WeRdeR WeReMeM

 1. Wow'da Hüsran

  Uçacağım diye seviniyodum 60 level oldum, SW 'ye binbir zorlukla gittim trainer buldum. 350 Goldum vardı param var sanıyorum bide kendi kendime.
  Train yaptım 60 lvl olanı, ondan sonra ikinci flying trainingi yapamadım, meğersem paramın hepsini yemiş pis trainer, bide hoca olacak, sanki özel ders veriyor tefeci herif.
  Aç kaldım, susuz kaldım, ezilmeyi öğrendim, griffon aldım uçacak sandım atladım suya düştüm. İtildim kakıldım, isyanım sana ey Blizzard O_o
  Categories
  Uncategorized
 2. BLIZZARD

  BLIZZARD

  Birçok insanın neden bukadar eleştirdiğini anlamadığım firmadır. Tamam domine eder, birçok şirketin piyasaya girmesini engeller hatta sektörü çıkardığı massive oyunlarla baltalar ama birçok şeyde katar. Şahsen ben eğer Warcraft, Diablo ve Starcraft gibi oyunlar yüzünden baltalıyacaksa istediği kadar baltalayabilir diyenlerdenim.

  Oyun dünyasının farklı ismidir Blizzard. tamam insanı çıldırtan bir satış politikası vardır. Fakat reklamcılık hakkında biraz ...

  Updated 19/07/2012 at 20:54 by WeRdeR WeReMeM

  Categories
  Uncategorized
 3. Herkez Tatile Giderse...

  Biraz uzun ama benim çok hoşuma gitti paylaşmak istedim;

  Blog yazarları tartışıyor kategorisine hiç girmedim.

  Çünkü içeride insanların hararetli-hararetli tartıştıklarını düşünüyor ve kimsenin sözünü kesmek istemiyorum. Bu yüzden (korkup) hiç girmedim.

  Öyle ya, şimdi içeri girsem birisi memleketi kurtarırken henüz kendisini kurtaramamış bir insan olarak ne yüzle dinleyip, ne yüzle konuşacağım… En iyisi kapıdan bakıp gitmek!

  İşin doğrusunu ...
  Categories
  Uncategorized
All times are GMT +3. The time now is 05:36.
Powered by vBulletin®. All rights reserved.
GameHonor.com © 2007-2019
Steam Connect feature for vBulletin - Powered by Steam
vBulletin Skin By: PurevB.com