PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bunu yazma gereği duydum...

furkann
18/06/2011, 21:24
Demin olan tartışmalardan dolayı gruptan atıldım nickim DeatHChucKy yaşı 10-11yaş seviyesinde olan birisi hakaret etti ben cafede olduğum için nickini göremedim ben şu ana kadar hep sakinimdir ve hiç birzaman kimseye ne bir saygısılığım nede küfürüm görülmüştür(dalgaya konuşurken hariç ve ya gülerek yazdıklarım hariç) bu gün beni ciddi çileden çıkardılar ve ben gruptan atıldıktan sonrada hala arkamdan konuşmaya devam ettiler ama en çok üzüldüğüm şu oldu volkan(noobofturkey) olay kapansın dedikten sonra ben hiç bişi yazmadım o 10-11 yaş seviyesindeki arkadaşımız hala konuşmaya devam etti ben volkan bana ceevap vercekmisin dedimm bana kesicekmisin dedi ve orda adam atarlanmasına rağmen yine suçlu ben oldum ve yhakarete gelemediğim için sesimi kesmedim sonuçtada gruptan atıldım burdan teşekkür etmek istediklerim var

krizzstyle berke
cenabetis tayfun
jedi2 türker
deathlyhollow sefa

size sonsuz teşekkürler ediyorum demekki zamanımız bu kadarmış hepinize jfa hayatınızda başarılar dilerim

LiFeFoRLiFe
18/06/2011, 22:08
SEN kendi grubunun başkanı olarak saatinde takımını toparlayıp karsımıza getirmiyon ve ben bole bole deyince direk üstüne alınıp gruptan atıldıgın halde tekrar eklemiyorsun.

ben ve dier old force üyeleri bir cok aktivite/işleri/sınırlı zamanı/ bu 3 şeyden harcayarak karsna gelmiş ve karsısında bir hiç herkes kızar söver

eh be caki aramız iyiyken bunun yüzünden bozuldu ve jfa ı da bunun yüzünden bıraktın ya

artık benimde gitme vaktim gelmiş

furkann
18/06/2011, 22:16
beyin fakirimisin arkadaşım ben başkanmıym konuyu dikaktli oku

LiFeFoRLiFe
18/06/2011, 22:18
beyin fakirimisin

-.-

1-KrizzStyle
Takımın birinci kaptanı, kendisi kaptanlık rütbesini lifesteal orb skili olan heroya oyun başı yetenek seçme yerinde lifesteal orb effect seçmiş ve üstüne üstlük lifesteal itemi kasarak elde etmiştir.Takımdaki emirleri veren kişidir.(3 orb kasan bi psikopatın emirlerini yiyosa dinlemeyin) Incad[E]mila ile yakın arkadaş olduğu düşünülmektedir.Favori orbu lifestealdır.

2-DeatHChucKy
Takımdaki getir götür işlerini yapar, yerleri temizler, emirleri uygular.Takımın başıboşdolaşanrütbesizadam'ının özel hizmetkarıdır(kısaca köle).Combatlarda önden girer sondan çıkar kaya gibi heriftir.Favori orbu orb of lightningdir.

başkan maşkan sorun degilde konu bitsin 1- 2- teklifi neden kabul ettiniz cevap yaz ve bitsin.(not cevaplancak bise yazma)

furkann
18/06/2011, 22:28
Teklifi kabul ettiğimize bi kanıt gösteririmisin ?

LiFeFoRLiFe
18/06/2011, 22:29
Teklifi kabul ettiğimize bi kanıt gösteririmisin ?

talha (glyse) teklifi sunmuş noob tr de konu açmış saat maat fln filan vs konusu iste oradan old forces takımının yaptıgı teklif kabul edildi anlasıldı .

furkann
18/06/2011, 22:39
ize şunları bildireyim :

