PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oyun sonu doğma sorunu + Hızlı Doğuş

Gokotas
20/06/2011, 21:37
Replay garena çalışmıyor ancak böyle bir sorun mevcut.Bunu bulan arkadaşlar pek ses etmedi biz de diyoruz neden hızlı doğuluyor evet hızlı doğuş mevcut bunun düzeltilmesi lazım

Storm_Freenux
21/06/2011, 11:04
Aslında bir replay olsaydı da sorunu izleseydik, sorun tam olarak ne? Sorun oyun sonu geldiğinde aşırı şekilde hızlı doğma mı yoksa normalde oyun gidişatında hızlı doğma mı?

Vulcan
21/06/2011, 11:16
Bende tam olarak anlayamadım

Jedi
22/06/2011, 12:35
Ben replayı hızlıca bi izlemiştim anladığım kadarıyla şöyle:

Aşmış arkadaşımız 78dk boyunca hiç ölmüyor, öldüğünde ise yeniden doğma süresini gösteren sayaç gözükmedi sanırım.Belki biraz bekleseydi doğacaktı ama pek beklenilecek bi durum değildi oyun sonlarına doğruydu zaten o yüzden boşuna bekleyip riske atmamak için parayla doğdu.Olay sayacın gözükmemesi olsa bile "doğma sorunu" uygun bence :D
Sonra ikinci ölüşünde öldükten sonra para vermeden hemen doğduğunu söyledi.

grumwel
22/06/2011, 12:36
Bendede bi ara olmuştu para vererek doğdum ve sonraki ölüşümde daha hızlı doğdum :)

WHY YOU LITTLE
22/06/2011, 15:41
doğmak için yanlışlıkla başka heroya basmışım başka hero geldi dier ölen bidaha doğmamıştı.

Vulcan
23/06/2011, 10:09
Oyunda bir şekilde bir yerden lumber geliyor o lumber ile hero ölünce başka hero alabiliyorsun doğru ama benim merak ettiğim şey

1-) Başka Hero'ya niye tıklarsın :)
2-) Food limit zaten dolu iken öbür Hero niye canlansın :)

Ama bunun dışında revive sisteminde evet ara sıra ufak hatalar oluyor zaten 6 serisinde revive sistemide değişecek

WHY YOU LITTLE
23/06/2011, 10:36
random atmıştım heroyu bulamadım hepsine basıyım dedim :Dsora bi baktım başka hero geldi :d