirsiniz!
Yapmanız gereken :

Battle.net girdikten sonra channel e giriyoruz. Playdota.eu adlı bota whisper atıyoruz :

/w playdota.eu .map JFA Lig (v1.1).w3x <-------- (bu şekilde)

daha sonra tekrar whisper atıyoruz : ---> /w playdota.eu .gopub (oyununun ismini giriyoruz)

ve oyunumuz kurulmuş oluyor.

http://stats.playdota.eu/upload/map_list.php

Adresine upload ederek yenilenen mapları elimden geldiği kadar güncel tutmaya çalışacagım yeni map geldiğinde yukarıdaki linkten yeni mapın ismini kopyalayarak yukarıda anlattığımın aynısını tekrarlayarak oyunumuzu kurabiliriz ve yeni mapımızla oyunumuzu oynayabiliriz. Umarız bu şekilde JFA oynayanlarında sayısı artar ve isteyenler bu vesile ile garenada JFA etkinliklerinden haberdar olur ve katılabilirler.

Not : NooboftheTurkey arkadaşıma teşekkür eder ve umarız ki bu map ı hep birlikte çok daha iyi bir yerlere getiririz. (umarım benimde bi yardımım dokunmuştur.)

http://www.hizliupload.com/img/51306990073704030707.jpg

Konu daha önce açıldımı bilmiyorum kontrol etmedim hem bi kere daha gündeme gelmiş olur diye düşündüm umarım problem olmaz.

LiFeFoRLiFe
22/04/2011, 01:21
Eurobattle oynayan arkadaşlar artık playdota.eu isimli bottan JFA kurabilirsiniz!
Yapmanız gereken :

Battle.net girdikten sonra channel e giriyoruz. Playdota.eu adlı bota whisper atıyoruz :

/w playdota.eu .map JFA (v5.3beta).w3x <-------- (bu şekilde)

daha sonra tekrar whisper atıyoruz : ---> /w playdota.eu .gopub (oyununun ismini giriyoruz)

ve oyunumuz kurulmuş oluyor.

http://stats.playdota.eu/upload/map_list.php

Adresine upload ederek yenilenen mapları elimden geldiği kadar güncel tutmaya çalışacagım yeni map geldiğinde yukarıdaki linkten yeni mapın ismini kopyalayarak yukarıda anlattığımın aynısını tekrarlayarak oyunumuzu kurabiliriz ve yeni mapımızla oyunumuzu oynayabiliriz. Umarız bu şekilde JFA oynayanlarında sayısı artar ve isteyenler bu vesile ile garenada JFA etkinliklerinden haberdar olur ve katılabilirler.

Not : NooboftheTurkey arkadaşıma teşekkür eder ve umarız ki bu map ı hep birlikte çok daha iyi bir yerlere getiririz. (umarım benimde bi yardımım dokunmuştur.)

http://www.hizliupload.com/img/51306990073704030707.jpg

Konu daha önce açıldımı bilmiyorum kontrol etmedim hem bi kere daha gündeme gelmiş olur diye düşündüm umarım problem olmaz.

xnapeye gecme nedenlerimden biride bu pd botu turkdota botuna yüklersen daha iyi ilgilerini cekebilirsin türklerin

Gokotas
22/04/2011, 09:15
Gece gece güzel paylaşım :)

Vulcan
22/04/2011, 19:51
Hobaa böyle birşeyden haberim yoktu :D

_GLYSE_
23/04/2011, 01:43
Turkdota botunda farklı mapların nasıl çalıştırıldığı hakkında bir bilgim yok. Hem bu pek farketmez PD botu da TD bottan aşağı değil hatta PD bot daha çok kullanılıyor Türkler tarafındanda öyle ama TD bot genelde Private oyunlarda PD bot public oyunlarda kullanılıyor . Ama tabiki TD botta da yapabilecek arkadaşlar varsa veya yardımcı olacak arkadaşlar varsa benim için sorun yok. Ama bununlada ilgilenicem.

Ayrıca TD botta maximum bir limit var doldugu anda sıra bekliyorsun yada vip üye olman lazım veya bağış yapmak gerekiyor pd botta bir sınır bir limit yok bu yüzden ama ben TD yide eklemeye çalırşırım.

_GLYSE_
23/04/2011, 01:56
Gece gece güzel paylaşım :)

Eyvallah geceleri boşuz biz :D

furkann
23/04/2011, 11:50
Sabitlenmesi gerek konunu :)

_GLYSE_
24/04/2011, 22:36
xnapeye gecme nedenlerimden biride bu pd botu turkdota botuna yüklersen daha iyi ilgilerini cekebilirsin türklerin

Turkdota ile uğraşıyorum bir kaç gün içinde Turkdota için ayrı bir konu açıçam inşallah. şuan onay bekliyorum turkdotadan.

_GLYSE_
26/04/2011, 00:47
JFA (v5.3).w3x
haritası playdota.eu botuna eklenmiştir map listtede vardır bilginize.

Gokotas
26/04/2011, 01:41
Eurobattle i adam gibi cozemedim :) garena buyuk rahatlık

_GLYSE_
26/04/2011, 02:00
Bende garenayı çözemedim :D ama sonuçta amacımız oyuncu eu garena farketmez bize JFA kitlesi lazım :D

_GLYSE_
18/08/2011, 01:24
Son sürüm JFA map'i JFA Lig (v1.1).w3x mapi eklenmiştir. Konu güncel.

LiFeFoRLiFe
18/08/2011, 01:29
eu ya jfa kolu gerek yoksa mapı yüklemenin bir işe yarayacagını sanmıyorum

eu jfa kolu: eu tr kanalında (ing iyiyse gavur kanalında) jfa yı tanıtacak mapı kurup oynayacak sora grup adresini verecek...

_GLYSE_
18/08/2011, 01:34
Bir kaç kişi istemişti ondan güncelledim istek üzerine yani adamlar oynuyacak ki koymamı talep ettiler. Umarım oynarlar ve JFA'yı eu'da tanıtırlar böylece iki koldan devam ederiz.

LiFeFoRLiFe
18/08/2011, 01:35
sade eu degil xnape wepla bi ton sw de tanıtmak gerek ama bu sw de oynayan o sw lerde ortamı/seven olan adam lazım

alposilto
22/08/2011, 10:38
Eurobattleda çalışmalarımı sürdürüyorum. Göbül ister garenada sizle devam etseydim ama garena tarafından ihanete uğradım :) Neyse eu da oynayan arkadaşlar benimle irtibata geçerse jfa yı daha hızlı yayabiliriz

Gokotas
22/08/2011, 11:18
ben de diyorum bu adam nerede :) bir başlık açtım oraya mesaj atabilrsen sevinirim toplayalım eu cu ları