PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garenanın en büyük sorunu: oyun bulamama

jimraynor
02/06/2011, 17:17
Arkadaşlar dota turkey ligi için garenaya geçtim ama battle.netteki gibi oyun hiç olmuyor burada. Dakikalarca tunnel bekliyorum. Bunun kısa bir yolu yok mudur odadaki tüm tunnelleri görme gibi bir ayar vs. Şu anda 20dk oldu hiç oyun yok. Ben kurunca da gelen olmuyor. Acaba farklı bir yöntem var da ben mi bilmiyorum?

Lundbeck
02/06/2011, 17:30
Ligde oyunlar ardm ve cm modda oynanıyor.Seni picklerlerse Turkey Dota Leaguer Room da oyunları kurarlar oynarsın.Picklemezlerse oynamazsın.

fanded
02/06/2011, 17:39
sen ligde olduguna eminmisin vouchlandınmı yani?

NidderuN
02/06/2011, 23:28
Ayrıca Garena'nın sorunu olmuyor o.Tr-Lig'in sorunu.:)

jimraynor
03/06/2011, 12:40
:D:D Arkadaşlar beni yanlış anlamışsınız. Lige girmek için garena oyuncusu olmak zorunda olunduğu için garenaya geçtim ligde zaten 1 maç yaptım sadece. Ama gündüzleri veya işyerinde oyuna adapte olamayacağım zamanlarda normal oyun oynamak için turkey dota roomlarına giriyorum 1 2 3 4 diye giden. Onlarda oyun sık olmuyor olsa bile o kadar noob ve leaver dolu ki garena gerçekten soğudum resmen dotadan. Eski serverımı aramaya başladım.

Lundbeck
03/06/2011, 12:53
Ben temizliycem hepsini o leaverların az kaldı.

NidderuN
03/06/2011, 13:36
@Lundbeck
Şikayet konusunda çok acımasızım.Üşenmeden alayını şikayet edecem sana ben :)

Şuan askıda olan 6 tane şikayetim duruyor.İlgilenmenizi bekliyor.Gerçi ikisine bir yönetici bakmış ama kalan 4 ü boş boş duruyor :(

jimraynor
04/06/2011, 15:05
Arkadaşlar dün itibariyle garenayı bırakmış ve eski sunucum battle.net'e geçmiş durumdayım. Artık lig maçı falan olduğunda garenaya girerim. Battle.net'te ki priv gameler tanıdık oyunlar sağolsun yine keyif almaya başladım. Umarım bu leaver sorunu bir gün çözülür ve garenada tekrar oynarız.

4ever
04/06/2011, 15:46
Arkadaşlar dün itibariyle garenayı bırakmış ve eski sunucum battle.net'e geçmiş durumdayım. Artık lig maçı falan olduğunda garenaya girerim. Battle.net'te ki priv gameler tanıdık oyunlar sağolsun yine keyif almaya başladım. Umarım bu leaver sorunu bir gün çözülür ve garenada tekrar oynarız.

Garenadan zevk tabi almazsın çünki tanıdık game'n yok . Battleda tanıdık olmadan oynadıgını düşünsene ıykk.:eek:

jimraynor
23/07/2011, 15:04
inan bana tanıdıksız battle.net mi tanıdıksız garenamı dersen tartışmasız battle.net derim. Garena lig harici girmeyeceğim bir platform.