PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : JFA'nın yeni dönemi başlıyor

Vulcan
30/06/2011, 18:05
Yarın saat 21:00'da JFA'nın 5.9 sürümü çıkacaktır. Bu sürüm 5x serisinin son sürümü olacaktır sonra karşınıza 2 tane versiyonla çıkacağım

JFA (v6.0) ve JFA (v6.0)(Turkce)

Bu başlığı açmamın sebebi size 6 serisindeki gelecek yenilikler ve değişiklikleri söylemek değilde 5x serisindeki Hero'lar ile ilgili bir şeyler danışmak için açtım.

5x serisinde zayıf olduğunu düşündüğünüz Hero'lar
veya
5x serisinde güçlü olduğunu düşündüğünüz Hero'lar

varmı, var ise hangileri hangi sebepten dolayı

Storm_Freenux
30/06/2011, 18:07
Sven tarzı heronun skili 300 + slow vuruyor. Ama captain'in kayarak kalkanla 325 vuruyor. Yani Captain cok cok cok avantajlı çıkıyor. Bunu dikkate alsan bana yeter...

Gokotas
30/06/2011, 18:34
Benim Necro ya güçlendirme gerekiyor o gün de konuşmuştuk ;)

Yeni sürümde daha canlı renkler görmek isteriz

Ayrıca şeyi ben çok seviyorum mesela zırh itemi alınca heronun üstünde zırh belirsin ;) bu güzel bir şey olur

Vulcan
30/06/2011, 21:44
Hero'lar ile ilgili başka düşüncesi olan yokmu ?

zkubi
01/07/2011, 08:37
Benim Necro ya güçlendirme gerekiyor o gün de konuşmuştuk ;)

Yeni sürümde daha canlı renkler görmek isteriz

Ayrıca şeyi ben çok seviyorum mesela zırh itemi alınca heronun üstünde zırh belirsin ;) bu güzel bir şey olur

Gökberk inan bana çok kötü olur.

+

Bence Fel Orc Assasin güçlü bir hero ultisi düşen şey stun vuruyor kaçarken spawnda stun var o kaçmasını engelliyor bence ultisinde düşen canavarın stun büyüsü kaldırılmalı.

Gokotas
02/07/2011, 12:35
Yani angel arena da biraz hoş duruyor da tıpatıp aynısı gibi değil.Ya ona çok şey istiyor sanırım hani kodlardı şunlardı bunlardı.Ama fikir fikirdir o değil de ona benzer bir şey olabilir burada beyin fırnıtası yapıyoruz :)

Assasin için de şunu söyleyeyim canavarın kesimi oyunun ortalarında çok kolaylaşıyor ve 200 gold bir şey veriyor ki büyük bir miktar