PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Earthshaker Wars 0.7 (Sadece changelog ve öneri için) Çıktı çıkacak :)

grumwel
16/05/2011, 20:20
Earthshaker Wars'ı 3 hafta kadar boşladım aslında haftada 30 dk felan bakıyordum o vakitte yetmiyordu şu aralar black ops ' a sardımda :) Neyse Earthshaker wars bitti bitecek burda changelog'u paylaşacam ve önerilerinizi alacağım tahminime göre en geç Cumartesi çıkaracam (Perşembe bitirsem Cuma test etsek işte :) )

Changelog :
-Aghanim'i alıp yere atınca cooldown sıfırlanıyordu o bug giderildi.
Modları artık kill limitle beraber isterseniz saatle de sececeksiniz Ör: -teamtime 10 (10 dk sonra oyun biter)
-Refresher eklendi (Aslında eklenmedi eklenecek ama :) )
-Artık team modundaysanız istediğiniz zaman ffa moduna dönebilirsiniz.
-Capture the flag eklendi açıklamaları altta olacak.
-Fissure Çeşitleri eklendi açıklamar altta.

Capture the flag
-(-flag) yazınca modu kullanabileceksiniz.
-2 rounddan oluşacak her round 5 dk sürecek veya bir team 3-0 yaparsa round bitecek.
-2. rounda geçince yer değiştirilecek.
-Eğer bir takım öteki takımın bayrağını alıp kendi base'ine getirirse 1 puan kazanacak eğer kendi base'inde bayrak yoksa bayrağını koyamıyacak.
-Eğer bayrağı taşıyan kişi ölürse bayrak direk base' e gidecek

Fissure Çeşitleri
-Fire , posion , ice olmak üzere 3 çeşit fissure eklenecek
-Fissure masterdan belli miktarda gold ve lumger ödeyerek alınacak
-Bu fissureların özellikleri 3 taraftanda patlama yapacak olması (Bu fikir için Egenimoya teşekkürler:) )
-3 taraftan patlama yapmak demek fissure atınca fissure'yi mantıken 3 e bölüp heryerden patlama yaparak çeşidine göre şey yapması.
-Düşünmeme göre 3 taraftan patlama yaparak fire(100dmg) ice(1sn stun) posion(%35 slow ve 50dmg 4sn boyunca) vuracaktır. Sizlerde öneri yaparak bu çeşitleri düzeltebiliriz.

Şimdilik bu kadar.Boş boş konu açmayın derseniz merak etmeyin yeni versiyon çıkınca bu konuyu update'liyecem. Sizde konu altına önerilerinizi yazabilirseniz memnun olurum.

grumwel
17/05/2011, 21:00
hiç öneri felan yokmuymuş :)

WHY YOU LITTLE
17/05/2011, 21:03
düşünüyorumda ben ne bilem gelmio aklıma iste :D

UNIYASHA
20/05/2011, 07:59
hadı hayırlısı yap mapıde oynayak

ßanliyö
20/05/2011, 09:20
CTF'de bayrağı taşıyan kişi ölünce bayrak direk base gitmeseydi daha iyi olurdu bence.

grumwel
20/05/2011, 09:36
Yere düşseydi daha kolay olurdu aslında oyun ya bilmiyorum ama :)

UNIYASHA
20/05/2011, 09:59
yere dusmesı mantıken daha dogru ama sole bıseyde var oyunu cok kolay yapıyor

bence bu sekılde ıı

ßanliyö
20/05/2011, 10:02
Bide şu 3 taraftan patlama olayını anlamadım ama neyse çıkınca öğrenirim :D

grumwel
20/05/2011, 10:52
o fissure ları kaldıracam oyunun düzenini bozuyorlar baya bir test edilmesi gerek o yüzden belki diğer vers. da koyarım

Vulcan
27/05/2011, 11:36
Oyunun karanlık bir atmosferi var hemde epey bi karalık. Belirli zaman aralığında yağmur, rüzgar hatta kar gibi değişik hava olayları yapabilirmisin ?
Yağmur yağdığında en azından biraz içimiz açılır
Kar yağdığında ayak izi takip etmek eğlenceli olur :)

grumwel
27/05/2011, 17:09
Mantıklı olabilri saol volkan :)