2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
20 sonutan 11-20 aras gsteriliyor
    kUnTiGeR
    Misafir
    Hayr, benim arkadamda ggcde normal, darerda fps dyor sadece onda; zm olsa duyurulurdu zaten.

Bende de eu 'da lag oluyor mesela o yzden orda oynamyorum darer'da oynamaya baladm leave bence o kadar fazla degil ve dier platformlara gre salam oyun atma yzdesi daha fazla
    Aslnda bu hayatta hepimiz noob deilmiyiz ki...

suana kadark en y platform bence.autobalance'lar deneyin cok saglam oyuncular gryor

Alnt Alnt: bora Mesaj gster
    suana kadark en y platform bence.autobalance'lar deneyin cok saglam oyuncular gryor
    Bugn bitane adam geldi Razer.KiLLa diye sf almt, kar tarafta iyi oynuyordu ama adam 18.dk da bitirdi oyunu

imdi bir oyun oynadm.Oynadm en zevkli oyunlardan biriydi.Auto Balance'ydi.Karda akma Vigos vard.u 1v1 SF turnuvasna katlan.Yine Sf ald.Ma aldk.Autobalance'ler ok zevkli oluyor zaten.3 yldr dota oynuyorum.1 ay iinde attm malar mrmde atmadm.nallah kalitesiz oyuncular Darer'e uramaz.

Bende geen gn bakaym dedim birka oyun attm hi yle laf atld gibi kt deil garenadan daha sard ahsen.VE SWITCH YOK YAASIN

Sonunda delaysz oynayabiliyorum , ama serverda accountum yeni olduu iin rating az host btn ratingleri az olanlar ayn takma koyuyor , 1 leaver oluyor 1 noob srf bu yzden 3 yenilgim var

ye
    yelik Tarihi
    03/07/2010
    Antalya Merkez(1 seneye ankara veya kbrs)
    letiler
    175
    sizin takmnzdan 2 kii leave atarsa puan kaybetmiyorsunuz karken.
    :morp::temp::voke::slay::batrider(yakarsa):

Darer mantkl bir oyun plat formu.kan oldumu o -50 rat geliyor yani byk bi kayp

ye Berkantk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/05/2010
    BattleTag
    Berkantk#2225
    letiler
    1,183
    1 kere switch diye birey olursa ladder olmza bu 1. 2. si ise zaten kend takmndan 2 kii karsa senden rat gitmiyo. Sadece lose ekleniyo. Ayrca ben oynuyoken lag falan gibi bir problem yoktu. Bence uan en iyi platform darer. Benm pc de aclsa hi dnmeden devam ederdim darerde. Ayrca zaten adam knca kafadan -50 rat gidiyo.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)