PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Room lar şifre istiyor yardım lütfen?

KiracAta
08/06/2011, 13:48
Arkadaşlar room lara giremiyorum şifre soruyor nedenini ve biliyorsa şifreyi sölicek olanınız var mıdır? :)

KiracAta
08/06/2011, 13:51
Hadii cevap bekliyorum ama :(

Vulcan
08/06/2011, 13:54
Bende bilmiyorumda Turkey JFA Room'da oynayabilirsiniz

goinzuerm
08/06/2011, 13:59
aynen bendede bu sorun mevcut, net gitti geldi girim dedim tekrar şifre istedi.

WoLKHaN
08/06/2011, 14:37
Yoğunluğu Room 1-2-3-4 e vermek amacıyla diğer odalara şifre koyuldu sizde sorun yok yani

dw7sz
08/06/2011, 14:44
en azından room5 ide acsanız oyun oynuyamıyoruz yer olmadıgı ıcın

hknmtn
13/06/2011, 19:13
Hayırdır? Yazdıklarımın moderatörler tarafından silinmesinden, söylediklerimin doğru olduğunu ve insanların bu durumu tabiri caizse "çakmaması" gerektiğini mi anlamalıyım?

Burasının özgür bir platform olduğunu düşünerek sadece kendi fikrimi beyan ettim. Beyan etmeye de devam edeceğim.

Normalde 10+1+1 olan room sayısı sadece connection problemleri yaşanıp shell satışının artması için 7+1+1 olarak düzenlenmiştir.
Ticari rant kaygılarının işin içine girmediği bir oyun platformları kalmıştı, onu da becerdiniz, helal olsun!

Bunu insanların görmesini istemeyenlere TR garena sorumluluğunu verenlerin aklından şüphe ediyorum.

Türk oyuncuları şu an itibariyle TR JFA room, UK Dota Room 1 ve 2' de oynamak zorunda bırakıldığından rahatsızlık hissediyorum. Umarım sizler de bu rahatsızlığınızı dile getirmekten çekinmezsiniz.

Saygılarımla.

Lundbeck
13/06/2011, 19:51
Neden bahsediyosun arkadaşım içip mi geldin ?
Room 1-2-3-4'e talep arttırmak için kapatılıyor roomlar,ki roomlar zaten hep doluydu o yüzden goldla alakası yok.Başka bi yerinden anlamaya çok müsaitsin.

kUnTiGeR
13/06/2011, 20:17
Hayırdır? Yazdıklarımın moderatörler tarafından silinmesinden, söylediklerimin doğru olduğunu ve insanların bu durumu tabiri caizse "çakmaması" gerektiğini mi anlamalıyım?
...Türk oyuncuları şu an itibariyle TR JFA room, UK Dota Room 1 ve 2' de oynamak zorunda bırakıldığından rahatsızlık hissediyorum. Umarım sizler de bu rahatsızlığınızı dile getirmekten çekinmezsiniz.

Saygılarımla.

lol...

WHY YOU LITTLE
13/06/2011, 22:35
Bende bilmiyorumda Turkey JFA Room'da oynayabilirsiniz

dotayı sallayın ya gelin şu rooma jfa atalım

NidderuN
13/06/2011, 23:00
Room 1-2-3-4'e talep arttırmak için kapatılıyor roomlar,ki roomlar zaten hep doluydu o yüzden goldla alakası yok.Başka bi yerinden anlamaya çok müsaitsin.

Soyle bir sey yapsaniz bu tur elestiriler kalkacaktır.Ama yapmak sandığım kadar kolay değilse saygı duyarım:
1-2-3-4' en basta acık olsun ve odalar 225 sınırına geldiginden bir süre sonra 5 numaralı oda acılsın o odada dolgunda 6 açılsın ve o da dolguğunda 7 açılsın.

