PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : you are using hacks! Please remove your hacks and reinstall Warcraft 3 to play on garena. Şu hatayı alıyorum çözümünü de bilmiyorum yardım edebilecek var mı?

qkmnats1
06/06/2011, 13:14
Arkadaslar ben hayatımda sadece 1 kere mh kullandım o zamanlar boyle bır sorun yoktu geçenlerde dotaya giriyim dedim (mh yi silmiştim) ''you are using hacks! Please remove your hacks and reinstall Warcraft 3 to play on garena. '' böyle bir hata aldım yardım edebilecek arkadaslara sımdıden tesekkurler

asrarte
14/06/2011, 17:54
aynı hatayı ben de alıyorum sürekli. neyse sen bir kere kullanmışsın, ben hayatımda hiç kullanmadım. bir sefer gaflet ve delalet içinde install edip, sonra "zevk alamam ki ben" diyip hiç kurcalamadım,açmadım, açmaya yeltenmedim. Sana tavsiyem garenada bir rooma girdikten sonra, patchini tekrar son haline yukselticek .exe dosyasını çalıştırıp; ondan sonra oyundan çıkıp, clientttan start game demen. sorun anca böyle tek seferlik hallolabiliyor. Fakat bunu her garenada warcraft açmadan once tekrarlaman lazım

NidderuN
14/06/2011, 17:58
En temizi pc ye bas formatı gitsin.
Yok uğraşamam dersen Warcraft ve Garena'yı sil kur.

asrarte
14/06/2011, 18:04
warcraftı sil kur belki de, garenayı sil kur yemiyo, hala kullanıyosun da kullanıyosun diyo^^

ßanliyö
14/06/2011, 18:08
Aynı sorun geçen gün bendede vardı warcraftı yeniden yükledim geçti.

NidderuN
14/06/2011, 18:20
warcraftı sil kur belki de, garenayı sil kur yemiyo, hala kullanıyosun da kullanıyosun diyo^^

Garena fişlemeyi yasal sanıyor :p

Hapkido
14/06/2011, 18:55
ne kadar mh yi silsen de w3 bunu kullandığı için pişman olmuş ve kendini açmıyor. tek çözüm oyunuuninstall edip kuman olacaktır. umarım bi daha mh kulanmassın. :)

asrarte
14/06/2011, 19:04
vallahi ben ustume alınmam bu dediğini,kullanmadım ben ^^

WHY YOU LITTLE
14/06/2011, 19:07
ben manabarstan dolayı sorun yaşıyorum :S

bora
14/06/2011, 19:18
banada olmustu garenamasterla normal garenayı aynı anda açmıssın kapa gecıyo

Jimmy
19/06/2011, 13:39
İndirip yüklemişssiniz hatayi almişsiniz bir panikle silmişsiniz ama hala aynı hatayi aliyorsunuz . O yüklediğiniz hile programlari sanmayin ki sadece sizin gözünüzle gördüğünüz bir klasör içinde mevcut.Doğrudan windows dosyalarına etki ettiği gibi , paket alişverişlerinde Garena ya takılmaktadır. Siz siz olun hile ve programlardan uzak durun.

kUnTiGeR
19/06/2011, 16:03
mana bars, gm, mh 3rd programların hepsi hackdir. Bazı durumşlarda algılanınca, programları silseniz de hack uyarısı alırsınız. w3'ü yeniden yüklemeniz iyi olur. Bu arada normal yazı tipinde ve boyutunda mesajlar yazalım. Konuyu açan arkadaş, konuyu editlesin lütfen.