1. Biz en iyi JFA takımı olduğumuzu iddia etmedik Hedef bölüme koyduk bilmem farkındamısınız ?
2.Ben eski oyuncuların sıkıntı çektiği ve tabi bu sıkıntıdan bende rahatsızlık duyduğum için bir takım kurmayı planladım ve ciddiyette bir takım kurabilmem için latifeyle karışık büyük konuştum ama burada niyet belli istikamet belli olduğu için işin ciddiyete bağlanması için ve ben bu konuda kendime güvenmekteyim o konuda hiç bir sıkıntım yok.
3. Ukalalık demişsiniz ne ulalık ettim bilmiyorum bildirirseniz ve haklıysanız ben özür dilemesinide bilirim.
4.Rakip bir takım kurduğunuz için teşekkürler.
5.Sürpriz oyuncu Cena-Betis düşünüyorsanız benim takıma almayı planladığım ilk adamlardan biriydi ama sizin takıma geleceksede sorun yok kendi kararıdır.
6.Bu arada yarın etkinlik saatinde gelin ilk maçımızı yapalım.
7.Biz takım kurduktan sonra bazı gözden uzak arkadaşlarda geri gelmişler buda hoşuma gitti sağolun.

Hadi bakalım beni ve bizi yerle bir edin ! Ciğerini bildiklerim sizi.

7. maddeden bahsediyorsun ama o konunun altına bakarsan bizden 1 cevap bile yok bence fazla uzatma artık

LiFeFoRLiFe
18/06/2011, 22:43
ize şunları bildireyim :

1. Biz en iyi JFA takımı olduğumuzu iddia etmedik Hedef bölüme koyduk bilmem farkındamısınız ?
2.Ben eski oyuncuların sıkıntı çektiği ve tabi bu sıkıntıdan bende rahatsızlık duyduğum için bir takım kurmayı planladım ve ciddiyette bir takım kurabilmem için latifeyle karışık büyük konuştum ama burada niyet belli istikamet belli olduğu için işin ciddiyete bağlanması için ve ben bu konuda kendime güvenmekteyim o konuda hiç bir sıkıntım yok.
3. Ukalalık demişsiniz ne ulalık ettim bilmiyorum bildirirseniz ve haklıysanız ben özür dilemesinide bilirim.
4.Rakip bir takım kurduğunuz için teşekkürler.
5.Sürpriz oyuncu Cena-Betis düşünüyorsanız benim takıma almayı planladığım ilk adamlardan biriydi ama sizin takıma geleceksede sorun yok kendi kararıdır.
6.Bu arada yarın etkinlik saatinde gelin ilk maçımızı yapalım.
7.Biz takım kurduktan sonra bazı gözden uzak arkadaşlarda geri gelmişler buda hoşuma gitti sağolun.

Hadi bakalım beni ve bizi yerle bir edin ! Ciğerini bildiklerim sizi.

7. maddeden bahsediyorsun ama o konunun altına bakarsan bizden 1 cevap bile yok bence fazla uzatma artık

jfa bolumune jfa la ilgili oldugum son mesaj

old forces ekibi dagıldı gruba donmussun heh iyi ettin bak simdi :D nese gele hefe

old forcesi tekrar aktif etmeye çalışmanız gerekecek

bolca pro ez hade bb

Jedi
18/06/2011, 22:53
furkann yada DeatHChucKy isimli arkadaş jfayı bırakmamıştır o anlık sinirden yazılan sözler yüzünden rahatsızlık verdiysek özür dileriz konudaki iki arkadaş sorunlarını msnden hallederse sevinirim.

LiFeFoRLiFe
18/06/2011, 22:54
furkann yada DeatHChucKy isimli arkadaş jfayı bırakmamıştır o anlık sinerden yazılan sözler yüzünden rahatsızlık verdiysek özür dileriz konudaki iki arkadaş sorunlarını msnden hallederse sevinirim.

bi anlk bıraktırma hissi verdim ya o bana yeter :D

TauGunner
18/06/2011, 23:42
Yav ben JFA'dan anlamam da JFA bu kadar ciddi bir şey mi ya?Ben dotada ezilsem yine birilerine çatmam.Laf anlamıyorsa cevap bile vermem.Siz "JFA'yı bıraktık.Burdaki son mesajımdı" falan,valla çok merak ettim JFA'yı.Biraz relax olun.Stressi olan varsa onla dota oynayalım.Pek yenemediğim için karşımdaki güzel stress atıyor.:)

MetoLeto
19/06/2011, 00:19
Sakin olun gençler.