2. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
41 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor
    Üye Berkantk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Berkantk#2225
    İletiler
    1,183
    benim darer client bozulmadan önce yenilince rating gelmiyordu :/. hatta 1500+ dan 1350 ye kadar düştüğümü biliyorum. Rating sistemi olduğu için herkes oynuyo. Leave çok düşük. Benim client bozulmasa darer i tek geçerdim . . .

Üye Berkantk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Berkantk#2225
    İletiler
    1,183
    Birde bir sorum olucak belki çözüm olur. Darer client e tıklıyorum Pc felaket kasmaya başlıyor ve darer in açılması 2-3 dk yı buluyor. Açıldıktan sonra kapanmasıda yine 1-2 dk yı buluyor. Kapatınca normale dönüyor pc. Sebebi ne olabilir :/ ?

Bi tanıtım videosu darer ile ilgili daha geniş çaplı açıklamalar yapılırsa sanırım insanlar tercihini daha kolay verebilir mesela yenilince ratinginde artması bana saçma geldi sizcede öle değilmi(leave atma canımı ye gibisinden puan dağıtıyorlar galiba ) leave in büyük rating kaybı yapması iyi fakat bu sistemi zevk için kullanip (yemişim puanını) diyerekten leave atanlar gene olucaktır ama insanalar tercihlerini bunlara göre yapicaktır gereken sadece daha geniş çaplı bi açıklama...

Alıntı Alıntı: fanded Mesajı göster
    zevkten kastın nedirki?
    kaliteli oyunmu yoksa, herkesin kafasına göre saçma hero alıp kendini kasmadan oynadığı oyunlar diyosan zevkli oyuna bakış açımız farklı demektir.

son olarak darer ve yabancılar ne konuyu açan arkadaşımızın dediği kadar iyi nede lifeforlife ve kurasaki-kun un dediği kadar kötü,nede vs ....

orada adam zevk icin oynamıyor tam olarak şu

adam alıyor sag click herosunu sırf hero kesip ladderini arttırmak icin gozü kapalı solo oynuyor

e ben boyle teamın ... ne anlamı kaldı dotanın
    For JFA

For LoL

Şey fikrimi değiştirmiyorum 2 gündür darerdayım rus oyunlarına girmedginiz sürece bir sorun yok ve güzel eu ve garenanın iyi yönlerini birleştirmişler gibi geldi
    siz siz olun rus oyunlarından uzak durun
    Aslında bu hayatta hepimiz noob değilmiyiz ki...

niye napıolar ruslar
    EMPATYNİN SANDALYEYLE İMTİHANI
    22:16 Empaty: OLUM SANDALYEYİ KIRDIM YA
    22:16 Empaty: ÇOK GÜÇLÜYÜM
    22:16 Empaty: AMK
    22:16 Empaty: ARKAMA
    22:16 Empaty: YASLANDIM
    22:16 Empaty: YERE
    22:16 Empaty: DÜŞTÜM
    22:16 Empaty: AMK
    22:16 Empaty: GELİYOM
    22:16 Empaty: BEN 1SN
    [ALLIES] Empaty: BEYLER
    [ALLIES] Empaty: BU KADAR GÜÇLÜ
    [ALLIES] Empaty: OLDUGUMU
    [ALLIES] Empaty: BENDE BİLMİYORDUM

ptRx: yatarak dota oynayamıyom
    DrdLrD^: dotayı
    DrdLrD^: normalde oynayamıyon
    DrdLrD^: yatarak dota oynayamıyom diyosun

Yazdıkları gelmiyor, her oyunda bi leaver çıkıyor, ingilizce bilmiyolar yani çoğu
    Aslında bu hayatta hepimiz noob değilmiyiz ki...

Yok hacı Ruslar iyi.Rus bir arkadaşım var hep beraber cw atarız.Sana kötüleri denk gelmiş.
    Daha hiç bir oyunda adam sağ click herosu alıp solo geçtiğini görmedim.Pickler alınmadan önce hep konuşuluyor.Sen sup oyna ben tank o carry falan diye.Adam çok kill alırsa, tek başına karşı tarafı bitirirse fazla rating gelmiyorki.Ben mesela feeder'ım o maçta.20 kez öldüm diyelim.Adam tek başına oyunu bitirdiyse yine puanımıza göre rating gelcek.Benim puanım daha azsa bana daha fazla rating gelir.Yenilince rating geldiğini hiç görmedim.

fanded
    Misafir
    Alıntı Alıntı: Berkay6464 Mesajı göster
    Yok hacı Ruslar iyi.Rus bir arkadaşım var hep beraber cw atarız.Sana kötüleri denk gelmiş.
    Daha hiç bir oyunda adam sağ click herosu alıp solo geçtiğini görmedim.Pickler alınmadan önce hep konuşuluyor.Sen sup oyna ben tank o carry falan diye.Adam çok kill alırsa, tek başına karşı tarafı bitirirse fazla rating gelmiyorki.Ben mesela feeder'ım o maçta.20 kez öldüm diyelim.Adam tek başına oyunu bitirdiyse yine puanımıza göre rating gelcek.Benim puanım daha azsa bana daha fazla rating gelir.Yenilince rating geldiğini hiç görmedim.
    rus adamla nası konuşuyosunki ruslar - + olarak cevap verir.

Üye FroStly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    2
    İletiler
    2,393
    Blog Girişleri
    2
    Ben Darerde Bir süre Oyniyim Dedim 2Olay Yüzünden Darerden Sogudum Birisi 3v5 Kaldık Oyundu Sw Atılcaktı Atılsa Eşitlenirdi Karşı 5 Kişilik Takım Rating İçin Sw Atmadı Birde Adam Lanayaya Vlad Kastı Üstünede Domi Kastı Üstüne Üstlük Slowlarınıda Hiç Patlatmadı

Yanlız İyi Hoş Darerde Benim Oynadıgım Oyunlarda Hep Tek Tük Denk Geldi Türkler Sadece Türkler İle Dota Atmak İçin Napılabiliniyor ?
    Us here and obey !

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)