• Diablo III Auction House Kapanıyor


  Auction House ile para karşılığı eşyalar satın alabiliyordunuz, bu da Diablo'nun en temel işlevlerinden birini ortadan kaldırıyordu: Yaratıkları öldür ve düşenleri topla. Auction House gibi bir marketin varlığı nedeniyle bu şu yönde değişmişti: Yaratıkları öldür, altın topla, o altınla istediğin eşyayı al. Hatta gerçek para kullanan Auction House açıldığında bu işlem biraz daha basitleşti: Para ile altın satın al, o altın ile istediğin eşyayı al.

  Diablo gibi bir oyunda para ödeyip daha iyi gear sahibi olabilmek birçok oyuncuyu oyundan soğutmuştu. Diablo III geliştiricileri oyuncuların bu isteklerini ve duygularını dikkate aldılar ve normal Auction House ile gerçek para kullanan Auction House sistemlerinin Diablo III'ten kaldırılması kararı alındı. Loot 2.0 sisteminin oyuna eklenmesi ve Reaper of Souls ile birlikte oyuncuların oyun deneyiminin karşılığını alması hedefleniyor.

  Auction House sisteminin nasıl kapatılacağı hala tartışılıyor ama kesin bir tek şey var, o da tarih. 18 Mart 2014 tarihinde Auction House sistemi tarihe karışacak.
  Comments 3 Comments
  1. Ratz's Avatar
   Ratz -
   Yerinde bir karar olmus. 1.5 euro'ya 50.000.000 gold alınabiliyordu. Bilmeyenler icin soyluyorum, bu rakam inanılmaz fazla.
  1. frkn55's Avatar
   frkn55 -
   Quote Originally Posted by Ratzcru View Post
   Yerinde bir karar olmus. 1.5 euro'ya 50.000.000 gold alınabiliyordu. Bilmeyenler icin soyluyorum, bu rakam inanılmaz fazla.
   100m harika bir gear dizebilir üzerine...
  1. Nighthawk's Avatar
   Nighthawk -
   100m ile harika bir gear dizebilirken 2 milyar golda satılan itemlar da var. AH ile D3 ekonomisini tam bir saçmalık, kalkması iyi olacak.
All times are GMT +3. The time now is 20:05.
Powered by vBulletin®. All rights reserved.
GameHonor.com © 2007-2019
Steam Connect feature for vBulletin - Powered by Steam
vBulletin Skin By: PurevB.com