PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Clan Old Force

_GLYSE_
13/06/2011, 03:07
Clan Old Force takımı ne yazık ki kapatılmıştır.

Neden :
1. Günlerdir takımda ciddiyet sağlanmaması ve herkesin işi gırgıra şamataya vurması.
2. Günler öncesinde kurulan takımın hala oyun yapamamış olması.
3. İşin içine hakaret ve saçma sapan muhabbetlerin girmesi.
4. Bazılarının kimseye sormadan kendi fikrini The Old Forces için kullanması ve hiç bir kimseye danışmadan forumda resmi karar olarak konu açması.

Not : Ben bu ciddiyetsizlikle bu işte devam etmek istemiyorum. Sadece oyunların keyifli,eğlenceli, ciddi ve rekabet içinde olması için bir takım kurdum fakat kimse bunu anlamış olmamakla birlikte işi çok farklı noktalara getirdiler. Benim şahıslarla sıkıtıntım yok bu olaydan sonrada sıkıntım olmayacaktır. Herkese teşekkürler. (Etkinliklere devam.)

Gokotas
13/06/2011, 03:11
Hayırlı olsun ;)

Alt kadroyu asıl ben sabırsızlıkla bekliyorum yeni GLYSE'ler Lifeforlive'lar türetelim

LiFeFoRLiFe
13/06/2011, 03:19
sonunda hayaller gerçeklesti
:................................:

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (3 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
LifeFORLife, G0kotas, _GLYSE_ +

...............................

artık yeni bi çağın açılma vakti geldi....

ilk jfa ya başladıgımda bole bisey hayal etmezdim mapı ogrenir noobtr nin yanında güzelce gecinir adımı turnuvada bas köseye yazdırır devam ederdim diye düsünmüstüm

ama saolsun turnuvadaki bir haksızlık nerelere kadar getirdi

Yanmış harmanın öşrü alınmaz.

The Old Forces resmi kaptan yrd. LiFeFoRLiVe

Lisa
13/06/2011, 03:43
Madem isteniyorum kırmayayım bare =)) Katılayım o zaman.. =)

Vulcan
13/06/2011, 07:01
Bak işte bu konu keyfimi yerine getirdi. Hayatta her zaman benden iyi insanlarda benden iyi olabilecek insanlara karşı oynamaktan keyif aldım. Desenize JFA'da asıl savaş şimdi başlıyor

Ciddiyetimiz konuyu açtığımız saatten belli oluyordur biz bu saatlere kadar JFA hakkında tartışan planlar kuran kişileriz. Bazıları bunlar deli diye bilir. Evet JFA delisiyiz. Yapımcımız map'i yapmış olabilir ama biz ona oynamasını öğreteceğiz.

Hadi bakalım :) ne kadar yeni oyuncu varsa onlarla sizin takımınıza meydan okuyacağım.

Vulcan
13/06/2011, 07:04
Hayırlı olsun ;)

Alt kadroyu asıl ben sabırsızlıkla bekliyorum yeni GLYSE'ler Lifeforlive'lar türetelim

Merak etme oyunda türetecem ben sizi :)

FLex^
13/06/2011, 09:38
Hahaaha fazla iddalısınız.Takım çıkartayımda bir cm atalım sizle

BurakAsh
13/06/2011, 09:43
Beni Bir TakımaAlın Plz. :)

Gokotas
13/06/2011, 10:03
Merak etme oyunda türetecem ben sizi :)

Seni daha çok şikayet bölümüne alalım :) Oyun işini bize bırakabilirsin.

Lisa teşekkürler kabul ettiğin için tanıdık yüzler görmek gayet güzel ve hoş olucak

Vulcan
13/06/2011, 10:48
Ben bi tane takım çıkartacam PAF takımımı yenerseniz AS takımla çıkarız karşınıza.