Böyle yapmak zor mu?

hknmtn
14/06/2011, 12:09

Sanırım yaşın 20. 1.si ben senin arkadaşın vs değilim. 2.si başka biryerinden anlamaktan kastın nedir? Ben sana terbiyeli olmanı öneririm. 3.sü yaklaşık 4-5 yıldır garenadayım 1-2-3-4.roomların kontenjan konusunda sıkıntı yaşadığını hiç görmedim. Doğru düzgün level sınırı koyulduğu takdirde her zaman bu roomlar dolar. Atarlı giderli konuşmayı bizler de biliriz. Ancak klavye üzerinden kesinlikle tasvip etmiyorum. Lütfen yaşınızın gerektirdiği şekilde konuşun.

lol yazan arkadaşa da söyleyecek kelime dahi bulamıyorum. Sevgili kUnTiGeR öncelikle ismini bir düzelt, sonra belki bir gün konuşabiliriz.

Birileri site açıyor, eş, dost, akraba bunlardan nimetleniyor. Bir iş yapacaksanız layığıyla yapmanızı ve üyelerinizin fikirlerine önem vermenizi öneririm. Benim yazdığım yazı silinmeseydi konu sapmazdı. Nitekim yazımın silinmesinden söylediklerimde ne denli haklı olduğum görülüyor.

Saygılarımla.

fanded
14/06/2011, 13:58
Sanırım yaşın 20. 1.si ben senin arkadaşın vs değilim. 2.si başka biryerinden anlamaktan kastın nedir? Ben sana terbiyeli olmanı öneririm. 3.sü yaklaşık 4-5 yıldır garenadayım 1-2-3-4.roomların kontenjan konusunda sıkıntı yaşadığını hiç görmedim. Doğru düzgün level sınırı koyulduğu takdirde her zaman bu roomlar dolar. Atarlı giderli konuşmayı bizler de biliriz. Ancak klavye üzerinden kesinlikle tasvip etmiyorum. Lütfen yaşınızın gerektirdiği şekilde konuşun.

lol yazan arkadaşa da söyleyecek kelime dahi bulamıyorum. Sevgili kUnTiGeR öncelikle ismini bir düzelt, sonra belki bir gün konuşabiliriz.

Birileri site açıyor, eş, dost, akraba bunlardan nimetleniyor. Bir iş yapacaksanız layığıyla yapmanızı ve üyelerinizin fikirlerine önem vermenizi öneririm. Benim yazdığım yazı silinmeseydi konu sapmazdı. Nitekim yazımın silinmesinden söylediklerimde ne denli haklı olduğum görülüyor.

Saygılarımla.

anlamamakta hala ısrar ediyosun ve kafandan senaryolar uyduruyosun, bu şifredeki tek amaaç ilk 4 rooma oyuncuları alıp belli kurallar çerçevesinde seviyeli bir oyun ortamı oluşturmak, ondan sonra tr7de birisi ailene küfür ettiğinde ortaya çıkıp nerde bu adminler dersin orası ayrı ama..

2. olarak seviyeli ol forumdaki kimseye önce nickini düzelt deme gibi bir hakkın yok duracağın yeri bil !

hknmtn
14/06/2011, 14:13
Burası velet yuvası olmuş. 92'li çocuk posta falan koymaya kalkıyor. Nerden bulaştım bunlara ya öff sıktınız be.

WoLKHaN
14/06/2011, 14:21
kimseyi zorla buraya sokmuyoruz herhangi bir yasal zorunlulukta yok yani girip girmemek özgür iradeye bağlı ctr+f4 çözüm olabilir eğer site ile ilgili bir sıkıntın varsa ;)

hknmtn
14/06/2011, 14:29
Site ile ilgili sorunum var. Son derece saygısız ve laf sokmaya çalışmaktan başka hiçbir vasfı olmayan kişileri admin veya moderatör yapmışsınız.

İlk yazdığım mesaj çok açıktı. "Bence mesele 1-2-3-4.roomlara yoğunluğu vermek değil shell satmak." yazmıştım ki altına ADAM gibi "Hayır öyle bir niyetimiz yok emin olabilirsiniz." yazmaktan aciz insanlar olduğunu gördüm. Bunları yazanlar bir de yaşça da benden ufak insanlar olunca tabiri caizse tepem atıyor.

WoLKHaN
14/06/2011, 14:32
Site ile ilgili sorunum var. Son derece saygısız ve laf sokmaya çalışmaktan başka hiçbir vasfı olmayan kişileri admin veya moderatör yapmışsınız.

