1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
15 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Weplaes Hakkında

Arkadaşlar 2 gündür weplada bi problem var nedenini bilen yada konu hakkında bilgisi olan bizimlede paylaşabilirmi.
    hem site hemde wdc kapalı.

En son pazartesi gecesi oynadım, problem yoktu. Eve gidince deneyip yazarım girip girilmediğini.
    Wepla foruma da girilemiyor şu anda.

Ne foruma nede oyuna giriliyor bi sorun var ama kimsede bi açıklama yapmamış bakalımne çıkacak.

vay arkadas hiçmi bir wepla yetkilisi yok burada biri neler oldugunu anlatsa keske :S

Normaldır ne alaka abi mayısda askerden geldim geldiğim gibi dota oynuyorum hergün şu güne kadar uzun süreli bi kapanma olmamıştı 7 ay olmuş sizde weplayı iyice kötülediniz türk server ı az destek olun.
    Konu bykaya tarafından (16/11/2011 Saat 16:48 ) değiştirilmiştir.

Size Weplayı bırakma fırsatı,Weplanın devri 4 sene önce kapandı
    Önce kafasına sıkın, deyin ki bu bir uyarıdır.. Bir daha yaparsa ayagına sıkarsınız.

ben özellikle bu sene ıd alımı açılınca aldım 1 tane arada nooblarla strees atması güzel tavsiye ederım zararı olmaz

wepla hiçte kötü degil kapalı diye eurobattleda 2 oyun atayım dedim r2 yim atack fln yapmadm ne göz ne gem ne dust hiçbise yok adam rot acıp hook atıyor direk alt+f4 cektim cıktım weplanın en kötü hali gerek garena gerekse eurobattledan daha iyidir yaş sınırıda yüksek öyle oto boka söven adam yok pek yada bana denk gelmedi.

Alıntı Alıntı: Darkelia Mesajı göster
    yaş sınırıda yüksek öyle oto boka söven adam yok pek yada bana denk gelmedi.
    u mad bro?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)