DreadfuL

Hava değişikliği şart...

Rate this Entry
Tempolu bir haftadan sonra yeni bir haftaya merhaba dedik. Güzel bir yazı yazma isteğim hat safhada ama hergün hüzün veren şeyleri görmek yetmiyormuş gibi artık millet olarak sevinmemiz gereken haberlere bile sevinemez olduk. Şimdi gel de güzel bir yazı yaz!

Bahsettiğim olay şu: Atletizm'de 3 tane altın madalya aldık biliyorsunuz. Tahmin edeceğiniz gibi çok uzun yılların ve çalışmaların verdiği emeklerden sonra gelen bir kazanım. Gerçekten tebrik ediyorum, ülkemizi gururlandırdılar.

Ama gelin görünki o altın madalyayı kazananlardan biri o haliyle Türk Bayrağına sarılmışken, insanlar o fotoğrafa gelip o nasıl giysi, giyinik olsaymış iyiymiş ve daha bir çok saçma sapan laflar edebiliyorlar. Bu durum gerçekten bugün içinde bulunduğumuz duruma çok güzel bir örnek teşkil ediyor. Kurunun yanında yaş da yanar demek istemiyorum ama Atatürk'ün Laik Türkiye'sinden geriye kalanların içinde böyle insanlar görmek gerçekten içimi burktu.

Kusura bakmayın ama bu lafları kullanan arkadaşlar oksijen soluyorsa, ben ne soluyorum bilmiyorum.

Her fırsatta kulaktan dolma bilgilerle insanları suçlayanlar, oh iyi olmuş, adalet yerini bulmuş diyenlerle bunların farkı var mı peki? Siz karar verin.

Kısa oldu ama gerçekten daha fazla yazmak istemedim.

İyi haftalar dilerim.

Updated 02/07/2012 at 14:26 by DreadfuL

Categories
Uncategorized

Comments

  1. PlanetX's Avatar
    Tabi burda bireyleri suclamak yanlis. Boyle bir tepkide bulunmalari onlarin aile ve arkadaslarinin ayni zamanda medya internet gibi kanallardan gorduklerinin yani cevrenin etkisi. Ayrica bu cevre gecmisi de kapsamakta orf, adet, kulturel etkiler halinde. Yani bir kisiyi degistirmek icin yapilmasi gereken yuzlerce sey var aslinda. Ve ortada degistirilemeyecek bir gecmis, gecmiste kalmaya meyilli insanlar var. Madem oyle pes edelim demiyorum. Hatta bu bir yaris da degil pes edilicek. Simdi gidiyorum devamini aksama yazicam, Yazidan uzun cevap FTW Koraycim.
All times are GMT +3. The time now is 17:43.
Powered by vBulletin®. All rights reserved.
GameHonor.com © 2007-2019
Steam Connect feature for vBulletin - Powered by Steam
vBulletin Skin By: PurevB.com