İlk yazdığım mesaj çok açıktı. "Bence mesele 1-2-3-4.roomlara yoğunluğu vermek değil shell satmak." yazmıştım ki altına ADAM gibi "Hayır öyle bir niyetimiz yok emin olabilirsiniz." yazmaktan aciz insanlar olduğunu gördüm. Bunları yazanlar bir de yaşça da benden ufak insanlar olunca tabiri caizse tepem atıyor.

Peki siz bizi ticari amaç gütmekle birlikte insanları gold aldırmaya zorlamakla suçluyor olunca ADAM gibi mi fikir beyan etmiş oluyorsunuz ? Sizde muhtemelen benden yaşça küçüksünüz benimdemi tepem atması gerekiyor ?

hknmtn
14/06/2011, 14:33
Yaşım 23. İlk yazdığım mesajı densiz adminlerinizden biri kaldırdığı için daha hiddetli bir mesaj yazdım.

Bu arada çok sevdiğim bir laf vardır. Sözüm meclisten dışarı. "Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın."

WoLKHaN
14/06/2011, 14:36
Bu sözler yerinde kullanıldığında anlam kazanır.Bu gold satma meselesi akrşımıza çok çıktı bu yüzden mesaj silinmiş olabilir art niyetle yaklaşılırsa bizde art niyetli olabiliyoruz.Bu merakınızı p.m ile mail ilede giderebilirdiniz.Bu iddiayı ortaya atıp insanların kafasını bulandırmak doğru bi davranış değil

hknmtn
14/06/2011, 14:40
Haklı olabilirsiniz. İlk mesajın cevabı bu şekilde olsaydı sizce bu durum bu kadar uzar mıydı? Biri 89 biri 90 biri 92 doğumlu 3 görevliniz sabrımı taşırmaktan öteye gidemedi. Size teşekkür ediyorum yaklaşımınız adına. Yıllardır bu tarz platformlarda sıkıntı yaşamadım, umarım bundan sonra da yaşamam. Bunun nedeninin yaşımızın ilerliyor, ergen kardeşlerimizin de çoğalıyor olması da olabilir tabii.

WoLKHaN
14/06/2011, 14:42
Haklı olabilirsiniz. İlk mesajın cevabı bu şekilde olsaydı sizce bu durum bu kadar uzar mıydı? Biri 89 biri 90 biri 92 doğumlu 3 görevliniz sabrımı taşırmaktan öteye gidemedi. Size teşekkür ediyorum yaklaşımınız adına. Yıllardır bu tarz platformlarda sıkıntı yaşamadım, umarım bundan sonra da yaşamam. Bunun nedeninin yaşımızın ilerliyor, ergen kardeşlerimizin de çoğalıyor olması da olabilir tabii.

isanları yaşı ile değerlendirmekte doğru değil bu arada.Dediğim gibi art niyet meselesi yaklaşım meselesi..

Lundbeck
14/06/2011, 15:06
Benim saygım senin bok atmandan fazla kusura bakma.Ön yargıyla art niyet arayarak milleti gaza getirip Gold satmak için şifrelediler dersen bende GÖTünden uydurdun derim.Bilip bilmeden yorum yapmayın.

Eski yönetimde Room 1-2-3-4 buglıydı.Oyunlar gözükmüyordu,banlanan playerlar tekrar rooma girebiliyorlardı,spam yapılabiliyordu roomlar bozuldu.Bu yüzden o roomlar aylardır boş ve kilitli halde.Çünkü oynanan oyunlara lanet ediyorlar.2 ay önce roomlar sıfırlandı ve bu buglar giderildi.

Ayrıca Head-admin dışında Room 6-7-8-9-10'da admin bulunmamakta.Extra adminlar Room 1-2-3-4-5'e yazıldı.Bu yüzden daha rahat kontrol ve odaların düzeni için diğer odalar kilitlenip talep üst odalara taşındı.Tek sebebi bu.