WHY YOU LITTLE
13/06/2011, 11:47
takım işi güzel olucak :D

_GLYSE_
13/06/2011, 13:24
Takımdaki arkadaşlar işin ciddiyetinde olacaksa eğer ben şahsen rakip göremiyorum.

LiFeFoRLiFe
13/06/2011, 15:12
Takımdaki arkadaşlar işin ciddiyetinde olacaksa eğer ben şahsen rakip göremiyorum.

+1 lisa teklifi kabul ettigin icin tesekkurler

'Beni Bir TakımaAlın Plz. ' takımımızın temelleri yeni atılmıstır yeni üye elbette olacaktır ancak oncelik as kadroya yöneliktir.

Merak etme oyunda türetecem ben sizi'

ilk ciddi oynayısımda (ilk) garithosla onca anti hero varken slayer gibbin bitirmiştim

simdi daha ilerdeyiz ve gecmis geçmişte kaldı ...

'Hayatta her zaman benden iyi insanlarda benden iyi olabilecek insanlara karşı oynamaktan keyif aldım.

bakalım simdiki oyunlarından zevk alabilecekmisin.

'Hahaaha fazla iddalısınız.Takım çıkartayımda bir cm atalım sizle'

bekleriz.

Specy
13/06/2011, 15:33
Beni yeni olmama rağmen aranıza almak istediğiniz için teşekkür ederim.Sizin gibi hem iyi oyuncu hem etrafındakilere saygılı insanların beni davet etmesi gerçekten şereflendirdi.Teklifinizi kabul ediyorum. İnşallaha bu takıma layık bi oyuncu olabilirim.

Vulcan
13/06/2011, 19:40
Sahalara ne zaman adım atacaksınız bir oyun ayarlayalım replayde koyalım trdota halkıda görsün öğrensin

_GLYSE_
13/06/2011, 19:42
Bu gün kadro eksik ve yedek kadro için alımları başlatıyorum.

JuniorCaptain
13/06/2011, 22:52
3.Oyunu bilmemesi önemli değil öğretiriz.(Fakat kurallara uyması koşuluyla.) Maddesine dayanarak ;

Yedek takıma girmek istiyorum , inşallah çabucak kaparım oyunu .

Bu arada belki oyunda görmüşsünüzdür garena nickim EfeLikO .

Ratz
13/06/2011, 23:05
İlk oyunumdan aldigim gazla ''volkanin'' Takima girmek istiyorum =))

WHY YOU LITTLE
13/06/2011, 23:09
İlk oyunumdan aldigim gazla ''volkanin'' Takima girmek istiyorum =))

firepandanın gücüyle dimi :Dya ben aldım bügün onu hook tutramıyordum rekor kırdım :D

Ratz
13/06/2011, 23:11
firepandanın gücüyle dimi :Dya ben aldım bügün onu hook tutramıyordum rekor kırdım :D

Seni yanima alcam merak etme: P =)

WHY YOU LITTLE
13/06/2011, 23:18
Seni yanima alcam merak etme: P =)

pandalar benim baştan söyleyim ozaman ^^

Ratz
13/06/2011, 23:39
pandalar benim baştan söyleyim ozaman ^^

Oldu bizde 'panda team' adli clani kuralim ozaman =)

WHY YOU LITTLE
13/06/2011, 23:41
Oldu bizde 'panda team' adli clani kuralim ozaman =)

4tane panda var oyunda 5vs5de ne yapcaz ? :D

Ratz
13/06/2011, 23:44
4tane panda var oyunda 5vs5de ne yapcaz ? :D

İste bide volkan olur o panda almaz zaten : p =) Adamin arkasindan cok konustum kizicak neyse=)

WHY YOU LITTLE
13/06/2011, 23:47
İste bide volkan olur o panda almaz zaten : p =) Adamin arkasindan cok konustum kizicak neyse=)

bence volkan abi başka bir panda modeli yapsın 5lesin pandaları :D

Ratz
13/06/2011, 23:50
bence volkan abi başka bir panda modeli yapsın 5lesin pandaları :D

