• Havada Aşk Kokusu Var - Dota 2 Kutlama ve Hayır Organizasyonu  joinDOTA, NADota ve Gosugamers’ın partnerliğinde Complexity Gaming’in sponsorluğunu yaptığı Dota 2 Hayır İşi Kutlaması.

  17 Şubat’ta Dota 2 topluluğu Sevgililer Günü’nü kutlamak için bir araya gelecek. Dünyanın en iyi oyuncularından bazıları ağır hastalıklar yüzünden hastanede uzun süre veya yaşam boyu kalmak zorunda olan çocuklara oyun ve oyuncaklar sağlayan Child’s Play(Bebek İşi) organizasyonu için zamanlarını ayıracaklar.

  Dört büyük Dota bölgesinden çorbada tuzunun bulunmasını isteyen temsilciler 2v2 gösteri maçlarından oluşan mini turnuvada kozlarını paylaşacaklar. Adı çıkmış Dota ikilisi Ben “Merlini” Wu ve Emily “Sayuri” Weiss ABD Takımı’nı temsil edecekler. Organizasyon aynı zamanda büyük başarılar kazanmış Dota efsanesi Merlini ya da M-God’ın da dönüşü olacak.

  Merlini ve Sayuri organizasyonla ilgili görüşlerini şöyle belirttiler:

  Alıntı Alıntı: Merlini
  Dota 2’ye olan tutkumu böylesine değerli bir amaç için kullanmaktan dolayı mutluyum. Umarım oyuncuların ve oyunun hayranları bu hayır işine büyük destek verirler.
  Alıntı Alıntı: Sayuri
  Oyuncular, yapımcılar, çalışanlar ve Dota topluluğunun diğer üyelerinin böylesine özgün bir hadise yaratmaları bence harika. Biz de bunun bir parçası olmak için sabırsızlanıyoruz!
  Turnuva iki kısa 2v2 only mid(sadece orta lane) maçından oluşacak. 10 kez öldüren ya da base kulesini yıkan kazanacak. Maçlar joinDOTA’dan Toby “Tobi-Wan” Dawson, DotaCommentaries’den David “Luminous” Zhang ve Gosugamers’tan Kevin “Purge” Godec gibi üç yetenekli streamer tarafından yayınlanacak.

  Sayuri, partnerlerle ilgili şunları söyledi:

  Alıntı Alıntı: Sayuri
  Organizasyon için harika tanıtım sanat eserleri hazırlayan Alice Zhang, Melanie Herring ve Alissa Pang ile birlikte çalıştığım için çok şanslıyım. Turnuva anısına iki orijinal Dota 2 temalı görsel hazırladılar: Furryfish ve Dendi Pudge ile ben ve Merlini Zeus. Complexity Gaming sayesinde bu harika görselleri mousepadlere basıp bağışçılara dağıtmayı planlıyoruz.
  Hayır İşi Kupası aynı zamanda Gosubet katılımcılarına ve stream izleyicilerine karışık olarak Dota 2 Beta Keyleri dağıtacak. Verilecek keylerin sayısı hayır işi için yapılacak organizasyon sayısına göre değişecek. Ayrıca en yüksek bağışı yapan kişiye “Teşekkürler Paketi” olarak Dota 2 Beta Key, seçtiği çiftle bir saat boyunca Dota dersi, Tobi-Wan’ın imzasını taşıyan joinDOTA tişörtü, kişisel imzasını taşıyan seçimine göre basılmış mousepad ve stream esnasında isminin bağrılması hediye edilecek.
  Asya Takımı ise Singapur Dota’sının üyesi olan PMS Gaming’in uzun süre kaptanlığını yapan Tammy “Furryfish” Tang ve partneri The Internetional’ın şampiyon solocusu Danil “Dendi” Ishutin’den oluşuyor. Aşk yaşamasalar da ikili takım kimyalarına ve oyuna büyük rekabet katma yeteneklerine güveniyorlar.

  Furryfish heyecanını şu sözcüklerle dile getirdi:


  Alıntı Alıntı: Furryfish
  Bu bence harika bir amaç ve herkesle beraber bunun için çalışmak harika olacak.
  Kanada Takımı ise Fire gaming’in yıldız carry’si Jio “Jeyo” Madayag ve Kanadalı sevgilisi Diana “Daisy” Kuang’den oluşuyor.

  Fire gaming oyuncularının görüşleri de şu şekilde:

  Alıntı Alıntı: Jeyo ve Daisy
  Fire gaming inanılmaz bir maç serisinden çıkıyor ve Child’s Play’e yardım etmek oyunun bize verdiği hazzı dünyaya yaymak için harika bir yol. Böylesine büyük bir projenin parçası olmanın heyecanını yaşıyoruz.
  Avrupa Takımı Danimarkalı powerhouse oyuncusu ve EG takımıyla yakın zamanda sergilediği oyunu dikkat çeken Rasmus “Misery” Filipsen ve partneri Dota 2’de ilk kez sahne alacak olan PMS gaming’den sevgili Dawn “Pinksheep-*” Yang’den oluşuyor.

  Misery de organizasyonla ilgili olarak şunları söyledi:


  Alıntı Alıntı: Misery
  Bu organizasyonda oynamak için can atıyorum. Daha önce hiç 2v2 oynamadım ve partnerim PMS.pinksheeple oynayacak olmaktan dolayı çok heyecanlıyım! Yaşasın!
  Harika bir organizasyon olacağa benziyor. Böylesine güzel bir organizasyonu siz de destekleyebilirsiniz. Organizasyonun streamlerini aşağıdaki linklerden organizasyon tarihinde takip edebilirsiniz.

  GosuGamers'tan Purge ve Luminous

  JoinDOTA'dan TobiWanKenobi
  Comments 2 Comments
  1. WeRdeR WeReMeM's Avatar
   WeRdeR WeReMeM -
   Gerçekten güzel bir etkinlik tebrik etmek lazım. Biz forum olarak birşeyler yapacakmıyız peki ?
  1. CoolStoryBro's Avatar
   CoolStoryBro -
   Böyle bir iş için toplanmaları gayet güzel. Duyarlılıklarıyla saygımı kazandılar.

   Quote Originally Posted by WeRdeR WeReMeM View Post
   Gerçekten güzel bir etkinlik tebrik etmek lazım. Biz forum olarak birşeyler yapacakmıyız peki ?
   Ben mahalledeki çocuklara halley dağıtayım diyorum bir kutu.
All times are GMT +3. The time now is 12:55.
Powered by vBulletin®. All rights reserved.
GameHonor.com © 2007-2019
Steam Connect feature for vBulletin - Powered by Steam
vBulletin Skin By: PurevB.com