9 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Healadin (Paladin) hakkında

Beyler 2s arena oynarken farkettim.şu priestlerin mass dispelli pallylerin bubble yi kaldırıyor mu? eğer kaldırıyorsa priest açacağım.

woltk ta kaldırıyodu catayı bilmiyorum ama kaldırması lazım

Alıntı Alıntı: alposilto Mesajı göster
    woltk ta kaldırıyodu catayı bilmiyorum ama kaldırması lazım
    öğrendim.ikisinde de kaldırıyo.şuandan itibaren priest açacam zaten dotları bi inanılmaz ve ikide bir fear atıyo.+ pally bubble siliyosa tamam peder olduk.

ben oyuna paladinle baslamıstım cok sıkıcı geliyodu ne ben kesebiliyodum ne yaratıklar

Paladin candır canandır. kolaydır dayanıklıdır. Her ne kadar pries onun balonu kapatsa bile her türlü alır paladini.

Üye UNIYASHA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kimselerin Olmadıgı Ejderlerin Tekrar Guclenıp Dunyayı Fete Hazırlandıgı Bolgede Onların Oncüsüyüm
    İletiler
    310
    bende paladinle basladımda anam agladı kasana kdr ama pvp olayını 58 lwl de farkedınce gerısı kolay oldu
    Real Name: Metehan (Mete)
    Server: eurobattle.net
    ID: 48crax48 (noob nicki gibi ama napalim 5 senelik ID m kiamiyorum degistirmeye )
    Clan Tag: PoH
    Clan : [P]aladins [o]f [H]ell
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    -_-_-_- Welcome to My World The World of Warcraft -_-_-_-

JFA yi %100 destekliyorum.

Paladin hoştur candır çift yaşamlıdır yalnız Hammer of Justice dışında hiçbir disable'ı olmaması gibi kötü bir durumu var. Divine Storm tüm WoW'da en sevdiğim büyüdür. Bubble'a gerek Lay on Hands atsın Priestlere karşı.

Priest Shadow Fiend çıkarırsa ezer yoksa bilemiyorum.

Ben DK ile ağzını yüzünü dağıtıyorum Priestlerin. Eheh Lichborne+Anti Magic Shield ile 17sn Fear immunity olunca. Ki anti magic shieldde %75 magic reduction ve slow immuneda veriyor.

Paladinleride eziyorum aslında Dark Similacrum diye bir büyü var. Adamın attığını bir sonraki büyünün aynısını kullanabilmemi sağlıyor. DK DPS açısından Pala'yı ezip geçtiği için adam canı azalınca bubble veya lay on hands atıyor ben de aynısını kendime atabilmiş oluyorum. Sonra da eziyorum

Bir kere arenada 7k canlıyken bubble çalmıştım çok hoşuma gitmişti.

Alıntı Alıntı: Nessus Mesajı göster
    Paladin hoştur candır çift yaşamlıdır yalnız Hammer of Justice dışında hiçbir disable'ı olmaması gibi kötü bir durumu var. Divine Storm tüm WoW'da en sevdiğim büyüdür. Bubble'a gerek Lay on Hands atsın Priestlere karşı. Priest Shadow Fiend çıkarırsa ezer yoksa bilemiyorum.

Ben DK ile ağzını yüzünü dağıtıyorum Priestlerin. Eheh Lichborne+Anti Magic Shield ile 17sn Fear immunity olunca. Ki anti magic shieldde %75 magic reduction ve slow immuneda veriyor.

Paladinleride eziyorum aslında Dark Similacrum diye bir büyü var. Adamın attığını bir sonraki büyünün aynısını kullanabilmemi sağlıyor. DK DPS açısından Pala'yı ezip geçtiği için adam canı azalınca bubble veya lay on hands atıyor ben de aynısını kendime atabilmiş oluyorum. Sonra da eziyorum

Bir kere arenada 7k canlıyken bubble çalmıştım çok hoşuma gitmişti.
    Rogue olarak bir prieste daldıgımda (Combat 2.60 KSpree build) kspree bittikten sonra 5-6k hpsi kalıyor zaten.ama bi fear atıp dot çakıyorlar ve fear tekrarlıyorlar.Bende de pvp trinket yok.(ArP trinket ve şu transform trinkıtı var).CloS+ vanish basıyorum mass dispel atıyor ve o sözler ağızdan çıkıyor "vanish broken".ama şuan DK Unholy test ediyorum arms warrior hariç herşeyi halledebiliyor gibi.

Unholy DK dayanıklıdır,disablelear bir talent sayesinde koşu hızını %75ten aşağı indiremez. Kendini heallaması daha yüksektir ancak burst damage'ı çok yoktur. Disable'ı biraz azdır.Uzun süren dövüşlerde iyidir. DoTları bir warlock kadar etkilidir.

Frost DK. O kadar dayanıklı değildir ancak adamı slow manyağı eder. 1 immobile ve 1 stun büyüsü vardır. Şu anki WoW'un en iyi burst sınıfı ve Mortal Strike'den daha iyi bir şey olan Necrotic Strike.

Şu an DPS açısından Dual Wield Frost>Unholy>Two Handed Frost. Nedeni ise killing machine adlı talent'ın offhand saldırılarıylada çalışabilmesi.

http://eu.battle.net/wow/en/characte...talent/primary Dual Wield Frost

Armorym Talent olarak bazıları Bladed Armor yerine Blade Barrier tercih ediyor.

Oynama stilin ise. Outbreak ile başla. Etrafta adam varsa Pestilence de kullan. Howling Blast ve Frost Strike spamlicaksın. Killing Machine geldiğinde ise Obliterate lerini kullanacaksın. Burst istediğinde Trinket ve Pillar of Frost aç. Healerları disable etmek istiyorsan silence olarak strangulate stun olarak Hungering Cold kullan. Casterlardan healerlardan ve heal alanlardan necrotic strikeını eksik etme. Debuffı hep üzerlerinde olsun. Ayrıca daha iyi burst için unholy presencede dur. Global büyü cooldown'ının 0.5 sn düşmesi çok işe yarıyor. Frost Presence PvE için. Burst sırasında ekstra runic power gerekmiyor sana çünkü zaten elinde fazla fazla runic power olacak. Bir de Curselerini vurduğun adamdan eksik etme %36 daha fazla vurmanı sağlıyorlar.Magelere karşı her zaman Anti Magic shield aç. Stun veya immobile yemezsin. Canın azaldığında Lichborne aç ve kendine Death Coil at. Böylece kendini heallayabilirsin. Yalnız Priestlere dikkat et Lichborne açtığında Shackle Undead ile 10sn disable çakabilirler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)