Kotu bi espri yapardimda neyse konu sapar falan=)

Neyse size basarilar. Ben dreadlord la size rakip gelicez qwe=)

WHY YOU LITTLE
13/06/2011, 23:51
Kotu bi espri yapardimda neyse konu sapar falan=)

Neyse size basarilar. Ben dreadlord la size rakip gelicez qwe=)

espiriyi yap öyle git:S2vs5 atacaz zaten aştık biz:D

Ratz
13/06/2011, 23:55
espiriyi yap öyle git:S2vs5 atacaz zaten aştık biz:D

Hook tuturamayan sen ama yinede asan sen anlamadim bunu =)

WHY YOU LITTLE
13/06/2011, 23:56
Hook tuturamayan sen ama yinede asan sen anlamadim bunu =)

hook tutturamamada aştım duran adamı falan çekemedim :D

_GLYSE_
14/06/2011, 00:07
Ben bi tane takım çıkartacam PAF takımımı yenerseniz AS takımla çıkarız karşınıza.

Sen takım falan kurma boşuna içinde senin bulunmadığın takım zaten başlamadan yenilmiştir.
Sen takımda olsanda takımımız bizi yanıltmazsa bütün koridorlarda üstünlük bizde olduğu gibi sen olsanda olmasanda takım ciddiyet gösterdiğinde rakibimizin kaybetmesi muhtemeldir.

Bu yorum'u yapmam gerekiyordu çünkü alay edilecek bir takım olmadığımızı hepinize göstermeyi düşünüyoruz. Bekleyip göreceğiz. Takıma psikolojik olarak güzel darbe vurmuşsun bu yorumunla fakat bu yorumunun benim için hiç bir değeri ve önemi olmamakla birlikte rakibi küçümsemenin acı sonuçlarını sana göstermek planlarımdan biridir. Senin gözlerimin önünde ağladığın zamanı benimde senin gözlerinin önünde ağladığım zamanları çok gördük. Benim için savaş başlamıştır umarım takımım içinde öyledir.

Not : Bu kadar küçük bir ayrıntı ile bu kadar dalga geçeceğini bilseydim baştan düzeltirdim ve düzeltilmiştir.

Ratz
14/06/2011, 00:13
Sen takım falan kurma boşuna içinde senin bulunmadığın takım zaten başlamadan yenilmiştir.
Sen takımda olsanda takım bizi yanıltmazsa bütün koridorlarda üstünlük bizde olduğu gibi senin olsanda olmasanda takım ciddiyet gösterdiğinde rakibin kaybetmesi muhtemel.

Bu yorum'u yapmam gerekiyordu çünkü alay edilecek bir takım olmadığımızı hepinize göstermeyi düşünüyoruz. Bekleyip göreceğiz. Takıma psikolojik olarak güzel darbe vurmuşsun bu yorumunla fakat bu yorumunun benim için hiç bir değeri ve önemi olmamakla birlikte rakibi küçümsemenin acı sonuçlarını sana göstermek planlarımdan biridir. Senin gözlerimin önünde ağladığın zamanı benimde senin gözlerinin önünde ağladığım zamanları çok gördük. Benim için savaş başlamıştır umarım takımım içinde öyledir.
.

Volkan size kufur falan mi etti veya noob falan mi dedi? Ne bu asabiyet? Sonucta oyun bu savas baslamistir, korkun bizden falan ne anlamadim. Zaten jfa oynayanlarin yarinsindan fazlasi hatta cogu noob bunlara bende dahilim. Yani takim kursan ezicegin kisiler zaten noob. Bu kadar abarticak ne var merak ettim sadece.

