3. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
59 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor
    Üye Hapkido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    1,961
    Blog Girişleri
    4
    Zaten adamlar o izdihamın olacağını önceden görüp kendilerini ona göre hazırlamışlardır

Haber felan yok bununla ilgili tamamen kendi düşüncem ve bunu postun sonunda bildirdim.Biraz mantıklı düşünürsek doğru yanıtı bulacagız.Mesela hiç bilmedigimiz bi oyunun turnuvasınına girermiyiz? pick ve banlardaki taktikleri stratejileri bilmeden 1 milyondolarlık turnuva yapılabilirmi??

Edit: Şimdiki oyunları takip edersen görürüsün Eu > çin oldugun go wodota.
    BandOfBrothers
    BoBs

Gençler benimde duyduğuma göre dota 2 bir süre önce bu takımlara dağıtılmış ve takımlar hazırlanarak geleceklermiş
    www.facebook.com/AQality

AQality Fan Page

Alıntı Alıntı: AnImated^PICS Mesajı göster
    Haber felan yok bununla ilgili tamamen kendi düşüncem ve bunu postun sonunda bildirdim.Biraz mantıklı düşünürsek doğru yanıtı bulacagız.Mesela hiç bilmedigimiz bi oyunun turnuvasınına girermiyiz? pick ve banlardaki taktikleri stratejileri bilmeden 1 milyondolarlık turnuva yapılabilirmi??

Edit: Şimdiki oyunları takip edersen görürüsün Eu > çin oldugun go wodota.
    Olayi buyutmek istemiyorum.
    1) Kendi dusunceni bir bilgiymis gibi gosterme cinlilerde dota 2 oldugu sen tarafindan uydurulmus bir iddia ne kanitin var ne baska bir sey. Ben cinliler de otomatik her creebe last hit yapan bir program var dersem bunu kanitlayacak bir kaynagim olmasi lazim yoksa dediklerim palavra olur.
    Turkcede dusunce bildiren cumlelerde Bence, benim gorusum, ... Diye dusunuyorum gibi kelimeler kullanilir.

"Ehome alacak bu turnuvayı adamlara daha önceden gönderildi dota 2 eu takımları hala dota kasıyo çok önceden başlamışlardı dota2 oynamaya çin takımları." bu cumle dusunce bildirmiyor, sanki gercekten cinlilerde dota 2 oldugunu kanitlayabilirmissin gibi yazmışsın.
    2) dota 2 dotanin gelistirilmis hali bambaska bir oyun degil. Gameplay, cogu mekanik bilgiler ve dotayi zevkli kılan cogu sey dota 2de dr olacak. Daha kaliteli goruntu olacak ve w3 motorundan kurtulunacak. Zaten argumanin da pick ban bilmeden oyun oynanir mi demissin fakat dota 2 birilerine gonderilseydi bile o 16 takimin hepsine gonderilirdi sirf cinlilere degil.

Uzun oldu k.bakmayın bu konu hakkinda daha fazla konusmayacagim zaten.
    I'm telling you, blink+shrapnel works and it has no channeling time unlike epicenter so sniper is a better initiator than SK.

NS Carry
    Next.kz.R
    GodKillThemAll

Arkadaşlar Dota2 ' i çoğunluğun isteğine göre, Changelog'lara bakar isek 14 hero'da grafik değişikliğine gitmiş. Diğerleri sapasağlam. Bir patch geldiğini düşünün. Mesele, Trax'ın mana yükselmesi hede hödeden hudu budu ' ya getirildi. Pudge'nin Rot'u mavi renk oldu

Olay sadece: Oyun grafik motoru değiştirildi fakat bozulmaması için Blizzard'ınkine çok benzer bir oyun motoru ile sunuldu. Bot sistemi ve Koç sistemi getirildi. Stats sistemleri geldi. Ve oyun Steam üzerinden oynanıldığı için hile önlendi.