Daha da birşey hakkında bilgi sahibi olmadan atıp tutmazsın.

hknmtn
14/06/2011, 16:42
Önce adam olacaksın, sonra geleceksin karşıma. Küfürlü cümleler kurmak yerine adam gibi konuşmayı öğreneceksin. Tabi sıkıntı sizde değil sizin gibilere terbiye veremeyen ailelerinizde. Ne diyeyim ki... Yazık. Klavyeden doğru atar yapmak kadar saçma bir durum olamaz zaten. Balıkesir merkezde görüşeceğim bir arkadaşınız var zaten, o size gelişmeleri anlatır yakında.

Lundbeck
14/06/2011, 16:49
Ordan da İzmire uğra.

WoLKHaN
14/06/2011, 16:53
Bu konuyu stress konusu olarak tanımlıyorum diğer arkadaşlar kapamasın lütfen bu konuyu.Aile terbiyesinden bahsedilmiş.Senin aldığın aile terbiyesinde kendinden 4-5 yaş insanların adresini alıp gidip zorbalık yapmakmı mevcut bunun cevabını verebilirmisin bana ?

asrarte
14/06/2011, 17:50
olayları şaşkınlık ve tedirginlikle izliyorum. kimsenin ismi cismi umrumda değil fakat şu durumda admin sıfatındaki arkadaşların gayet atarlı giderli kendini bilmiş takıldığını görüyorum. Malum öngörüde bulunan arkadaşımız gayet sakin ve sukunet içerisinde roomların şifrelenmesi hakkındaki düşüncelerini söylemiş . Kusura bakmayın ama atar giderle başlayan sözleri sarfeden ilk sizlersiniz sevgili yetki sahiplerim. Kaldı ki şifremele olayları olduğundan beri roomlara girmekte büyük sıkıntılar yaşıyorum. Bugların giderilmesi iyi hoş fakat eğer ben giremiyorsam ne anlamı var? zaten eli yuzu düzgün oyuncular room 7-8-9 vs vs larda admin bulunmadığının bilincindeler. Kimse gelip ve size sizin tabirinizle ağlayıp sızlamaz zaten bu nedenle. olsa olsa admin bulunması talebinde olurlar.

WoLKHaN
14/06/2011, 18:10
Atar gider soz konusu degil surekli bu gold konusu gundeme geliyor ve bizler artık bu suclamadan sıkıldık olay bundan ibaret.O yüzden suçlama ile eleştiri arasındaki KALIN çizgiyi ayırt etmek gerekiyor.

NidderuN
14/06/2011, 18:12
Soyle bir sey yapsaniz bu tur elestiriler kalkacaktır.Ama yapmak sandığım kadar kolay değilse saygı duyarım:
1-2-3-4' en basta acık olsun ve odalar 225 sınırına geldiginden bir süre sonra 5 numaralı oda acılsın o odada dolgunda 6 açılsın ve o da dolguğunda 7 açılsın.

Bu bir çözüm olamaz mı?

asrarte
14/06/2011, 18:17
bilmiyorum adminim cok içinde değilim olayların ama, bana oyle alanen bir suçlama gibi gelmedi söylenenler. kaldı ki suçlama olsun, senin moderator olarak sukunetini son safhadan sonrasına kadar koruman lazım. elim alışmışken niddergun sana da yazayım :D o dediğin olayın kolay olacagını sanmıyorum. anca manual bir açma kapama olabilir, programlama kullanıyor mu adminler bilmiyorum ama, garena clientdaki programlamada bu dediginin otomatik bi şekilde programlanması bence bayaa bi babayiğidin harcı olabilir bence.

NidderuN
14/06/2011, 18:18
Doğru söylüyor olabilirsin.Ama tam terside olabilir diye şey ettim :)

WoLKHaN
14/06/2011, 18:20
Proglamlama mümkün değil.Sukunet konusuna gelince bizlerde insanız sizler gibi bizlerde gerilebiliyor ve tavrımızı değiştirebiliyoruz özel mesajla küfür eden ve tehtid edip adres isteyen bu arkadaş gibi....