Not : bu mesajda laf sokma falan yok sadece merak=)

WHY YOU LITTLE
14/06/2011, 00:14
Volkan size kufur mu etti veya noob falan mi dedi? Ne bu asabiyet? Sonucta oyun bu savas baslamistir, korkun bizden falan ne anlamadim. Zaten jfa oynayanlarin yarinsindan fazlasi hatta cogu noob bunlara bende dahilim. Yani takim kursan ezicegin kisiler zaten noob. Bu kadar abarticak ne var merak ettim zadece.

baştan tekrar oku bence hafif bir idda var zaten ^^

Ratz
14/06/2011, 00:18
Ders kafasi iste k.bakmayin. Volkan kasinmis. Kasiyin abi : P =)

LiFeFoRLiFe
14/06/2011, 00:19
Volkan size kufur falan mi etti veya noob falan mi dedi? Ne bu asabiyet? Sonucta oyun bu savas baslamistir, korkun bizden falan ne anlamadim. Zaten jfa oynayanlarin yarinsindan fazlasi hatta cogu noob bunlara bende dahilim. Yani takim kursan ezicegin kisiler zaten noob. Bu kadar abarticak ne var merak ettim sadece.

hic bir seklilde kufur etmedi ve noob demedi sadece iç savaş başladı sana bunu söyleyebilirim

adam kendi dedi kendi kadromu kurup karsı koyacam diye

abartıcak ne mi var eski ve pro oyuncularını goz ardı etmedi

bknz: assasins creed revelations (:)) brotherhoodda genç ve acemi bir assasin ken revelations da yaşlı ama bilge assasin olarak karsımıza cıktı

grup adına soyluyorum ki eskileri göz ardı etmesinin acısı cıkacak....

WHY YOU LITTLE
14/06/2011, 00:19
Ders kafasi iste k.bakmayin. Volkan kasinmis. Kasiyin abi : P =)

alın pandaları çatır çutur ezin:Dyedek takıma katılmayı talep ediyorum

_GLYSE_
14/06/2011, 00:20
Bahsettiğim şeyler NooboftheTurkey ile aramızda olan şeyler bu sadece bir oyun hepimiz farkındayız. Burada takımıma karşı psikolojik bir darbe vurulmuştur PAF ve AS takımı gibi dalga geçme söz konusudur.Yazdıklarım oyun manasında bizim senin psikolojik savaşına verecek tavizimiz yok gibisinden bir mesaj vermektir. Kısacası anlayan arkadaşlar zaten anladı anlamayanlara şaşırmak lazım. Ayrıca hiç asabi değilim gayet sakinim burada herşeyi açıklama ihtiyacı duymuyorum çünkü zaten ortadaki olayı NooboftheTurkey biliyor kısacası bu konu altındaki sözleri anlamayabilirsiniz veya aldanabilirsiniz.

Ratz
14/06/2011, 00:21
alın pandaları çatır çutur ezin:Dyedek takıma katılmayı talep ediyorum

Ayri gayri olmaz bende ediyorum qwe=)

LiFeFoRLiFe
14/06/2011, 00:21
Bahsettiğim şeyler NooboftheTurkey ile aramızda olan şeyler bu sadece bir oyun hepimiz farkındayız. Burada takımıma karşı psikolojik bir darbe vurulmuştur PAF ve AS takımı gibi dalga geçme söz konusudur.Yazdıklarım oyun manasında bizim senin psikolojik savaşına verecek tavizimiz yok gibisinden bir mesaj vermektir. Kısacası anlayan arkadaşlar zaten anladı anlamayanlara şaşırmak lazım. Ayrıca hiç asabi değilim gayet sakinim burada herşeyi açıklama ihtiyacı duymuyorum çünkü zaten ortadaki olayı NooboftheTurkey biliyor kısacası bu konu altındaki sözleri anlamayabilirsiniz veya aldanabilirsiniz.

+1(5 karakter)

LiFeFoRLiFe
14/06/2011, 00:26
Takım kadromuz kurulmuştur hepimiz bunu biliyoruz. Yarın saat 21:00'da takım içi toplantı yapılacaktır. Takım oyuncularının katılmasını önemle rica ederiz.

belki konuda goremezsiniz diye yazdım

Vulcan
14/06/2011, 07:07
Arkadaşlar ortada küfür hakaret falan yok sadece dişli bir jfa takımı kuruluyor hepsi bu. Old Force takımının durumuna göre başka jfa takımlarınında kurulacağı günü umarım görürüz.

