• Dota 2 Güncellemesi - 22 Ağustos 2012

  The International 2012'den önceki son güncelleme ile Dota 2'ye TI'12'ye özel eşyalar, görseller ve ses dosyaları ekleniyor.

  Standart yükleme ekranı The International'a özel yükleme ekranıyla değiştirildi:  Geçtiğimiz hafta içinde ana menünün arka planı da TI'12 için değiştirilmişti:  The International Hazine Sandıkları

  TI'12 sürprizlerinden biri de TI'a özel hazine sandıkları. TI'12 tarihlerinde düşecek Treasure of Champions ve Treasure of Challengers isimli sandıklar mağazada 2,49 dolara satılan International Treasure Key isimli anahtarla açılabilecek. 3 Eylül'de tüm sandıklar yok olacak. Sandıklardan çok özel yeni eşyalar ve sadece bu sandıklardan düşecek ve daha sonra hiçbir şekilde elde edilemeyecek 3 özel kurye düşecek. İşte o kuryeler:

  Drodo the Druffin  Murrissey the Smeevil  Lockjaw the Boxhound
  Takım Flamaları

  Genel ekipmandaki "Hayran" (Fan) slotuna takılabilen takım flamaları Dota Mağazasından satın alınabiliyor. The International 2012'de yarışacak 16 takımın flamaları her biri 0.99 dolardan satışa sunuldu.  Takım flamasını hayran slotunda taktından sonra TI'12'de o takımın maçını izlerken belli olaylar gerçekleştiğinde eşya kazanma şansınız olacak. Şu ana kadar oyunda 6 tane olay implement edildi, ancak turnuvadan önce bunların arttırılması muhtemel. Şu anki olaylar: first blood, multi-kill, maçı kazanma, kahraman reddetme, aegis reddetme ve aegis çalma. Eşya kazanabilmeniz için bu olayı gerçekleştiren oyuncunun sizin hayranı olduğunuz takımdan olması gerekiyor. Örneğin Na'Vi flaması alıp üzerinize giydiniz ve Na'Vi'nin maçlarından birini canlı izliyorsunuz, dendi first blood aldığında size bir eşya düşme şansı olacak.


  Takımlara Özel Sesler

  TI'12 maçlarında kullanılmak üzere takımların isimlerini içeren ses dosyaları eklendi. Bu ses dosyaları arasında her takımın isminin seslendirilmesi, "X takımı turnuvadan elendi" gibi yeni sesler ve "Radiant’s turn to pick" gibi varolan seslerin "mTw’s turn to pick" gibi takımlara özel varyasyonları bulunuyor. Bu seslerin tamamına bu adresten ulaşabilir ve dinleyebilirsiniz.

  Yorum 5 Yorum
  1. AtesFrlatanDenzAnasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   AtesFrlatanDenzAnasi -
   birde tı'12 için boristen stream istiyoruz ağaçları görmek istiyoruz !
  1. Scotchw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   Scotchw -
   flamalar kötü olmuş bence daha iyi tasarlanabilirdi
  1. ViktorReznov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   ViktorReznov -
   Kutu olan courier çok iyimiş
  1. WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   WeRdeR WeReMeM -
   Ben açtım kutu pandaya 5000 metrelik sopa düştü. Çok imba bişi gönül isterdi ki kurye düşsün ama
  1. KodiaK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   KodiaK -
   Güzel yenilikler.
Tüm zamanlar GMT +3 olarak ayarlandı. Şu anda saat 14:48.
Sitemizde vBulletin® altyapısı kullanılmaktadır. Tüm hakkı saklıdır.
GameHonor.com © 2007-2019
Steam Connect feature for vBulletin - Powered by Steam
vBulletin Skin By: PurevB.com