NidderuN
14/06/2011, 18:25
Bence böylelerini çok takmamak gerek.Banı atın kendine gelsin.Zaten amacı olay çıkartmak başından beri...
Yok bunlar çocuk,yok saygılı ol,yok klavye delikanlısı...

fanded
14/06/2011, 19:27
Önce adam olacaksın, sonra geleceksin karşıma. Küfürlü cümleler kurmak yerine adam gibi konuşmayı öğreneceksin. Tabi sıkıntı sizde değil sizin gibilere terbiye veremeyen ailelerinizde. Ne diyeyim ki... Yazık. Klavyeden doğru atar yapmak kadar saçma bir durum olamaz zaten. Balıkesir merkezde görüşeceğim bir arkadaşınız var zaten, o size gelişmeleri anlatır yakında.

terbiyeden bahseden priw küfür edip balıkesire geleceğini söylüyo arkadas:D
GL

hknmtn
14/06/2011, 22:02
Hemen kendimi savunmaya geçmem gerektiğini düşünüyorum. Dedim ya çocuksunuz diye... Gerçekten de çocukmuşsunuz. Özel mesajdan küfür etmedim., etmem de. Adres meselesine gelince fanded denen arkadaşa da dediğim söz klavyeden laf yapmasına gerek olmadığını, Balıkesir'de pekala onunla istediği yerde karşılaşabileceğimle alakalıdır. Kendisi yaşının itibari ile direk olarak adres + msn adresini vermiştir. Atarlı konuşmalar sadece onunla alakalıdır. Ben ise sadece "Seninle biraz uğraşmak zorunda kalacağım ama olsun." dedim. Öncelikle kendisinden 4 yaş büyük birine atar yapmamayı öğrenmesi gerekiyor. Diğer arkadaşlar ise haklılar tabii ki, arkadaşlarına söz söylüyorum, savunmaya geçmelerini anlayışla karşılarım.

Atın banı gitsin diyen arkadaşa da birkaç sözüm olacak. Ben ban yemek ile hiçbirşey kaybetmem, ancak sen ve arkadaşların çok şey kaybedersiniz. Yıllardır oynadığım oyun hakkında paylaşıp yardımımın dokunabileceği birçok şey var. Emin olun ben bu oyuna başladığımda siz daha ilkokul talebesiydiniz. Özellikle de sen fanded.

Benim sizlerden ricam, insanların düşüncelerini bu tarz demokratik ortamlarda dile getirmelerini atar gider yaparak engellemek yerine saygı çerçevesinde tartışmaktır.

Görüyorum ki aranızda bu duruma seyirci kalamayıp bana hak veren arkadaşlarımız var ve bu beni inanılmaz mutlu ediyor. Hepsine teşekkürler ediyorum. Sonuç olarak forumun amacı da budur. Bazıları destek bazıları köstek olacak elbet. Ben burada yüzünü bir kere dahi görmediğim insanlarla birşeyler paylaşmaya, yanlış gördüğüm durumları dile getirmeye çalışırken bazılarının terbiye sınırlarını aşarak bana saldırmalarına anlam veremiyorum.

Umarım saygısızlık yapan arkadaşlar sorunun ne olduğunu algılamada geç kalmazlar. Bu arada 92 li bir çocuğa el kaldıracak veya onu rencide edecek hareketler yapacağımı düşünmemelisiniz. Biz Allah korkusu olan insanlarız. Şu da var ki o da yaşı itibariyle biraz ateşli davranıyor. Alır karşıma konuşurum, sorunu neymiş yüz yüze anlaşırız. Burada ses tonu yok mimik yok, birşey yok...

Kimsenin aklı karışmasın, benim yazdıklarım, düşüncelerim budur. Arkadaşların iftiraya varacak kelimeler kullanması sadece onların saygısızlık yaptıklarının işaretidir. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Saygılarımla.

Dipnot: Kafa ütülemek babında fanded'a özel mesajdan kullandığım küfürlü bir kelime oldu. Yalan söylemiş gibi olmak istemem. Belki de benim tek kusurum bu olabilir. Özel mesaj geçmişimi sansürsüz olarak isteyene özel mesajdan gönderebilirim. Alnım ak, yüzüm pek.

Ayrıca fanded demiş ki: "privden küfür edip Balıkesir'e geleceğini söylüyor arkadaş." Yanlış anlaşılma olmasını yine istemem. Ben Balıkesir/Merkez Bahçelievler mahallesinde ikamet etmekteyim. Balıkesir'e gelmeme gerek yok yani, zaten Balıkesir'deyim.