Bu iddianın çıkma sebebi yeni oyuncularlada eski oyuncularlada bir çok oyunca kazanmam olmuştur ve sonunda birileri "yeter artık" diyip takım kurmak istemiştir.

Bu takımın ne faydası olacak

* Profesyonel oyuncularla JFA'da neler yapılabileceği gösterilecek
* Replay'ler "rehber" niteliğinde olacak
* Ortadaki iddialar sayesinde herkes oyunlarda ciddiyet göstereceği için oyunun kalitesi artacak.

Bir oyunun kalitesi onu oynayan oyuncular sayesinde artar.

JuniorCaptain
14/06/2011, 08:41
Takıma aldığınız için teşekkürler .

WHY YOU LITTLE
14/06/2011, 11:07
takıma aldığınız için teşekkür ederim

Gokotas
14/06/2011, 19:34
Arkadaşlar daha tam karar alınmadı ama

Her akşam saat 10 da ( Resmi grup oyun atmadıkça) Antreman maçı yapılması kanaatindeyim.Alt gruba aday kişiler maçları takip etmeleri önemlidir :) Bizim için farketmez fazla fazla player mevcut

NidderuN
14/06/2011, 20:42
Dotadaki gibi obs. varsa bir gün oynamanızı izlemek istiyorum.

Hellsingg
14/06/2011, 20:48
Bende yeni sayılırım ama bu map çok iyi yerlere yükselecek bundan eminim.Bende bu mapin ve takımın bir parçası olmak isterim.Old Force 2 de boşluk olduğunu gördüm beni de aranıza alırsanız sevinirim.Saygılar.

LiFeFoRLiFe
14/06/2011, 20:49
helsing takım map yapımcısı olan noobtrkeya karşı başlatılmış bir ittifaktır bunu göz önünde alarak tekrar düşün.

Hellsingg
14/06/2011, 20:50
Önemli değil bir ucundan başlamak lazım.Genç öğrenci yaşlı ustası misali:)

Vulcan
14/06/2011, 21:18
Dotadaki gibi obs. varsa bir gün oynamanızı izlemek istiyorum.

Var :)

Old Force ekibine başarılar diliyorum bakalım ne yapabilecekler

Ratz
14/06/2011, 21:22
Var :)

Old Force ekibine başarılar diliyorum bakalım ne yapabilecekler

Jfa dan sogutucaz seni!! =))

WHY YOU LITTLE
14/06/2011, 21:52
Jfa dan sogutucaz seni!! =))

pandaların gücünü göreccen !!!

Vulcan
16/06/2011, 09:16
Ciddiyetsiz mesajları sildim, Glyse burada ciddi bir jfa ekibinden bahsediyor siz saçma sapan geyik yapıyorsunuz.

Glyse bu adamlarlamı JFA oyuncularının korkulu rüyası olacaksınız ?

_GLYSE_
16/06/2011, 09:37
İlk oyunu bekliyorum ciddiyetten uzak bir takımla karsılasıldıgında buyuk bir rmk olacak oyuncular için bazı arkadaslar hala bu işi kavrayamadı malesef.

Gokotas
16/06/2011, 09:42
Alt takım +1 mi kaldı şimdi

Vulcan
16/06/2011, 21:26
Old Force ekibi ile günlerdir bırakın 5v5 oyunu 2v2 bile atamıyoruz her söylediğimde sürekli yok şu var yok bu var yok o var diyorlar nazlı gelin gibi takılmaya devam edeceksiniz sizleri oyunlarıma artık almayacağım bunu bilesiniz.

