3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
33 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor
    Alıntı Alıntı: AQality Mesajı göster
    İsim,yaş,kişisel özellikleri (kısacası kendinizi tanıtınız).Aktif olabileceğiniz günleri ve bir engeliniz varsa belirtiniz.

Murat,20(6 gün sonra doğum günüm 21 bitiyor hediyelerinizi esirgemeyin ),185 cm 72 kg,Mart'dan sonra hergün .Şu an için aktif engelim dershanede öğretmenlik yapmam

- Klandaki rolünüz ve kendinizde düzeyiniz.

Solo,Semi-Carry,Hard-Carry

- Klan tecrübesi var mı? Varsa 2 adet cw replayı gönderiniz. Yoksa özel olarak düşünürüz (train,başvuru yapanlar arası cw ve benzeri).

mZ^DucK <<<<<<<<<< EDT turnuvalarından bulabilirsiniz.

- [İsteğe bağlı]Mikrofonunuz var mı? Varsa TS3 ve skype bilginiz var mı?

Yep

- [İsteğe bağlı]Demek istediğiniz başka birşey var mı?

Laf atayım diye yazdım ciddiye almayın Trdota kapanmış vize dönemi fırsat buldum nete girdim burayı buldum

We will rise again.>>>>>>>>>>>>>>> Team of DucK
    yasadıgını görmek beni sevindirdi murat :/
    Önce kafasına sıkın, deyin ki bu bir uyarıdır.. Bir daha yaparsa ayagına sıkarsınız.

- İsim,yaş,kişisel özellikleri (kısacası kendinizi tanıtınız).Aktif olabileceğiniz günleri ve bir engeliniz varsa belirtiniz.
    +Öğrenciyim. Lise 2'ye gidiyorum. 16 yaşındayım.(sorun olmaz umarım -.-) Yazılı haftalarım hariç akşam saatlerinde online olabilirim.
    +Semi/Hard-carry, support.
    - Klan tecrübesi var mı? Varsa 2 adet cw replayı gönderiniz. Yoksa özel olarak düşünürüz (train,başvuru yapanlar arası cw ve benzeri).
    +Klan tecrübem yok. Ancak 5 kişi takım olarak oyun oynarız genelde.
    - Mikrofonunuz var mı? Varsa TS3 ve skype bilginiz var mı?
    + Evet
    +Hangi serverda aktif olacaksınız?
    Konu ozgun tarafından (16/11/2011 Saat 20:51 ) değiştirilmiştir.

TauHunter
    Misafir
    Alıntı Alıntı: ozgun Mesajı göster
    - İsim,yaş,kişisel özellikleri (kısacası kendinizi tanıtınız).Aktif olabileceğiniz günleri ve bir engeliniz varsa belirtiniz.
    +Öğrenciyim. Lise 2'ye gidiyorum. 16 yaşındayım.(sorun olmaz umarım -.-) Yazılı haftalarım hariç akşam saatlerinde online olabilirim.
    +Semi/Hard-carry, support.
    +Klan tecrübem yok. Ancak 5 kişi takım olarak oyun oynarız genelde.
    - Mikrofonunuz var mı? Varsa TS3 ve skype bilginiz var mı?
    + Evet
    +Hangi serverda aktif olacaksınız?
    Başvuru listesine yazıldınız.Ayrıca lütfen başvuru yapacaklar ö.mden atarsa sevinirim yoksa çok karışıyor böyle.

TauHunter
    Misafir
    Güncellendi. Sağlam sup aranıyor. Yavaş yavaş kurmaya başlıyoruz.
    Konu TauHunter tarafından (17/11/2011 Saat 21:26 ) değiştirilmiştir.

Elwind boşta diye biliyorum, klanınıza gelmek için can attığını geçen günlerde ventrilo'da bizimle paylaşmıştı. İsterseniz onunla bi iletişime geçin. Sup oynamak istiyormuş artık. "Abi yeter ya wr ya invoker başka hero niye oynayamıyom la ben" tarzı düşünceleriyle böyle bir şey ortaya çıkmış. Dediğim gibi ona bi sorun derim : )

Alıntı Alıntı: DehtA_TauHunter Mesajı göster
    Güncellendi. Sağlam sup aranıyor. Yavaş yavaş kurmaya başlıyoruz.
    Ciddi söylüyorum.Benden başka sağlam sup'a gerek var mı?1 kere train atsak sonra sup arasan 2 sup yerine 2 roamer olsa.Nese kaptan sensin.

Edit:
    Alıntı Alıntı: Jeay Mesajı göster
    Elwind boşta diye biliyorum, klanınıza gelmek için can attığını geçen günlerde ventrilo'da bizimle paylaşmıştı. İsterseniz onunla bi iletişime geçin. Sup oynamak istiyormuş artık. "Abi yeter ya wr ya invoker başka hero niye oynayamıyom la ben" tarzı düşünceleriyle böyle bir şey ortaya çıkmış. Dediğim gibi ona bi sorun derim : )
    Süper haber inşallah o da gelir.Lan ben ve Elwind bu clanı Gosu'ya sokarız
    Konu TauGunner tarafından (17/11/2011 Saat 21:34 ) değiştirilmiştir.

TauHunter
    Misafir
    Alıntı Alıntı: Jeay Mesajı göster
    sazan.avi

Alıntı Alıntı: berkay6464 Mesajı göster
    Ciddi söylüyorum.Benden başka sağlam sup'a gerek var mı?1 kere train atsak sonra sup arasan 2 sup yerine 2 roamer olsa.Nese kaptan sensin.

Edit:

Süper haber inşallah o da gelir.Lan ben ve Elwind bu clanı Gosu'ya sokarız
    Benden kötü sup oynuyorsun :/. Trainde ben tahminen sup oynayacağım ama cumartesi kesin olarak arkadaşla belirleyecem.

Ayrıca güzel bir sazan.avi ye yakalanmışsın

Üye Berkantk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Berkantk#2225
    İletiler
    1,183
    Panpa bilare garenada mı bnet temi artık nerde atıyosak bi train atalım. Daha oyunculardan sen dahil kimseyi tanımıyorum :O

TauHunter
    Misafir
    Alıntı Alıntı: iodiNEEEEE. Mesajı göster
    Panpa bilare garenada mı bnet temi artık nerde atıyosak bi train atalım. Daha oyunculardan sen dahil kimseyi tanımıyorum :O
    Bu haftasonu herşey belli olacak. Trainde de kadromuz sağlam ise hemen kurmaya başlayacağım.

clan sayfasından gordugum kadarıyla "meet you fakers" dan çok "meet the strangers" olmuş
    Konu thegosugamer tarafından (25/11/2011 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)