FroStly
14/06/2011, 22:08
Ya Beyler boşverin Ne Muhattap Oluyorsunuz Konuda Sapmasında Room 1-2-3-4'e Oldum Olası Talep En Fazla Oluyorduki :D Hayır O Gün Kafede Bir Rooma Girmek İçin 15-20Dk Uğraştım :D Şu Diğerlerinide Açsanızda Oyuna Girebilsek Sıkıldım Avrupa Roomlarından Hayır İngilzicem Kuvvetli Olsa Tamam Bir Mid,Bot,Down,Atack,Back Birde 1-2 Küfür Biliyorum Abi Zor Oluyor :D

NidderuN
14/06/2011, 22:30
http://translate.google.com.tr/#
:D

NidderuN
14/06/2011, 22:32
@hknmtn
Fazla bir şey söylemeye gerek yok atalar söylemiş:"Akıl yaşta değil baştadır.".

Saygılarımla.

fanded
14/06/2011, 23:14
Hemen kendimi savunmaya geçmem gerektiğini düşünüyorum. Dedim ya çocuksunuz diye... Gerçekten de çocukmuşsunuz. Özel mesajdan küfür etmedim., etmem de. Adres meselesine gelince fanded denen arkadaşa da dediğim söz klavyeden laf yapmasına gerek olmadığını, Balıkesir'de pekala onunla istediği yerde karşılaşabileceğimle alakalıdır. Kendisi yaşının itibari ile direk olarak adres + msn adresini vermiştir. Atarlı konuşmalar sadece onunla alakalıdır. Ben ise sadece "Seninle biraz uğraşmak zorunda kalacağım ama olsun." dedim. Öncelikle kendisinden 4 yaş büyük birine atar yapmamayı öğrenmesi gerekiyor. Diğer arkadaşlar ise haklılar tabii ki, arkadaşlarına söz söylüyorum, savunmaya geçmelerini anlayışla karşılarım.

Atın banı gitsin diyen arkadaşa da birkaç sözüm olacak. Ben ban yemek ile hiçbirşey kaybetmem, ancak sen ve arkadaşların çok şey kaybedersiniz. Yıllardır oynadığım oyun hakkında paylaşıp yardımımın dokunabileceği birçok şey var. Emin olun ben bu oyuna başladığımda siz daha ilkokul talebesiydiniz. Özellikle de sen fanded.

Benim sizlerden ricam, insanların düşüncelerini bu tarz demokratik ortamlarda dile getirmelerini atar gider yaparak engellemek yerine saygı çerçevesinde tartışmaktır.

Görüyorum ki aranızda bu duruma seyirci kalamayıp bana hak veren arkadaşlarımız var ve bu beni inanılmaz mutlu ediyor. Hepsine teşekkürler ediyorum. Sonuç olarak forumun amacı da budur. Bazıları destek bazıları köstek olacak elbet. Ben burada yüzünü bir kere dahi görmediğim insanlarla birşeyler paylaşmaya, yanlış gördüğüm durumları dile getirmeye çalışırken bazılarının terbiye sınırlarını aşarak bana saldırmalarına anlam veremiyorum.

Umarım saygısızlık yapan arkadaşlar sorunun ne olduğunu algılamada geç kalmazlar. Bu arada 92 li bir çocuğa el kaldıracak veya onu rencide edecek hareketler yapacağımı düşünmemelisiniz. Biz Allah korkusu olan insanlarız. Şu da var ki o da yaşı itibariyle biraz ateşli davranıyor. Alır karşıma konuşurum, sorunu neymiş yüz yüze anlaşırız. Burada ses tonu yok mimik yok, birşey yok...

Kimsenin aklı karışmasın, benim yazdıklarım, düşüncelerim budur. Arkadaşların iftiraya varacak kelimeler kullanması sadece onların saygısızlık yaptıklarının işaretidir. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Saygılarımla.

Dipnot: Kafa ütülemek babında fanded'a özel mesajdan kullandığım küfürlü bir kelime oldu. Yalan söylemiş gibi olmak istemem. Belki de benim tek kusurum bu olabilir. Özel mesaj geçmişimi sansürsüz olarak isteyene özel mesajdan gönderebilirim. Alnım ak, yüzüm pek.