WaterAlchemist
16/06/2011, 21:53
Volkan abi, ben Setatrios. Şu ultiyi geç keşfeden adam :) Açıkçası ben de öğrenmek istiyorum ve sanırım çoğu zaman akşam oyunlarını kaçırıyorum.
Yeni bir takım kurulacaksa varım tabi ki öğretme gibi bir kapı açtığınız için. Bi de eğer böyle devam ederse inşallah zaten kısa zamanda çok kişi öğrenmek isteyecektir, bu map çok ünlü olduğunda da mapin Türk yapımı olması hem gururlandıracak, hem de w3'e sıkmayan bi oyun kazandırmış olacağız ! :D

_GLYSE_
16/06/2011, 23:39
Old Force ekibi ile günlerdir bırakın 5v5 oyunu 2v2 bile atamıyoruz her söylediğimde sürekli yok şu var yok bu var yok o var diyorlar nazlı gelin gibi takılmaya devam edeceksiniz sizleri oyunlarıma artık almayacağım bunu bilesiniz.

Takım tekliflere açık buradan bildirebilirsiniz. Kaptanlara'da direk oyun teklifi yapabilirsiniz. Ayrıca takımda online sayısı sıkıntısı var yani biri online iken diğeri değil. Böyle devam ederse 2v2 için bir açılış yapmayı düşünüyoruz aslında ben 5v5 harici oyunlara takımla katılmak istemiyorum ama burada JFA oyuncu sayısı kısıtlı olduğu için problem çıkıyor bu yüzden 2v2 açılış yapacağız gibi. Ayrıca cumartesi günü için karşımıza 5v5 yapacak bir takım arıyoruz. Haberlerde bilgilendireceğim.

Not : Artık yaz geldi ve benim işler çok yoğun bana şuan uyan tek saat JFA etkinlik saatleri bunun harici cumartesi saat 18'den sonrası uygun başka'da vaktim olamayacak bilginize. Takımdaki diğer oyuncular bensiz oyuna katılabilir.

Ayrıca takımın ve jfa'nın oyuncu sayısı kısıtlı olduğu için ve saat uyuşmazlığı olduğu için sıkıntı çıkıyor ve takım sürekli maçlara çıkabilecek kadar uygun oyuncularla dolu değil ve hazırlık aşamasında henüz toparlanamadık bir türlü.Bence biraz daha sabretmemiz lazım.

Gokotas
16/06/2011, 23:51

Biz oyun atalım deyince sen nasıl ''maple ilgileniyorum'' diyorsan sana bin defa bir işimizin olduğunu daha sonra atacağımızı belirttik.Buna rağmen cevaptan tatmin olmadıysan tekrar söyleyeyim

Oluşumumuz yeni.Hazır olduğumuzda yaparız ancak ben berk ve life oturup radyoyla ilgileniyoruz.Ciddi maç 2v2 yapılacaksa o 2 kişinin nasıl çıkacağını ben belirlerim.İstersem turnuva yaptırırım istersem kafama göre seçerim ve karşına 2 tane adam çıkartırım.Onlarla vs yaparsın.Şu an blog siteleriyle ve radyo kurumuyla ilgili uğraşıyoruz.JFA'nın reklamını buradan da devam ettirebileceğimizi düşünüyoruz.Sana dediğim yok çok skill değişti yok imba oldu vs bunlar geyik kısmıydı.

Vulcan
17/06/2011, 11:00
9 tane adam radyo ilemi uğraşıyor yapmayın lütfen 9 adamdan sadece 2 tanesi ile 2v2 atmak istiyoruz

_GLYSE_
17/06/2011, 11:11
Teklif yap tarih ver yapalım.

Vulcan
17/06/2011, 11:20
Akşam 22:00'da
not: adamım belli değil o an kim müsaitse onu alacam

BetonKafa
17/06/2011, 11:48
old forcesa dahil olmak istyorum

_GLYSE_
17/06/2011, 11:50
Takımımızdaki 9 kişi dışında problem yok. istedigin kisiyi secebilirsin.

