1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
15 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Clan kargaşası !

Arkadaşlar bildiğimiz gibi JFA grubunda 2 tane clan bulunmaktadır ( Clan orb effect - Clan old Force )

Peki clan old force ne işe Yarar ?

-Gruptaki bütün oyuncuları sömürüp , tag aldırıp süs diye tutar mı ?
    -Yada sadece laf atıp : Ay tabiki ezicez,şakamı lan bunlar??,HahahahASFASF demekten başka birşey yapmıyorlar. Kısaca icraat yok.

Clana almışlar 123714 kişi nerene sokacaksın o kadar adamı?Al kendine sağlam bir 5'li . Gelen maç tekliflerini kabul et tamam mı ? Mis gibi 5v5 Cw atalım olur mu? Sen 5 kişi alıp kapatsan clan alımını , o dışarıda kalan adamlar kendine clan kuracak ve Clan sayımız oldukça artacaktır.Dolayısıyla clan maçları çoğalacaktır.Ve bu olay JFA popülerliğini arttıracaktır.

Bu yüzden old force şunu diyeyim size.Clan maçları 5v5 atılır tamammı ? 20vs20 değil.
    Bunu bi düşünün ve clanı düzenleyin.
    [SIGPIC][/SIGPIC]YOUR SOUL IS MINE ! <3

old force eski amacını gerceklestirebiliseydi bi velet yüzünden dagılmasaydı su an hepiniz o clanla mac atmaya korkardınız

gokberk arkadasım bunun üzerine clanın amacını degistirip önünüze sunmuş

daha ne istiyon
    For JFA

For LoL

Alıntı Alıntı: LifeFORLife Mesajı göster
    old force eski amacını gerceklestirebiliseydi bi velet yüzünden dagılmasaydı su an hepiniz o clanla mac atmaya korkardınız

daha ne istiyon
    Korkardık ? komiksin.

daha mı ne istiyorum ? Üsttekileri bir daha oku
    [SIGPIC][/SIGPIC]YOUR SOUL IS MINE ! <3

Üye
    Antalya Merkez(1 seneye ankara veya kıbrıs)
    İletiler
    175
    geçenlerde cwye +4 arıyordu orb effect malesef o yüzden cw atamadık henüz.
    edit:O gün "hop hadi cw" atak dememiştik
    :morp::temp::voke::slay::batrider(yaçıkarsa):

Teklif edince ne değişiyor ki belirlediğimiz zamandan 2gün önce konu açtım teklifte bulundum gelen gden olmadı o gün
    Buradan ben de soruyum clan orb efect ne iş yapıyo klan kaptanının ismini değiştirip şakalar yapmaya çalışmasından başka?

Arkadaşlar evet JFA grubunda sürekli bir Clan muhabbetidir gidiyor. Ben bu güne kadar grupta hiç "beyler cw atacak varmı x kişiyiz x clanı olarak" diye bir laf görmedim.

He tabi lafa gelince çok başarılı bulduğum arkadaşlar var.

Alıntı Alıntı: FLex^ Mesajı göster
    Korkardık ? komiksin.

daha mı ne istiyorum ? Üsttekileri bir daha oku
    kriz daha ne istiyom lafı hatalı ama düsün

5 tane volkan ı nasıl yenecektiniz?
    For JFA

For LoL

Peki bu Clan Old Force ne yapar ? 2v2 bile teklif ettiklerini görmedim gruptada herkes Old Force ?

Alıntı Alıntı: NooboftheTurkey Mesajı göster
    Peki bu Clan Old Force ne yapar ? 2v2 bile teklif ettiklerini görmedim gruptada herkes Old Force ?
    teklifimiz vardı volkan senin haberin yoktu specy nin işi çıkınca ben de gidince yalan oldu 1v1 resmi maçımız bile olucaktı
    Herkes JFA'da.Sen neredesin?
    JFA Başlangıç Rehberi için Tıklatınız

Ayrıca JFA'nın artık radyosu da var! Mümkün olduğunca yayınımız vaar olucaktır.Dinlemek istediğiniz türü JFA grubundan belirtebilirsiniz

Alıntı Alıntı: LifeFORLife Mesajı göster

daha ne istiyon
    Mesajı yeni gördüm. Ama saygıyı yitirmiş biri ile uzun uzun tartışmayacağım. Ortada bir olay olur ve o olay patlama noktasına gelir ve patlar. Clanın kapatılmasının en büyük sebeplerini açıklamıştım(CİDDİYETSİZLİK). Patlama noktası da clan adına bir konu açılırken takıma danışılmadan açılmasıdır. Old Force clanının kurallarını beraber belirledik unutmadıysan ve kurallarda kararlar bütün takıma danışılarak alınıyordu. Ayrıca sana bu güne kadar hiç hakaret etmedim bir saygısızlıkta yapmadım. Ben insanlara yaptığım iyiliği ve insanlardan gördüğüm kötülüğü görmezden gelirim. Yinede sağol seninle iyi zamanlarımız geçti benim bir yanlışım olduysa yine de özür diliyorum iyi bir dost olmuştuk diye biliyordum ama hakaret etmen yakışmadı. Sen bir konuda haksızda olsan ben sana hakaret etmezdim. Ben haksız mıyım haklı mıyım önemli değil kişiden kişiye değişir ama önemli olan yolumuzda sevgi saygı çerçevesinde devam etmekti.

(Clan Kapatılma sebepleri)
    _GLYSE_

Clan Old Force takımı ne yazık ki kapatılmıştır.

Neden :
    1. Günlerdir takımda ciddiyet sağlanmaması ve herkesin işi gırgıra şamataya vurması.
    2. Günler öncesinde kurulan takımın hala oyun yapamamış olması.
    3. İşin içine hakaret ve saçma sapan muhabbetlerin girmesi.
    4. Bazılarının kimseye sormadan kendi fikrini The Old Forces için kullanması ve hiç bir kimseye danışmadan forumda resmi karar olarak konu açması.(Bir kişiye danışılmış bilgim yoktu sonradan öğrendim.Fakat takım bir kişiden ibaret değildir.)
    Türk yapımı map JFA ulaşmak için
    http://www.trdota.com/forums/forumdisplay.php?f=140

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)