Ahmet"FranJose"ÇOLAK

Ortaya karışık

Bu yazıyı derecelendir
Vakit kaybetmeden hemen konumuza geçelim demek isterdim ne yazık ki bir konumuz yok. Ne yazacağımı bilmeden yazıyorum yine bir blog. Bilgisayarımın başında çayımı demlemiş önümde bir tabak beyaz peynir evet biraz garip gelebilir fakat seviyorum çay ile beyaz peyniri hele ki bu ıssız sessiz saatlerle baş edemediğimde. Yazmak için yazılır mı diyeceksiniz belki de demeyeceksiniz e nerden bileyim kahin miyim ben söylesene kahine benzer bir tarafım mı var. Bu gün askere beraber gittiğimiz tertibim Tuncay(Diersky) geldi oturduk gezdik tozduk muhabbet ettik. askerlik basladık askerlik bitirdik derken tuncay bitti sayılır gideceğiz ve mayısta geleceğiz dedi. Sordum ya sonra... uzun bir sessizlik hükmetti, sisliydi o yol ürküyorduk susmayı tercih ettik sanki o soru hiç sorulmamıştı es geçtik. Bu arada 600 TL hava değişimi parası aldım beleşti sevindim sen sevinmez misin 600 TL yok yere geliyor sana
La dertliyim gene askeriye yolu gözüküyor bana tamam 45 gün daha hava değişimine geleceğim de can sıkıyor bu askeriye hiç gitmek istemiyorum.
Çayımda bitti hemen tazelemem gerek çaysız yapamıyorum malum insan Rize'li olunca çaysız edemiyor. Kolum biraz daha iyi belki merak etmişsiniz yada maksat sormak diye soracağinizdan yada Allah'ından bulsun bana ne diyeceğinizden direk attım ortaya kolumun iyi olduğunu. Kasım 13'de birliğime teslim olacağım kolumda ki plakları çıkarmak için doktora gideceğim. plaklar çıkınca biraz daha iyi olur diye umuyor, istiyorum.
Kurban bayramından 4 gün önce doktora kontrole gittim ve kolumun nasıl olduğunu sordu.
Bir doktorun yanlış kaynatması sonucu kolum yamuk kaldı dedim. ne dese beğenirsin böyle şerefsizler de var! e dedim o şerefsizin resmi masanda niye duruyor böyle düşünüyorsan.
Sanırım o an kıçıma tekmeyi vuracaktı ama yapmadı.
Bol keseden sallamamak gerekiyormuş biraz geç anlamış olmalı doktorumuz.
Ya bu çay ne çabuk bitiyor keşke hiç bitmeyen bir çay icat etseler.
Saat oldu iki buçuk yatayım da artık vakti geldi uykuya dalmanın.
İyi geceler GameHonor.
Teşekkür ederim.
Topçu Onb. Ahmet ÇOLAK
FranJose
Kategori
Kategorisiz

Yorumlar

Tüm zamanlar GMT +3 olarak ayarlandı. Şu anda saat 06:35.
Sitemizde vBulletin® altyapısı kullanılmaktadır. Tüm hakkı saklıdır.
GameHonor.com © 2007-2019
Steam Connect feature for vBulletin - Powered by Steam
vBulletin Skin By: PurevB.com