Kısaca Join yazısı soldan sağa alındı. Arık Slot renklerinde Mavi yerine turkuaz var vs vs. Bir patch gibi düşünün. Dota zaten süper bir oyun. 2.sinin çıkma sebebi artık bir şeylere bağımlı olmadan oynanamasına gerek görülmesidir. Grafikleri falan kötü değildir, grafikleri ayrı bir güzeldir, taddır, candır, babadır.
    Garena Nick : inhiraf / Tr2 Room
    Garena UID : 27235984 / 10 LvL
    Eu Nick : RaideN^^ [ Turkdota & Playdota ]
    TrLeague Nick : RaideN
    İletişim: raidendota@gmail.com

Alıntı Alıntı: JusticeHunter Mesajı göster
    Olayi buyutmek istemiyorum.
    1) Kendi dusunceni bir bilgiymis gibi gosterme cinlilerde dota 2 oldugu sen tarafindan uydurulmus bir iddia ne kanitin var ne baska bir sey. Ben cinliler de otomatik her creebe last hit yapan bir program var dersem bunu kanitlayacak bir kaynagim olmasi lazim yoksa dediklerim palavra olur.
    Turkcede dusunce bildiren cumlelerde Bence, benim gorusum, ... Diye dusunuyorum gibi kelimeler kullanilir.

"Ehome alacak bu turnuvayı adamlara daha önceden gönderildi dota 2 eu takımları hala dota kasıyo çok önceden başlamışlardı dota2 oynamaya çin takımları." bu cumle dusunce bildirmiyor, sanki gercekten cinlilerde dota 2 oldugunu kanitlayabilirmissin gibi yazmışsın.
    2) dota 2 dotanin gelistirilmis hali bambaska bir oyun degil. Gameplay, cogu mekanik bilgiler ve dotayi zevkli kılan cogu sey dota 2de dr olacak. Daha kaliteli goruntu olacak ve w3 motorundan kurtulunacak. Zaten argumanin da pick ban bilmeden oyun oynanir mi demissin fakat dota 2 birilerine gonderilseydi bile o 16 takimin hepsine gonderilirdi sirf cinlilere degil.

Uzun oldu k.bakmayın bu konu hakkinda daha fazla konusmayacagim zaten.
    Attıgım postları okursan nerde düşüncemi bildirdiğimi görürsün bu kadar sert çıkacak ne anlamıyorum sanki sana hakaret ettim , gururunu kırdım ne bu şiddet celal.
    BandOfBrothers
    BoBs

Dota da 100 küsür hero var 44 hero bildirilmiş changelogsda buna 1 milyondolar kazanacak takımların hazır olması gerekir herşey bildirilmedi daha tam kanıt yok.Ben sadece çinlilere gönderildi dediğimi hatırlamıyorum Katılacak bütün takımlara gönderildiğini tahmin ediyorum ama Eu'dan katılan takımları dotadan kopamadı bu yüzden Eu Dotası çinin önüne geçti.
    BandOfBrothers
    BoBs

Üye FroStly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    2
    İletiler
    2,393
    Blog Girişleri
    2
    Alıntı Alıntı: AnImated^PICS Mesajı göster
    Dota da 100 küsür hero var 44 hero bildirilmiş changelogsda buna 1 milyondolar kazanacak takımların hazır olması gerekir herşey bildirilmedi daha tam kanıt yok.Ben sadece çinlilere gönderildi dediğimi hatırlamıyorum Katılacak bütün takımlara gönderildiğini tahmin ediyorum ama Eu'dan katılan takımları dotadan kopamadı bu yüzden Eu Dotası çinin önüne geçti.
    Benim Kanatim Tüm Takımlar Ve Oyuncuları Artık Zaten Dotanın İlahları Gibi

Dota2'de Grafik Yükseltilmiştir Ve Daha Pek Bir Şey Oldugunu Sanmam Çünkü Dotayı Çok Değiştirerek Bir Dota2 Adlı Oyun Yapmak Aşırı Büyük Bir Kumar Valve İçin Takımalrda Zaten Dota Hakkında Çok Üstün Bilgilere Sahip Oldukları İçin İlk Turdan Sonra Hepsinin Alışıcagına Eminim Turnuvada Kısaca En Çabuk Kavriyan Özdeşleştiren Tabiki En İyi Taktigi Uygulanayn Takım Kazanıcak
    Us here and obey !

oynanan oyunların replayını siteye koya bilirmsiniz ?...

"†hürqche" Değil !.... Ya Türkçe Ya Hiç!

Alıntı Alıntı: dkpeace Mesajı göster
    oynanan oyunların replayını siteye koya bilirmsiniz ?...
    +1 .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)