Ayrıca fanded demiş ki: "privden küfür edip Balıkesir'e geleceğini söylüyor arkadaş." Yanlış anlaşılma olmasını yine istemem. Ben Balıkesir/Merkez Bahçelievler mahallesinde ikamet etmekteyim. Balıkesir'e gelmeme gerek yok yani, zaten Balıkesir'deyim.

küfür etmeden küfürlü kelime kullanmış:D neyse uzatmaya gerek yok gel konuşalım tabi senden 4 yaş küçük birini muhattap alırsan.

kUnTiGeR
14/06/2011, 23:26

Ben size hiçbir şekilde bir atarda bulunmadım, kötü bir sözde söylemedim. lol yerine smile da koyabilirdim. Sonuçta bunlar kullanılabilecek şeyler. Buna takılmanızı anlayamadım.

Ayrica o dediğiniz 89'lu arkadaş benim galiba. Bu durumda aramızda 1 yaş var. Bu sizi yetişkin mi yapıyor? Nickim ne olursa olsun, o şekilde konuşmanız sizi küçük düşürür; beni değil. Ayrica pmden insanlara bir gece ansızın gelebilirim, kafa mı .....ticen gibi cümleler kurmanız da sizin atar yaptığınızı gösteriyor.
Sonuç olarak; ne yazık ki mesajlarınızın altına saygılar yapmakla; saygı gostermiş olmuyorsunuz.

Uchiha!
15/06/2011, 02:43
Akıl yaşta değil baştadır tabii ama adamı direk dalgaya almışlar :/

hknmtn
15/06/2011, 08:56
@hknmtn
Fazla bir şey söylemeye gerek yok atalar söylemiş:"Akıl yaşta değil baştadır.".

Saygılarımla.

Her atasözünün gerçeği yansıttığını düşünüyorsanız, size bir atasözü ile cevap vermek isterim.

Küçük balıklar sahile yakın durmalıdır ( Benjamin Franklin )

hknmtn
15/06/2011, 09:04
Ben size hiçbir şekilde bir atarda bulunmadım, kötü bir sözde söylemedim. lol yerine smile da koyabilirdim. Sonuçta bunlar kullanılabilecek şeyler. Buna takılmanızı anlayamadım.

Ayrica o dediğiniz 89'lu arkadaş benim galiba. Bu durumda aramızda 1 yaş var. Bu sizi yetişkin mi yapıyor? Nickim ne olursa olsun, o şekilde konuşmanız sizi küçük düşürür; beni değil. Ayrica pmden insanlara bir gece ansızın gelebilirim, kafa mı .....ticen gibi cümleler kurmanız da sizin atar yaptığınızı gösteriyor.
Sonuç olarak; ne yazık ki mesajlarınızın altına saygılar yapmakla; saygı gostermiş olmuyorsunuz.

Ben mümkün olduğunca sabırlı davranmaya çalıştım. Bir insanın üzerine konuyla alasız bütün yetkililer gelirse sınırlarının zorlanacağını siz de tahmin edersiniz. Size o mesajı yollayan arkadaş umarım ağabeyi yaşındaki birine atar yapmaması gerektiğini bir gün öğrenir. Yaşı küçük olduğu içindir ki zaten "Bir gece ansızın gelebilirim." "Sen rahat ol ben seni bulurum." gibi iki makara cümle kurdum. Düşünsenize; kardeşiniz yaşındaki biri geliyor adres veriyor, msn veriyor... Siz bunu ciddiye alabilir misiniz? Alabilirseniz diyecek lafım yok.

89 lu arkadaş muhabbetine gelince... Bu beni tabii ki yetişkin yapmıyor. Ben yetişkinliğe adım atalı resmi olarak 5 sene geçmiş. Orada 89 90 92 li arkadaşlardan 89 u çekerseniz bir anlamı kalmaz. Anlatılmak istenen yaşa hürmetsizlik yapıldığı. Ben şahsen 87'li arkadaşınızla konuşurken saygı çerçevesinden hiç şaşmadım. Görüyorum ki sizin de lol yazmak harici bir saygısızlığınız olmamış. O zaman sizinle problemim yok demektir. Benim bu zamana kadar gördüğüm yetkililer yorum olarak lol tarzı şeyler yazmaz, mantıklı bir açıklama yapar geçer. Makaraya alınmaya çalışıldığımı görünce kendimi savunmam kadar normal bir durum olamazdı sanırım. Haksız mıyım?

