1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
27 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

dotada acayip eziim ltfen yardm

arkadalar dotada mesala razor seiyorum.sadece aldm +damageler weapon dealerden.orda baka birinden bii alyorum.inventoryde byle mektup gibi sa tu yapyorum yuvarlak bii geliyoa,adamma tklyorum yere gidiyo.item i nerden nasl alcam kimden alcam.ltfen aklayc olarak yazn yaptm tek ey +damage almak.oyunlarda hep n00b diyolar oyunun zevkini alamyorum.this item shop sell gibi biey yazyo.

Bence yaknn da dota oynanan internet kafe falan varsa bir sre orada takl en azndan temel eyleri renmen iin sylediklerinden anladm kadaryla w3' ilk defa oynuyorsun bu yzden internet kafe neririm.

Alnt Alnt: _GLYSE_ Mesaj gster
    Bence yaknn da dota oynanan internet kafe falan varsa bir sre orada takl en azndan temel eyleri renmen iin sylediklerinden anladm kadaryla w3' ilk defa oynuyorsun bu yzden internet kafe neririm.
    +1

Temelleri rendikten sonra forumdaki rehberlerden yava yava balarsn.Burda mekaniine kadar rehber var.

biras replaylara baya bak bu insanlar napyo nele urayo sakn rikimaru pudge omniknight ite nevermore alma onlar full pro iidir replaylardan rendikten sonra benim dotada ilk aldm hero traxex drown ranger d onu kullan sonra 1 hero 1 hero renirsin oyunu zekan altr doru skilli doru zamanda kullan unutma zeka manyak ie yarar team kill bile yapabilirsin

Mektup gibi dediin ey o itemin recipe(reete)'sidir. O itemi yapmak iin stne geldiinde yazan itemleri alman gerekiyor. bu arada o iteme sa tkladn zaman onu yere atmak iin imle yuvarlak olur. bylece o itemi tkladn yere brakrsn. geri almak iinse yerdeki o iteme tekrar sa tk yapman yeterli. Fakat bakalarnn yere brakt itemleri alma sakn nk onlar sende almazlar.

Edit:

W3' ilk kez oynadna gre bence ncelikle oyunun campaign'ini oyna hem oyunun nasil oynand hakkinda fikir sahibi olursun

Trke evrili map oyna.
    @Glyse +1

http://www.darer.com/statistics/index/fun/98194

single da a gerekli kodlarla herolara bi bak tr srmde gerek skil anlamlarna gerek itemlerine
    For JFA

For LoL

arkadalar saolun item yapyorum tamamda baz itemleri bulamyorum.mesala diyorki crystal ancient weapon yokki orda.veya demon edge onlar yok.onlar nerden bulabilirim

Alnt Alnt: synix35 Mesaj gster
    biras replaylara baya bak bu insanlar napyo nele urayo sakn rikimaru pudge omniknight ite nevermore alma onlar full pro iidir replaylardan rendikten sonra benim dotada ilk aldm hero traxex drown ranger d onu kullan sonra 1 hero 1 hero renirsin oyunu zekan altr doru skilli doru zamanda kullan unutma zeka manyak ie yarar team kill bile yapabilirsin
    Aasdsdasdasfdghjkli rikimaru pro iidir bence de :S Ayrca adam item almay bilmiyorum demi sen team kill yapabilirsin demisin. O adamdan farkn yok gibi.

Senin derdine gelince spekyy; Yaknnda bir internet cafeye git veya dota bilen bi arkadan ile temel eyleri ren item almay, hotkeyleri, fog kavramn vs. Sonra trke evirisi olan bir AI map indir Easy botlara kar random mode da altrma yap.

Dediin demon edge vs secret shopta satlyor. Sentinel iin st lane de son kulenin sanda veya st rune'n solunda, Scourge iin alt lane de 2. kulenin solunda veya roshann stnde. Resmi;

ve o istedi itemleri ksa yoldan nasl bulabilirim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)