1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
21 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Post Wepla Electronic Sports

İlk Türk platformu olan Wepla şuan 100.000in üzerinde oyuncu barındırıyor.

Serverin özelliklerini kısaca belirtecek olursak Wepla ES Client ile mh vb hilelere önlem alınmıştır ayrıca /rapor nick ile küfreden kişileri şikayet edip ceza almasını sağlıyorsunuz. WesBotlara komut göndererek kendi oyunlarınızı port açmadan kurabilir bu oyunlarda rating kazanabilirsiniz.

WeplaES Clienti www.weplaes.com/files/Wepla.Client.Installer.exe burdan indirebilirsiniz. Wepla şuan 1.26a versiyonunda çalışmaktadır. WDC sürümünüz eski ise otomatik olarak yükseltecektir. Clienti çalıştırabilmeniz için bilgisayarınızda en az netframework 4 bulunmalıdır eğer Xp Service Pack 2 ve yukarısını kullanıyorsanız NetFramework4 ü otomatik olarak yükleyecektir fakat Sp 2 aşağısını kullanıyorsanız NetFramework4 ü manuel yükleyeceksiniz.

Daha detaylı bilgi için http://www.weplaes.com/forum/topic/1...roblem-destek/ konusunu ziyaret edebilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi eğlenceler...

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908
    Teşekkürler. Üye alımınız hala açık mı?

Üyelik alımını yaklaşık 1 ay önce açtık fakat bazı kişiler bunu suistimal etmesin diye yeni bir üyelik sistemi geliştirdik, yeni üyeler beginner oyunlara girip 10 oyun oynamalı 7 oyun kazanmalı ve oyunlarda 350 dakika geçirmeli ayrıca %10dan az leave oranına sahip olmalı bu şartları doldurduktan sonra statları sıfırlanıp normal accounta sahip olıyorlar.

Alıntı Alıntı: CriminalTR Mesajı göster
    Üyelik alımını yaklaşık 1 ay önce açtık fakat bazı kişiler bunu suistimal etmesin diye yeni bir üyelik sistemi geliştirdik, yeni üyeler beginner oyunlara girip 10 oyun oynamalı 7 oyun kazanmalı ve oyunlarda 350 dakika geçirmeli ayrıca %10dan az leave oranına sahip olmalı bu şartları doldurduktan sonra statları sıfırlanıp normal accounta sahip olıyorlar.
    mesela ben 6 oyun kazandım ama 7. oyunu bi türlü kazanamıyorum bu durumda diğerleriyle oynayamayacak mıyım?

Alıntı Alıntı: TwofuN Mesajı göster
    mesela ben 6 oyun kazandım ama 7. oyunu bi türlü kazanamıyorum bu durumda diğerleriyle oynayamayacak mıyım?
    7. oyunu kazanana kadar [B] (Beginner) gamelerde oynamak zorunda kalacaksınız bu 20. oyundada olabilir 30. oyundada olabilir 7. kazanamadığınız sürece ratingli oyunlara giremiyorsunuz.

peki rating beginner oyunlarda hep 1500 olarak mı kalacak

Evet, tüm bu şartları sağladınızda tüm statlarınız ve puanınız defaulta dönecek.

Arkadaşlar Wepla nick:ByKaya beraber oyun atalım gelinde

Bunu nasıl bir sistemle yaptınız w3 ün üzerinden bilmiyorum ama mantıklı bir sistem tabi büyük ihtimalle darer gibi programla yapmışlar. Neyse hayırlı olsun birde orayı deneyelim mh kullanımı oto ban dimi?

Mh ye ben hiç rastlamadım gün içerisinde adminler sürekli kötü söz kullanımı gibi playerları rahatsız edenler gibi terbiyesizlik yapanlar gibi bir çok üyeliği banlıyor yada muteliyor mh yi wdc engelliyor ve sen rahatsız oldugun daha doğrusu seni rahatsız eden birisini -rapor komutu ile rapor edebiliyorsun denemenizi tavsiye ederim beraber takılırız

Wepla Nick : ByKaya

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)