[ele]diff_ads
15/06/2011, 11:21
kardeş ne içtiysen aynısından bende istiyom

asrarte
15/06/2011, 11:42
bence hafiften yatıştı ortam, bu da bozulmasın derim. Samimiyetle söylüyorum iki tarafında( yurdum kullanıcısı-moderatörler) haklı-haksız yanları var. hadi biraz hippi takılalım kırgınlığı aradan kaldıralım.

TR^Die
15/06/2011, 12:12
olayları şaşkınlık ve tedirginlikle izliyorum. kimsenin ismi cismi umrumda değil fakat şu durumda admin sıfatındaki arkadaşların gayet atarlı giderli kendini bilmiş takıldığını görüyorum. Malum öngörüde bulunan arkadaşımız gayet sakin ve sukunet içerisinde roomların şifrelenmesi hakkındaki düşüncelerini söylemiş . Kusura bakmayın ama atar giderle başlayan sözleri sarfeden ilk sizlersiniz sevgili yetki sahiplerim. Kaldı ki şifremele olayları olduğundan beri roomlara girmekte büyük sıkıntılar yaşıyorum. Bugların giderilmesi iyi hoş fakat eğer ben giremiyorsam ne anlamı var? zaten eli yuzu düzgün oyuncular room 7-8-9 vs vs larda admin bulunmadığının bilincindeler. Kimse gelip ve size sizin tabirinizle ağlayıp sızlamaz zaten bu nedenle. olsa olsa admin bulunması talebinde olurlar.
+1 haklısın

kUnTiGeR
15/06/2011, 20:45
Benim kimseye bir kırgınlığım yok. Eğer lol yazmama alınıp kırıldıysanız da özür dilerim, sadece direkt yapılan gold satışını artırmaya yönelik bir düzenleme vs. duymaktan gına gelmişti.

NidderuN
15/06/2011, 21:35
@hknmtn
Atasözü anonimdir.Bilinen söz özlü sözdür.
İyi forumlar.
Haklı olduğun noktalar var yalnız onu da söyleyim.Ama üslup konusunda sıkıntı oluyor.

hknmtn
16/06/2011, 15:44
Mümkün olduğunca üslubuma dikkat etmeye çalıştım. Benim de kimseye herhangi bir kırgınlığım yoktur. Sonuçta burası saygı çerçevesinde tartışmak için bulunmakta.

Herkese iyi forumlar.

Saygılarımla.

NmHMR-_^
22/06/2011, 17:32

Burasının özgür bir platform olduğunu düşünerek sadece kendi fikrimi beyan ettim. Beyan etmeye de devam edeceğim.

Normalde 10+1+1 olan room sayısı sadece connection problemleri yaşanıp shell satışının artması için 7+1+1 olarak düzenlenmiştir.
Ticari rant kaygılarının işin içine girmediği bir oyun platformları kalmıştı, onu da becerdiniz, helal olsun!

Bunu insanların görmesini istemeyenlere TR garena sorumluluğunu verenlerin aklından şüphe ediyorum.

Türk oyuncuları şu an itibariyle TR JFA room, UK Dota Room 1 ve 2' de oynamak zorunda bırakıldığından rahatsızlık hissediyorum. Umarım sizler de bu rahatsızlığınızı dile getirmekten çekinmezsiniz.

Saygılarımla.

Ya gerçekten bu yorumu kimse yapamazdı öncelikle seni tebrik ediyorum kardeş!
Ya arkadaşım bu insaların herhangi bir ticari amaçla room'a şifre uygulaması koymadıkları gayet açık.Ayrıca defalarca odaların şifrelenme gerekçeleri açıklandı bunu anlamayacak bir şey yok ki.Sonuç olarak güzel bir uygulama TR-dota'nın garena'dak etkisine verilecek güzel örneklerden birisi.Teşşekürler.

asrarte
22/06/2011, 19:58

4 un su anda şifreli olması ne demek ?