7 sonuçtan 1-7 arası gösteriliyor

Post Dota v6.72f ile ilqili...

benim sorunum bir arkadaşımızın da dedigi gibi türkçe ai map bulmak istiyorum ingilizce bilmedigim için degil sadece oyunu daha iyi ezberliyebilmek için.. anlaşıldıgı üzere daha dotada yeniyim ve online oynamak istemiyorum kendi arkadaşlarım ile local arena dan oynuyoruz daha dalga geçilmeyi hiç sevmeyen bir kişiliyim var... lafı fazla uzatmadan şunu belirtmek istiyorum şu anda elimde v6.72f türkçe var vede v6.72f ai ingilizce var türkçedeki yazıları ingilizce olan ai mapa aktarma yapabilicegim herhangi bir program ismi varmıdır birinin bana bu konuda yardım edecegini umuyorum...program istemememin sebebi legal olmadıgını söylemiş sanırım bazı arkadaşlar o yüzden bana yardım edebilicek bir arkadaş msn de bırakabilir... teşekkürler şimdiden herkese hayırlı sabahlar...

Öyle bir program yok. Çeviri için burdaki arkadaşlar zaten uğraşıyor bu çeviri çok uzun süren birşey böyle 2 dk da olmaz. O konudakileri okusaydın keşke, şuanlık ai türkçe map yok ama boris ai yapanlarla iletişime geçip böyle birşey teklif edecekmiş.

tabiki de basit deqildir çeviri işi zaman isteyen birşeydir 3-4 film alt yazı çevirmiştim bende insanın beyni patlıyor resmen, ben elimde hazır çeviri oldugu için o yüzden öyle yazdım...

yani v6.72 türkçe nin türkçe yazılarını v6.72f ai ye direk atabilicegim bişi yok sanırsam, ai map in baştan türkçe hazırlanması gerek sanırsam ?

Ya bu maplarde sistem şöyle adam mapı yapıyor kitliyor bize atıyor biz o mapi açamıyoruz ama çeviri yapan kişiye açık halini atıyorki çeviri yapıp geri yollasın, ai mapi yapam kişi icefrog olmadığı için o mapin açık halini o mapin sahipleriyle iletişime geçerek sağlayabilirsin.

anladım borisin biraz sabıra ihtiyacı var sanrıım yaptıgı işi ben yapamazdım şahsen helal olsun kimin yaptıgıda belli degil bulucaksın da rica ediceksin bide kabul etmesini bekliceksin ve bunu da sadece yardım etmek için yapıcaksın gerçekten tebrik ederim boris ve ekibini

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908
    6.72f AI map'in Türkçeleştirilmesi için girişim içindeyiz. Haritanın yapımcısından cevap bekliyoruz. Olay gerçekleşirse ilk duyan GameHonor sakinleri olacaktır.

O yüzden lütfen duyurumuzu bekleyin.

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4
    AI haritası çalışmasını şu an yürüten kişi ile iletişime geçtim ve çalışmalara başladık. Yakında Türkçe 6.72f AI haritası çıkacaktır. Çalışmalarımız sonlandığında haritayı sitemizde yayınlarız.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)