Vulcan
17/06/2011, 22:38
Bugün 2 tane oyunumda Old Force'tan 3 kişi vardı 1. oyun 3v3 antrenmandı tamam antrenmanda olsa bu kadar kolay bir zafer beklemiyordum 2. oyunu ise zaten hiç sorma. Takımın geleceğini pek parlak görmüyorum ama umarım benim laflarımı bana yedirirsiniz bunu gerçekten isterim.

_GLYSE_
17/06/2011, 22:54
Ben katılamadım mesaideydim telefondan sadece foruma bakabildim. Sen parlak görmüyorsun ama ben parlatmayı hedefliyorum. Daha takım halinde hiç oyun yapamadım yarın yapmayı düşünüyoruz yanına dört kişi hazırla akşam 8 için.

Gokotas
18/06/2011, 11:08
Bu akşam ciddi bir kadroyla ilk maç yapılacaktır ;) Obs olmayacaktır.

LiFeFoRLiFe
18/06/2011, 11:10
Ben katılamadım mesaideydim telefondan sadece foruma bakabildim. Sen parlak görmüyorsun ama ben parlatmayı hedefliyorum. Daha takım halinde hiç oyun yapamadım yarın yapmayı düşünüyoruz yanına dört kişi hazırla akşam 8 için.

dün akşam bende yoktum ama old forcesin oyunuysa bi gorusme gerekecek -_-

Gokotas
18/06/2011, 11:12
Dün kimse yoktu ben bizimkileri topladım aramızda antreman yapıcaz dedik volkan atladı bizde gelelim iyi gelin dedik ciddiye aldılar kastılar pazar günü volkanla buluşucaz sivilcelenmiştir kesin çok kasıyor oynamak için hissedebiliyorum :D

Ayrıca bugun dükkandayım akşam 8 maçına yetişeceğim Lisa'nın durumunu bilmiyorum ama o olmazsa alttan bir kişiyi üst kadroya koyacağız life bu konuyla ilgilenebilirsen adamlara oyun attırabilirsen sevinirim

LiFeFoRLiFe
18/06/2011, 11:32
Dün kimse yoktu ben bizimkileri topladım aramızda antreman yapıcaz dedik volkan atladı bizde gelelim iyi gelin dedik ciddiye aldılar kastılar pazar günü volkanla buluşucaz sivilcelenmiştir kesin çok kasıyor oynamak için hissedebiliyorum :D

Ayrıca bugun dükkandayım akşam 8 maçına yetişeceğim Lisa'nın durumunu bilmiyorum ama o olmazsa alttan bir kişiyi üst kadroya koyacağız life bu konuyla ilgilenebilirsen adamlara oyun attırabilirsen sevinirim

ben tüm herkesin profiline attım mesaj

bi terry var izinli 1 kisi dahavar onun dısında as a gelmeyenler hakkında ceza islemi yapılacaktır.

Vulcan
18/06/2011, 11:34
Kazanmak için göt yırtıpta kaybedince "biz öylesine oynadık sizde amma kastınız ha" demek ne demek ?

Gokotas
18/06/2011, 11:46
Yırttığımızı nereden çıkardın :P

Vulcan
18/06/2011, 11:48
... ok.

LiFeFoRLiFe
18/06/2011, 21:28
Clan Old Force takımı ne yazık ki kapatılmıştır.

Neden :
4. Bazılarının kimseye sormadan kendi fikrini The Old Forces için kullanması ve hiç bir kimseye danışmadan forumda resmi karar olarak konu açması.
. (Etkinliklere devam.)

TALHA
GOkotaş tan İZİN ALDIM yoksa boyle bi şey yapmayacagımı sende biliyorsun

konuyu acıyorum dedim gokotaş müsade etti bak old forces groupsim etkinlik geçmişine

lütfen biraz araştır da yap ve editle su konuyu

Gokotas
18/06/2011, 22:31
İlgili moderatörler tarafından başlık arşive tanışabilir mi ?