9 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

full never pf video güzel
    For JFA

For LoL

kUnTiGeR
    Misafir
    Öncelikle eline sağlık. Ben videoda çok extreme bir şeyler göremedim.(Karşıdaki walk-hit bilmeyen extreme noob playerlar haricinde) Giriş sahnesi o kadaaar uzundu ki ne yapmış bu adam diyordum. Videodaki müziğin değişirken ve video kapanırken kesilmesi kötü olmuş. Ayrıca videonun kendisinin de sona erirken kesilmesi ve anlamsız kuş sahnesi çok abest kaçmış. Sf üzerine kurulu olması da biraz daha can sıkıntısına yol açıyor; stormla normal hiti dodgelerken bile pozisyonu tekrardan göstermek saçma olmuş bence. Talented players yazısı da beni çok güldürdü. Her pozisyon için ayrı ayrı yazmak istemiyorum da; potm-venge sahnesinde görüntü sıkıntısı var sanki ve de olay ne orada aceba? Bir de video içinde parlaklık ayarlarıyla çok oynadığın bir yer var; gözü çok kötü etkiliyor.
    ps: sf dersen aklıma şu gelir;

[YT]dYOr4KUv4L0&feature=related[/YT]

Aynen çok yorulmuştum müzik geçişleriyle uğraşmadım hiç açıkcası,müzik geçişleri kötüydü kabul :d

Cevap: DotA - Zuhanna 2 (Full Version) HD

Dk 2 deki es ve slardar hala dota oynuyor mu?

3 kere 2. izleyisim dedim. Videoyu uzatmaya calısmıssın ama ben pek bi hareket görmedim. Adam göz göre göre gelip ölüyor.

Üye Berkantk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Berkantk#2225
    İletiler
    1,183

Bence gayet sıradan ve başarısız. Tek kaide değer hareket storm'un venge'in stun'ını dodge'laması. Bence kasıtlı olarak weplanın "hard noob game yenilere balon" tarzı oyunlardan yapılmış hareketler gibi geldi :/ özellikle sf hareketleri bence gayet sıradandı. Hele ki o es ve slardar. GG

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

güzel kill ler ellerine saglık

edit: kim hortlattı lan bunu
    Konu canifeto12 tarafından (07/08/2012 Saat 19:46 ) değiştirilmiştir.
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

Ben de çok beğendimi söylemem.Bu killeri herhangi bir pub da görüyoruz zaten.Önemli olan top 10 weekly'deki hareketleri yapmak Yine de ellerine sağlık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)