3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
31 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor
    Yalnız zamanında ben şöyle bir etken duymuştum, BS'nin ultisi: yazılan damage+kestiği creep sayısının bilmem kaçı katı gibi bir şeydi. Boris buna da bir açıklık getir, doğruluğu var mı.

Alıntı Alıntı: dusau Mesajı göster
    Bu kadar zaman oldu Hala doğru düzgün net bir cevap yok konuda Trdotada olsa şimdiye biri çoktan açıklardı
    Çok az düşünüyorsun, yanlış anlama ama noob olduğun çok açık, cevap bekleyeceğine oynayarak öğrensene.

TauHunter
    Misafir
    Alıntı Alıntı: MSG Mesajı göster
    Yalnız zamanında ben şöyle bir etken duymuştum, BS'nin ultisi: yazılan damage+kestiği creep sayısının bilmem kaçı katı gibi bir şeydi. Boris buna da bir açıklık getir, doğruluğu var mı.
    Kim söylemişse ağır saçmalamış.

Olabilir, saçma değil.

bildiğim kadarıyla blink,tp ve time walk damage sokmuyor. morp kaydıktan sonra sokuyor, phoneix icarus dive iken de yiyor.pudge çekmesiyle yapılan konum değişikliği de damage koyuyor. mirana leap basıp yere indikten sonra damage yiyor

Boris bir ara mekaniğini açıklamıştı onu hatırlamıyorum ama olay şu eğer blood furion a ulti attıktan sonra furion belli bir rangenin altında ki bir yere tplenirse damage yiyor sanki ilk konumundan tp attığı konuma yürümüş gibi alıyor hasarı,ama o rangeden daha uzak bir yere tplenir ise hasar almıyor

TauHunter
    Misafir
    Alıntı Alıntı: BaLzaX Mesajı göster
    Boris bir ara mekaniğini açıklamıştı onu hatırlamıyorum ama olay şu eğer blood furion a ulti attıktan sonra furion belli bir rangenin altında ki bir yere tplenirse damage yiyor sanki ilk konumundan tp attığı konuma yürümüş gibi alıyor hasarı,ama o rangeden daha uzak bir yere tplenir ise hasar almıyor
    1300 uzaklıktan sonra hedef hasar yemez.
    Konu TauHunter tarafından (27/11/2011 Saat 12:53 ) değiştirilmiştir.

peki windrunner 3.skillinden sonra damage yermi

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908
    Alıntı Alıntı: TwofuN Mesajı göster
    peki windrunner 3.skillinden sonra damage yermi
    Evet.

bunu ezalorun mana çekmesine benzetebiliriz hatta aynısı
    örneğin anti mageyle dağdan dağa blink oluyoruz ama bi rapture yedik ölüyoruz
    zamanında ezalora az sövmemiştim antiyle oynarken
    Revanche ;

Belli etmicem diyorum neden banlandım bilmiyorum herkeste var mh zaten weplayı kurunca otomatik mh yüklemiyomu aq

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)