1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
17 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

tem kasmay renmek

Bilindii gibi DotA'da item kasmak ok zordur. Acaba bu repice olayn ve hangi itemleri hangi karakterlerde kullanacamz nasl reniriz ? nternetten tem Build'lere falan m bakmak lazm neler yaplr ?

nternetten buildlere bakabilirsin, yada insanlara sorabilirsin ama baka baka olmaz tabi en iyisi bunlar oynarken renmek.

BearDota
    Misafir
    Kesinlikle .. Bir zamanlar benim de yle sorunlarm vard ( Tesadfe bak ki hala var .. ) Aslnda benim ve dier ou arkadamzn nerdii DotA y ve itemleri nternet Kafede arkadalarnla renmek. Dier trl de tabi ki renirsin ama hem renim sren uzun olur hem de bireyler eksik kalr.

Temel Mantk ;

STR Herosuna STR kascaksn

AGI Herosuna AGI kascaksn

INT Herosuna INT kascaksn

Alnt Alnt: BearDota Mesaj gster

Temel Mantk ;

Ahahahahahaha hi gleceim yoktu.Ben Spectreye HoT kasyorum ama HoT str itemi deilmiydi :S:S

imported_CryingToDeath
    Misafir
    hero rehberleri var http://www.trdota.com/forums/forumdisplay.php?f=148 buradan hangi heroya ne kascan grenirsin

lk bata rehberlere bakarsn sonradan renirsin. nt herosuna inte item kasarsan mid game-late game aras 800 hp ile srekli lrsn.Her heronun item farkldr.

Alnt Alnt: BearDota Mesaj gster

Temel Mantk ;

Ben de ilk ylmda bu mantkla hareket etmitim.Ama ie yaryor yine de.Oyunu tamamyla kavradnzda hero rehberlerindeki itemleri mantnzla bakmadan yaparsnz zaten.

Hero rehberlerine bakarak renebilirsin zaten bir sre sonra kendi kendine gidecek elin itemlara

ye FroStly - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    13/12/2010
    Makaleler
    2
    letiler
    2,393
    Blog Girileri
    2
    Alnt Alnt: baho038 Mesaj gster
    lk bata rehberlere bakarsn sonradan renirsin. nt herosuna inte item kasarsan mid game-late game aras 800 hp ile srekli lrsn.Her heronun item farkldr.
    Ne Alaka imdi Dediin Srekli lrsn Diye ok Sama Bata Eul Force Hex Orchid vs. Kaspta Midde Ezilen Bir Tane Hero Syle Tmm
    Us here and obey !

Alnt Alnt: Gman Mesaj gster
    Bence temel mantk;

Herodaki eksik ynleri tamamlayarak (Max Mana 200 arc bot kasmak vs.)

Classna gre itemleri kasmak (supsun arc meka gibi itemlere ynelme)

Heronun skillerini hesaba katarak itemle birlikte ileyecek kombo build (bloodseekersin diyelim.etheral blade,dagon,force staff kasarak etheral+dagon+rupture+force staff+1.skill combosu yapabilirsin)

Survivability -yani kombatta yaayabilme- itemlerine gerek duyduunu dnerek almak (ok stun var diyelim BKB ya da fazla threat stnde BM)

Kardaki herolar hesaba katarak (r2ye kar gem,tech mayn var BM run.)

Bunlar dnerek kasarsan rehberlerdeki item buildlere ihtiya duymazsn.
    Dediin en mantkls.Ama yeni balayan kiiler rehberlere bakmadan itemleri pek dzgn dizemez.Mesela yeni balayan kiinin aklna Bm ile maynlara komak gelmez.Oyunda tecrbe edinene kadar rehberlere bakmanda fayda var.Zaten rehberlerde bir ok alternatif itemeler verilmi.Sorun olmaz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)