4 sonutan 1-4 aras gsteriliyor

Echo adalar harekat(operation echo sles)

Giri

Voljin: Karamzran(Darkspear'n) oullar ve kzlar.Kabilenin dostlar.Bgn senjin kynn kysnda bizim olan eyi geri almak iin toplanyoruz.Gelin imdi.Echo adalrnn kurtuluuna katln.Zalazane decek.

Voljin:Adalara yrmek ve onlar Zalazane'nin kt ynetiminden kurtarmak iin hazrlanyoruz.Bana katln.

Voljin:Zalazane'nin zaman geldi.Karamzrak(Darkspear) yeniden dzgn bir eve sahip olacak.Hazr olun.

Voljin:Geldin.Akll kz kardeim.Karamzrak(Darkspear) sana minnet duyuyor.

Zentabra:Tabii ki senjin'in olu.Zentabra her zaman szn tutar.

Voljin:Zaman geldi.Karamzrak(Darkspear) savalar hazr olun.Loa bizimle yryor.Hazrmsnz Vanira,Zentabra?

Vanira:Elementler..Evet.Onlar da bizimle yryor.

Zentabra:Bu adadaki hayvanlar da.
    Olimpos AllStarzz.
    www.Oligaming.net

Bwonsamdi'nin aranmas

Voljin:O zaman gidelim.nce bwonsamdi'ye.Eer bunu kazancaksak onun mojosunun bizim tarafmzda olmasna ihtiyacmz var.

Bwonsamdi:Kim benim kemiklerimi titretiyor?Onlar bwonsamdinin ve dokunulmamal.

Voljin:Ben voljin.Senjin'in olu.Buraya senin yardmn istemeye geldik,byk Bwonsamdi.

Bwonsamdi:Hmm..Kim olduunu biliyorum,glgeavcs ve ne istediini biliyorum.
    Ama sana yardm edeceimi nereden kardn?Beni dier taraftan armak akllca birey deil.

Voljin:Sadece kendim iin istemiyorum,yksek ruh.Karamzrak(Darkspear) kabilesi adna.Halkm adna.

Bwonsamdi: Darkspear...Davullar duyal uzun zaman oldu.Ayinlerdeki adaklardan ieli...llerinize bakyorum,voljin.Ama hibir ey iin.Neden Karamzrak(Darkspear) Bwonsamdi'yi unuttu?

Voljin:Uzaklatrldk,yksek ruh.Efsun ustas Zalazane adalar bizden ald,bizi delirtti,birbirimizle savatrtt.Echo adalarndaki tek troller onun aklsz voodoo kleleri.

Bwonsamdi:Zalazane...

Voljin:Yardm et,Bwonsamdi.Evimizi geri almamza yardm et.Karamzraklar(Darkspearlar) echo adalarna geri getir ve davullar yeniden duyacaksn,adaklardan bir daha ieceksin.Ben,senjin'in olu olarak sz veriyorum.

Bwonsamdi:Hmm..Bunu ne kadar istediinizi grme zaman.Buna deer misiniz grme zaman..

Bwonsamdi:Benimle karlaabileceine inanyor musun?Vazge,glge avcs.

Voljin:Ben deil,byk ruh.Kabilem.

Voljin:Hepimiz bekliyorlar.imdi eski evimiz iin savayoruz.Bizim olan alacaz.

Bwonsamdi:Yeter.Byk bir mojon var,Voljin.Belki de yardm etmeye deersin.

Bwonsamdi: Denizin karsndaki eski kye gidin.Onu aln.O zamn yardm edeceim.

Bwonsamdi: Karamzrak'n(Darkspear'n) ruhlar,kalkn.Eski maskelerinizi aln.Kanl mzraklarnz aln.Artk Voljin'i takip edeceksin.imdi gidin ve nimetimi akllca kullann.
    Olimpos AllStarzz.
    www.Oligaming.net

Adalarn alnmas

Voljin:Zalazane'yi kmsemeyin.Hileci bir dman.Kurnaz ve voododa gl.Hazrmsnz?Yryn.

Voljin:Zaman geldi.Efsun ustas.Karamzrak'n(Darkspear'n) oullar ve kzlar geldi.Seni denize sreceiz.

Zalazane:yle bir ey yapmayacaksn,glge avcs.Echo adalar benim.

Zalazane:Voodoomun gcne tank olun.Bu aday canl terk edemeyeceksiniz.

Voljin:Kamasna izin veremeyiz.

Zentabra:Zentabra'dan kalamaz.O bu adadayken olmaz.

Voljin:O zaman bul onu,bilge kii.Git.

Zentabra:Burann batsnda kara byyle urayor.

Voljin:ok uzun sre deil.Bunu bitirme zaman geldi.

Zalazane: (Uursuzca gler)

Voljin:Vazge,Zalazane.imdi bitecek.

Zalazane:Aptal!Kamyorum.Seni o deerli kabilenle beraber ldrmek iin buraya ektim.

Zalazane:Fark etmez.Ben dokunulamam.Hi bir canl bu engeli geemez.Echo adalar Zalazane'nin,glge avcs.imdi ve sonsuza kadar.

Bwonsamdi: (Zalazane'den daha gl bir ekilde uursuzca gler)

Zalazane:Kim?O kim?

Bwonsamdi:Zalazane:Senin olduunu sandn ey aslnda benim.Karamzrak'n(Darkspear'n) lleri benim,byc, ve sen de onlara katlacaksn.

Zalazane:H..Ha...Hayr....
    Olimpos AllStarzz.
    www.Oligaming.net

Kapan

Voljin:Bu kadar kt bir troll iin uygun bir son.Bwonsamdi,benim ve btn Karamzrak'n(Darkspear'n) teekkrleri senindir.Uygun bir ekilde onurlandrmaya devam edeceiz.

Bwonsamdi: Karamzrak(Darkspear) davullarn yeniden duymak iyi olacak.Artk sen bakacaksn,Voljin.Bwonsamdi seni teki tarafta bekleyecek.

Voljin:Kye dnme zaman.Evimizi yeniden ina etme zaman.Karamzraklarn(Darkspearlarn) evini.Bizimle kalacak msn,bilge Zentabra?

Zentabra:Kader seninle olsun,Voljin.yi zamanda ve kt zamanda.Kalacam.
    Olimpos AllStarzz.
    www.Oligaming.net

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)