2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
15 sonuçtan 11-15 arası gösteriliyor
    wdc den giriş yapmaya çalıştığımda teknik bir problemden dolayı bağlanamıyorsunuz lütfen daha sonra tekrar deneyin şeklinde hata mesajı çıkıyor sorun benden mi wepla dan mı kaynaklanmakta ???

TauHunter
    Misafir
    Wepla köyünde oynayan insan kaldı mı?
    Konu TauHunter tarafından (16/11/2011 Saat 21:11 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: atvidaberg Mesajı göster
    wdc den giriş yapmaya çalıştığımda teknik bir problemden dolayı bağlanamıyorsunuz lütfen daha sonra tekrar deneyin şeklinde hata mesajı çıkıyor sorun benden mi wepla dan mı kaynaklanmakta ???
    Bende de aynen bi arkadaşıma sordum onda da öyleymiş forum bile gitmiş wepla bu defa temiz çöktü heralde aldığım kesin olmayan bir duyuma göre wepla server ücretlerini ödeyememiş ondan çökmüş ve sonra paralı olarak hizmete tekrar açılacakmış dediler artık doğru mu bilmiyorum çok kaliteli olmasada weplada takılıyorduk özellikle ben geceleri girdiğim için çoluk çocuk ortadan kalktığı için keyifli oyunlar oluyordu ama bu kadar sorunla o server paralı olursa kim alır bilmiyorum artık zaten dota2 de bi çıkamadı gitti onu bekleriz artık

Wepla'daki sorunu çözmüşler. Foruma ve oyunlara girilebiliyor şu anda.

r2 yim atack fln yapmadm ne göz ne gem ne dust hiçbise yok adam rot acıp hook atıyor

ultin kaç lvldi? 0?
    Konu MrFoseptik tarafından (26/01/2012 Saat 14:15 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)