6 sonuçtan 1-6 arası gösteriliyor

Replay Seeker Sorunu

Bu forumdan bi arkadaşın linkinden Replay Seeker programını indirmiştim ama ne yapıp ettiysem de replayları görmesini sağlayamadım. Replayların bulunduğu klasöre, Warcraft III'ün yüklü olduğu klasöre attım fakat hep "I sense no replays." diyor. Yardımcı olur musunuz?

Aynı sorun bende de vardı.Ben de bunla ilgili bir konu açmıştım.Yönetici olarak çalıştırırsan sorunsuz bir şekilde çalışır.

Alıntı Alıntı: Berkay6464 Mesajı göster
    Aynı sorun bende de vardı.Ben de bunla ilgili bir konu açmıştım.Yönetici olarak çalıştırırsan sorunsuz bir şekilde çalışır.
    Program replayların bulunduğu klasörde, yönetici olarak çalıştırıyorum programı ama yine aynı şeyi diyor.
    Edit: Warcraft III klasöründe denedim yine aynı.

Alıntı Alıntı: Freslia Mesajı göster
    Program replayların bulunduğu klasörde, yönetici olarak çalıştırıyorum programı ama yine aynı şeyi diyor.
    Edit: Warcraft III klasöründe denedim yine aynı.
    Program Masaüstünde falan kalsın replayların yanına atmana gerek yok ki.
    Şimdi oyuna girip View replay diyip bir replay seç.O replay oynamaya başlayınca ReplaySeeker'ı yönetici olarak çalıştır.Sonra replay bulundu diye bir yazı çıkar.Sonra işine bakarsın.

replayı ac oyle calıştır.

Alıntı Alıntı: Berkay6464 Mesajı göster
    Program Masaüstünde falan kalsın replayların yanına atmana gerek yok ki.
    Şimdi oyuna girip View replay diyip bir replay seç.O replay oynamaya başlayınca ReplaySeeker'ı yönetici olarak çalıştır.Sonra replay bulundu diye bir yazı çıkar.Sonra işine bakarsın.
    Ben replayseekerdan replayi seçip açıyor falan zannetmiştim, çok saol dostum. Sorun yok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)